Обичате ли да играете игри?

  • 3 218
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 310
Обичам да играя на компютъра.  Peace
На телефона ми е мазохистко. Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 273
по-добре игри
отколкото игрички
Grinning мдааам
Но едното не изключва другото  Wink

# 17
  • на село
  • Мнения: 833
И двамата с мъжа ми играем AION. Правим конферентна връзка по скайп с още няколко наши приятели и понякога настава такава врява, че комшиите си мислят, че си правим семеен скандал  Laughing

# 18
  • Мнения: 50
Обичам да играя пасианс на телефона докато чакам и така убивам времето.
На компютъра играя на периоди - докато ми омръзне и после пак, но зависи и дали имам време.

# 19
  • Мнения: 2 386
Обичам и играя всякакви игри. Имам Уии и Кинект, съответно всички игри и спортове на тях. Играя Ангри Бърдс на телефона, понякога судоку, обичам Монополи. На компютъра играя Нийд фор Спийд и дори Сайлънт Хилл, но всичко това ми омръзва доста бързо. Звуча пристрастена, но всъщност играя не повече от час-два на седмица на нещо от изброените.

# 20
  • Мнения: 1 175
Аз пък се чудя как може някой толкова категорично да не обича игри. "Игри" е толкова разтегливо понятие, че в него може да се намери по нещо за всеки, ако опита. Много хора твърдо отсичат "аз не играя" и после дръпват едно "с изключение на..."  hahaha Но разбирате ли, не, не играят  Wink Или пък други, които дори не знаят какъв огромен избор има, и си мислят че всичко що е игри са все войнствени стрелянки или крави а ла фейсбук. То и аз така мислех допреди няколко години де, когато открих огромното изобилие от тематики и видове. Има много видове игри които категорично не обичам, но пък има и други които много ми допадат. Не обичам игри за време - където трябва да бързаш иначе някой ще те застреля, или се надпреварваш с друг играч. Обичам лежерни игри-симулации, свързани с мои хобита - фотография, животни, археология, загадки, пъзели. Тях си играя с удоволствие. Но само на компютъра или плейстейшън. Телефоните ми се виждат много неудобни за игра, пък и моят е от старите тенекии дето нямат touch screen  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 945
Аз съм от хората, които не обичат да играят игри - компютърни, телефонни и др. За мен е загуба на време, не ми е интересно.
Единствената игра на която съм играла преди доста години беше за някакви патки, които изкачаха от храсталаците и трябваше да се застрелват Crazy
Може би бих играла на нещо от рода на "Стани богат", където мога да науча нещо ново.

# 22
  • Мнения: 292
Обичам и играя всякакви игри. Имам Уии и Кинект, съответно всички игри и спортове на тях. Играя Ангри Бърдс на телефона, понякога судоку, обичам Монополи. На компютъра играя Нийд фор Спийд и дори Сайлънт Хилл, но всичко това ми омръзва доста бързо. Звуча пристрастена, но всъщност играя не повече от час-два на седмица на нещо от изброените.
Обичам Енгри Бърдс! Когато е възможно и със звук е още по-забавно.
Не играя много често, но си е прекрасно разнообразие. Монополи обичам от малка. Прекрасен начен да прекараш време с децата си.

# 23
  • Мнения: 605
Игри на компютър или телефон не играя.
Страшно досадно ми е и ми се струва пълна загуба на време.
Опитвала съм веднъж-дваж, на телефон да играя, писна ми само докато открия с кои клавиши се играе Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Преди време - да, но никога не съм била кой знае колко запалена.
Сега не играя.

Предпочитам с други неща да убивам времето и да се забавлявам.

# 25
  • Мнения: 2 386
Аз пък се чудя как може някой толкова категорично да не обича игри. "Игри" е толкова разтегливо понятие, че в него може да се намери по нещо за всеки, ако опита.

Много вярно. Какво значи не обичам игри? Някои игри развиват мисленето, други стимулират мускулния тонус (сори, но няма къде да карам ски през юли, колкото и да ми се иска, както и не винаги имам време за йога, а Уии Фит ми ги поднася наготово у дома), трети са семейни игри (като Туистър или Монополи). На мен това ми звучи като " не обичам спорта, семейни занимания и те задачи". Не всички игри са пуцане и стреляне на чудовища все пак....

# 26
  • Мнения: 448
Преди 10- на години много се събирахме по залите да играем, после играх в къщи. Любимата ми беше "Генералите"-стратегия като "Рет-алерт" ЦС играхме, Ниид Фор Спийд и много други. Като дете и аз имах "Марио". Вече не играя освен на "Буквенка" с детето, но нищо чудно да се вдетеня покрай нея след време.

# 27
  • Мнения: 1 125
Аз пък се чудя как може някой толкова категорично да не обича игри. "Игри" е толкова разтегливо понятие, че в него може да се намери по нещо за всеки, ако опита. Много хора твърдо отсичат "аз не играя" и после дръпват едно "с изключение на..."  hahaha Но разбирате ли, не, не играят  Wink Или пък други, които дори не знаят какъв огромен избор има, и си мислят че всичко що е игри са все войнствени стрелянки или крави а ла фейсбук.

Абсолютно!

Преди дъщеря ми - намирах по 5-6 часа за Starcraft средно на ден, сега съм минала на бридж (защото не е толкова в реално време), но пак си открадвам по някой и друг час за игране, пристрастена съм.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 573
  Едно време бях се вманиачила по WoW. Играех денонощно почти, даже гилдмастър бях  Laughing Ама тогава ни мъж имах, ни дете. Само едно смотано гадже дето си хойкаше без мен...
  Сега не мога да погледна игра. Просто никакво желание нямам, а и да имах, малкият едва ли би ме оставил.
  Когато ми остане излишно време предпочитам да чета.

# 29
  • USA
  • Мнения: 7 309
Правим вечеринки с Уи спортове или понякога играя Марио,с което се изчерпва интереса ми.Играя белот и канаста,табла от време на време. За съжаление не се намират често партньори.

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 00:53 от Coquelicot*

Общи условия

Активация на акаунт