H&M - тема 12

  • 37 529
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 581
Не мога да повярвам, че ми мина една поръчка от ремонтирания акаунт с моето си име Mr. Green. Обаче една от друг акаунт още си кеси в пендинг, явно няма да я бъде. Жалко, беше с новите блузки.

# 721
  • Мнения: 386
Пак са се разработили в неделя по никое време - привечер пуснах два комплекта чаршафи, сега влязох да добавя нещо - греда - вече прогресирам Mr. Green

# 722
  • Мнения: 997
Аз пък снощи, по никое време, реших да ремонтирам акаунт и да пусна поръчка с някои дрешки за мен, които отдавна дебна. Сложих и едно сетче за дъщеря ми. Е, днес моите дрешки вече прогресират, а това за детето е с доставка 23-27...и това при положение, че нямах артикули с отложена доставка и че ги бях заявила all in one package. Сега ме изкушават да добавя още нещо към чакащото  Embarassed

# 723
  • Мнения: 0
И на мен вече трета поръчка ми обработват в неделя. Дано утре сутрин успея да ги изпреваря със зареждането на картата, че поръчвах и от маталан, а и с тези блокирани суми имам в наличност с 2 лв по- малко от небходимото. Направо ще е грехота да ми цъфнат в баланса!
----
Нинка, и в нас положението е подобно- стигнахме до там, детето да ми казва: "мамо, купи нещо на себе си, стига все на мен!". ....а онзи ден ставам неволен свидетел на нейн скайп- разговор с другарче- показвайки на камерата последния пакет се хванала за главата и нарежда: " ауу, ужас, пак парцали!"..... Затова, напоследък изпълнявам, и започнах да поглезвам и себе си. newsm19 4470

# 724
  • София
  • Мнения: 6 135
Направих една поръчка, в която имаше артикул с по-късна дата. Обединих ги, за да са с една доставка, а сега видях, че пак са ми ги разделили и дори са изместили срока с една седмица. newsm78  Да обединявам ли, да трия ли, да чакам ли? Оставяли ли сте поръчка, разделена на две доставки или винаги ги обединявате?

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Направих една поръчка, в която имаше артикул с по-късна дата. Обединих ги, за да са с една доставка, а сега видях, че пак са ми ги разделили и дори са изместили срока с една седмица. newsm78  Да обединявам ли, да трия ли, да чакам ли? Оставяли ли сте поръчка, разделена на две доставки или винаги ги обединявате?

И аз направих поръчка, която ми разделиха на две. Щех да я оставя така, но втората част беше под 6п., не бях сигурна дали няма да ми я откажат и ги обединих. Пък вече за н-ти път поръчвам чорапи за мъжете и все не мога да ги обуя Laughing дано чакането до 7-11май си заслужава и по рано да ми ги пуснат Praynig

# 726
  • Мнения: 0
NellyR , би ли споделила този jumpsuit http://www.hm.com/gb/product/99499?article=99499-B&variant=122 как ти се струва като размер? Уголемен ли е?

# 727
  • В реалността
  • Мнения: 214
От кога са ви поръчките без проследяване, които все още чакате? Имам от 23,03 26,03. Някой има ли около тези или по-ранни дати и още да не ги е получил? Поръчвам към КД.

# 728
  • София
  • Мнения: 3 581
NellyR , би ли споделила този jumpsuit http://www.hm.com/gb/product/99499?article=99499-B&variant=122 как ти се струва като размер? Уголемен ли е?
Не, не е уголемен, според мен си отговаря на размера. Имам го в размер 3-4г. Peace

# 729
  • Мнения: 0
От кога са ви поръчките без проследяване, които все още чакате? Имам от 23,03 26,03. Някой има ли около тези или по-ранни дати и още да не ги е получил? Поръчвам към КД.
Аз имах 1 "диспачната" на 27 март, но тя пристигна с курса на КД през великденската седмица. Получих я след празниците. Дано да има и други, които да споделят.  PeaceНе съм много сигурна дали е пътувала с Роял или с DHL- на фактурата фигурира логото на Роял, а по- долу пише и DHL Global Mail.
----
NellyR , благодаря!  bouquet

# 730
  • Мнения: 215
Имам поръчка експедирана на 04.04. и получена на 10.04. на адреса на КД, време ли е да си я потърся или да чакам ... за първи път ползвам този превозвач, и не съм сигурна, дали ще повторя newsm78



Получих си поръчката, в събота 21.04. е пристигнала в България, а днес 23.04. си я взех от Еконт. Доволна съм от покупките ( всичко май е обсъждано) и превозвача е точен   Peace
Сега съм ентусиазирана за нова поръчка Simple Smile

# 731
  • Мнения: 386
Момичета, как вървят размерите на мъжките бейсик тениски? По принцип взимаме и L, и XL от други марки - тук на кое да заложа? newsm78 Конкретно този модел ме интересува - http://www.hm.com/gb/product/91320?article=91320-L#article=91320-L



А малко не по темата - понеже мернах Jáne ღ по-надолу Mr. Green, а и някой друг може да се включи, де - Пъмпкин-ите така ли се влачат по принцип или повредата е при мен - http://prikachi.com/images/437/4682437W.jpg newsm78 Очакваната дата за доставка беше 18-ти, после изчезна, мислех, че са се опитали да доставят неуспешно и очаквах на другия ден пак да пробват - така пише в сайта им, но до тук - нищо ooooh!

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Марципанче имам ХЛ в зелено http://www.hm.com/gb/product/91320?article=91320-L#article=91320-P, поръчвана миналата година, непрана днес я изрових и подредих в гардероба на сина ако искаш да ти измеря за ориентир Peace Дължина - 77см. Ширина подмишници - 60см.

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 20:44 от maya_76

# 733
  • София
  • Мнения: 2 799
Marzi Pan, при мен Пъмпкин-а се разви много бързо, поръчка пусната на 15.04. доставиха на 18.04., а поръчка направена на 18-ти доставиха на 20-ти  Peace

За разлика от съботната ми от ХМ - още е в пендинг, след обяд не съм влизала - сигурно са я изтрили  Peace
А поводът беше хубав - за едно бебче, което ще се роди тези дни, яд ме е  Crossing Arms

Влязох - още си е там, изтрих я сама ... няма пЪк да им направя кеФ те да ми я трият - не им искам дрехите  Mr. Green

Сърдита съм им за 2-3 дни  Whistling ... до новия акаунт  hahaha Joy

# 734
  • Мнения: 166
И аз тооолкова отдавна не съм поръчвала нищо...Ама прекалиха доста с триенето и ме отказаха трайно.Успяха гадовете  Twisted Evil

Хубавото е че на 27-ми , сега в петък откриват и в нашия МОЛ магазин.Познайте на 28-ми кой ще ходи там   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт