Къде са най ниските цени на памперсите

  • 63 378
  • 240
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 122
Според вас в МЕТРО ли е най-изгодно да се купуват памперси?
Не знам какви са цените там, но винаги там е излизало по-евтино... само не знам как стоят нещата с памперсите

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 7 514
Някой, някъде да е виждал Хъджис размер 2?
Трябва ми спешно, но никъде не мога да открия, Sad а за поръчка от вън няма да има време...


В Кауфланд има от тях  Heart Eyes
Кой КАуфланд? В нашите (Пловдив) няма, но има кой да ми вземе и от София Mr. Green

# 137
  • Мнения: 2 802
Някой, някъде да е виждал Хъджис размер 2?
Трябва ми спешно, но никъде не мога да открия, Sad а за поръчка от вън няма да има време...


В Кауфланд има от тях  Heart Eyes
Кой КАуфланд? В нашите (Пловдив) няма, но има кой да ми вземе и от София Mr. Green

 Shocked е как да няма ... в нашия на бул. Македония има /този в Кючук париж/  Crazy
Утре имам ходене и до магазинчето където си купувам моите и ще питам и за Хъджис дали имат  Heart Eyes

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 7 514
Златна си Hug
Чакам малката да се събуди и ще отскоча до Кючука (само до този Кауфланд не бяхме стигнали Embarassed)

# 139
  • Мнения: 2 802
Златна си Hug
Чакам малката да се събуди и ще отскоча до Кючука (само до този Кауфланд не бяхме стигнали Embarassed)


Днес питах и в магазинчето където купувам .. имат всякакви номера  Heart Eyes
На 2-ка например цената е 17,60лв. за 78 броя  Heart Eyes

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 7 514
Къде е това магазинче? Силно ме заинтригува Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 2 802
Къде е това магазинче? Силно ме заинтригува Heart Eyes

Пак в нашия квартал  Mr. Green до парка Белите брези .... с/у него нали има ВИК та малко по надолу в улицата към Кожния диспанесер се пада магазинчето. Казва се Рая и е зареден много добре с каквото се сетиш  Crazy Имах визитка, ама пусто мая затрих някъде  ooooh!
Която и мама да питаш обаче в парка или района ще те опъти  Hug

стоййй ... намерих а  Laughing пада се точно на ъгъла на ул. Щип и ул. Охрид  Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 3 843
Дали да не продължите на лични??  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 ooooh!

# 143
  • Мнения: 3 922
Дали да не продължите на лични??  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 ooooh!
И защо пък на лични Shocked? И на други мами от Пловдив е полезна информацията!

# 144
  • Мнения: 2 802
Дали да не продължите на лични??  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 ooooh!
И защо пък на лични Shocked? И на други мами от Пловдив е полезна информацията!

Надявам се да е така  Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 3 843
Е колко страници ще изпишете за нещо, което дори не е по темата  Crazy Която е все пак за цените, а не къде да намеря пелени, които в моя супер не се продават.

Ами купете си ги откъдето сте ги купували досега или ги сменете с други. Или се доуточнявайте на лични. Или отскочете най-сетне до Кичука и да се приключва тази драма. Все едно търсите някаква супер-рядка и ценна марка...  Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 2 802
Е колко страници ще изпишете за нещо, което дори не е по темата  Crazy Която е все пак за цените, а не къде да намеря пелени, които в моя супер не се продават.



По темата е защото все пак говорим за памперси, а там са едни от най-евтините на пазара в Пловдив в сравнение с Кауфландските например Peace А и става въпрос за пелени, които ги няма по големите търговски вериги и все пак е хубаво да се знае. Не е нужно да се пуска нова тема например "Къде продават памперси Хъджис в Пловдив!", а и темата като гледам няма така бързо да се изпише Laughing
Ако все пак не е било по темата има модератор! Peace

# 147
  • Мнения: 3 922
Е колко страници ще изпишете за нещо, което дори не е по темата  Crazy Която е все пак за цените, а не къде да намеря пелени, които в моя супер не се продават.

Включването ти е повече от неуместно!!! Темата започва с въпроса КЪДЕ !!! Момичетата дават точно информацията КЪДЕ се намира магазина от който купуват памперси! На мен ми е полезна, теб като не те интересува просто я подмини!!!

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 7 514
  202uu

# 149
  • Мнения: 3 843
 В София Хъджис има навсякъде - от кварталния детски магазин до всеки Т-маркет - което си е верига. F.a.t.e., упрекът ми по никакъв начин не беше отправен към теб, защото ти се опитваш да помогнеш, за което  smile3501.
Беше към майката, която е влязла да чати по темата, а не да дава или да се възползва от информация.
Да, определено съм против темите да се превръщат в чат, независимо колко бавно се запълват - защото ги следим и си губим времето да влизаме в темата и да проверяваме за новости, а ставаме свидетели на това кой къде ще отиде когато се събуди детето - и съответно не отива - кой откъде има познати за да му изпращат памперси и т.н.

Зеления - я по-полека с удивителните, че постът ти нещо назидателно ми прозвуча и го игнорирах, съжалявам ако е пишело нещо важно, не съм го чела.

Щом като е по темата, аз пък отварям дискусия за ПЕЛЕНИ НОМЕР 6

КЪДЕ в София се продават
Какви МАРКИ
и на Какви цени.



Шестиците са определено по-голяма рядкост от двойките. Затова мен пък това ме вълнува и ще си повдигам въпроса, докато събера необходимата информация. Или докато детето престане да спи с памперс, за което - естествено - ще ви държа в течение най-прилежно.  Joy Защото е по темата.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт