H&M - тема 12

  • 37 551
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 553
искам да попитам има ли изтрити поръчки,ако се поръча на частен адрес в Англия  newsm78

# 676
  • София
  • Мнения: 423
не има хареса адреса на uktobg, изтриха ми поръчката  Twisted Evil. Здраве да е, ще се лъжем явно с тях Whistling

# 677
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Някой беше казал, че има. При мен минаха 5 поредни без никакъв проблем  Grinning. Даже по рано ги обработваха

# 678
  • София
  • Мнения: 2 439
Ейй, големи мизерници, трети акаунт без нито една минала поръчка ми изтриха  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 1 899
Бях се оплакала преди, че поръчката ми с дата на доставка до 13-ти април я няма още на английски адрес. Е, днес са пристигнали 2 поръчки, които направих тази неделя, а тази липсващата още си я няма (пък е правена на 27 март).  newsm78
Дали да звъним до HM?
П.П. Поръчвам на частен адрес там.

# 680
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 400
Поръчвам да частен адрес в Англия и до сега не съм имала проблем. Вчера обаче на адреса е изпратено уведомление, че трябва да си погледна поръчката иначе ще я канселират. Ами гледах я, но не мога да разбера какво не и е наред. Някой имал ли е подобен казус?
В чуденката си какво да направя реших да изтрия  един артикул и прибавих още два. Прие ми промяната и ми измести датата на доставка. Сега ще чакам да видя как ще се развият нещата.

# 681
  • Мнения: 215
Аз имам поръчка от друг сайт, доставена при тях на 10-ти, но не ми се обадиха, че е пристигнала на 18-ти. Чакам я в утрешния, дано да дойде вече. Пиши като ти отговорят  Praynig



От КД ми отговориха, че пратката ми пътува към България.
Надявам се да пристигне с курса плануван да е тук на 21.04. т.е. -утре.
Дано и на всички пристигнат по-скоро  Peace
Отразяват ли поръчките, получени на техния адрес в Англия в сайта?
Там не намирам инфо за своята.

# 682
  • В реалността
  • Мнения: 214
Благодаря за инфото. Не ти ги отразяват в профила от КД. Когато ги получат тук и ги обработят ти звънят. Дано да пътуват и моите, че дрехите за РД на детето са там

# 683
  • Мнения: 386

9569 - сваля 20% от цената на артикулите от HOME сектора. Действа и на редовни, и на намалени цени. Ако имате няколко артикула от сектора в поръчката, намалява всеки от тях, не е само за един. Валиден до 10.06.2012г.

# 684
  • Мнения: 1
Момичета,имам няколко лири в баланса,моля кажете как да постъпя.Как се плащат тези пари. Embarassed

# 685
  • София
  • Мнения: 2 799
Изтриха ми последната поръчка, но аз днес се отчетох в магазина  Mr. Green, понакупих няколко неща, че нали горката Никол си няма  Crazy, но пижамата с Дора, която Дзвер показа я нямаше в нашият размер ... имаше само 1-2 и 6-8 - много се ядосах, страхотна е  Peace - аз конкретно за нея отидох  Confused
Ще чакаме да заредят, консултантите ми казаха, че ще заредят изчерпаните размери, дано  Peace

# 686
  • София
  • Мнения: 9 519
Изтриха ми последната поръчка, но аз днес се отчетох в магазина  Mr. Green, понакупих няколко неща, че нали горката Никол си няма  Crazy, но пижамата с Дора, която Дзвер показа я нямаше в нашият размер ... имаше само 1-2 и 6-8 - много се ядосах, страхотна е  Peace - аз конкретно за нея отидох  Confused
Ще чакаме да заредят, консултантите ми казаха, че ще заредят изчерпаните размери, дано  Peace
пижамата я показа някой друг, но като стана въпрос за магазина - и на мен ми направи впечатление липсата на размери - ходих да търся едно рокле за едно мамче от форума - имаше точно 4 бройки, еспадрилките също бяха 5-6 бройки и естествено, нямаше нашия номер, като попитах девойките ми казаха, че ще заредят, и от други неща имаше по бройка-две... май магазина е доста побългарен  Thinking

# 687
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз пък се чудя защо не зареждат пижами в английския. Преди имало ли е? Харесах си 2-3 ( със смърфовете, Дора и още една), дано да пуснат някакви англичаните.
От новите неща ей тези блузки пак се изчерпаха http://www.hm.com/gb/product/00659?article=00659-B#article=00659-A
Аз пуснах една поръчка с тях, но са с отложена д-ка към края на май, може би ще ме резнат ooooh!

# 688
  • Мнения: 1 899
Моята злополучна пратка се е изгубила някъде по пътя. Сестра ми вчера е говорила с тези от HM. Te твърдели, че е изпратена с Роял мейл и е получена на адрес, но на адреса я няма. Накрая и предложили 2 варианта - да направят отново поръчката с 10% отстъпка или да възтановят парите по картата. Сестра ми е избрала вторият вариант. Искам да попитам по опитните в пазаренето от HM възможно ли е да възтановят парите по картата след като не са поискали банкова сметка, а и картата е към българска банка?
Благодаря предварително!

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Моята злополучна пратка се е изгубила някъде по пътя. Сестра ми вчера е говорила с тези от HM. Te твърдели, че е изпратена с Роял мейл и е получена на адрес, но на адреса я няма. Накрая и предложили 2 варианта - да направят отново поръчката с 10% отстъпка или да възтановят парите по картата. Сестра ми е избрала вторият вариант. Искам да попитам по опитните в пазаренето от HM възможно ли е да възтановят парите по картата след като не са поискали банкова сметка, а и картата е към българска банка?
Благодаря предварително!

По принцип няма никакво значение, кой е сайта или каква и от къде е картата. Когато онлайн магазините връщат пари, то е в картата, с която си заплатил поръчката за която връщат. Не се притеснявай ще ги върнат.

Общи условия

Активация на акаунт