H&M - тема 12

  • 37 553
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Някой знае ли дали в новооткритите магазини в Бг можем да сменяме артикули, купени от англ.сайт?
Мисля, че не. В чужбина преди 3-4 год. трудно ставаше смяна дори в различни градове.

# 661
  • София
  • Мнения: 424
drebosachka , dea76 чудесни дрешки със здраве да се носят  Hug                                                                                                                                                            
И аз чакам една поръчка,която трябваше да е вече при мен,но от КД са ми я замотали незнайно къде,уж е предадена на куриера,а не е  Rolling Eyes Помрънках си дано да ми я доставят тези дни  Tired
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
Някой знае ли дали в новооткритите магазини в Бг можем да сменяме артикули, купени от англ.сайт?
Заменят само срещи касова бележка,която доказва,че стоката е купена от магазина.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 52
  Момичета, коя от вас беше взимала този сутиен р-р 34В?

Прегледах си мейлите от темата за размяна - разконспирираха maia_st Peace

да, имам го Simple Smile

# 663
  • София
  • Мнения: 3 581
                                                                                                                                                         
И аз чакам една поръчка,която трябваше да е вече при мен,но от КД са ми я замотали незнайно къде,уж е предадена на куриера,а не е  Rolling Eyes Помрънках си даbно да ми я доставят тези дни  Tired
                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
И при мен е така - казаха ми, че не са успели да пратят всички пратки онзи ден и вчера ще го направят. Надявам се днес да пристигне.
При мен взе че мина една поръчка от вчера на адреса на КД. Сега пуснах още една с отложена доставка 7-11 май с някои от новите неща, че нищо не можах да поръчам вчера. Пише, че са временно продадени, да видим дали пак ще ги пуснат

# 664
  • София
  • Мнения: 6 166
Marzi Pan, maia_st  Hug

# 665
  • СТАРА ЗАГОРА
  • Мнения: 21
                                                                                                                                                         
И аз чакам една поръчка,която трябваше да е вече при мен,но от КД са ми я замотали незнайно къде,уж е предадена на куриера,а не е  Rolling Eyes Помрънках си даbно да ми я доставят тези дни  Tired
                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
И при мен е така - казаха ми, че не са успели да пратят всички пратки онзи ден и вчера ще го направят. Надявам се днес да пристигне.
При мен взе че мина една поръчка от вчера на адреса на КД. Сега пуснах още една с отложена доставка 7-11 май с някои от новите неща, че нищо не можах да поръчам вчера. Пише, че са временно продадени, да видим дали пак ще ги пуснат
за колко време ти мина поръчката in progress

# 666
  • София
  • Мнения: 3 581
Вчера в 9.23 сутринта съм я пуснала, днес в 6,31 ( тяхно време 4.31  Shocked a.m) е минала ин прогрес Peace

# 667
  • Мнения: 215
Имам поръчка експедирана на 04.04. и получена на 10.04. на адреса на КД, време ли е да си я потърся или да чакам ... за първи път ползвам този превозвач, и не съм сигурна, дали ще повторя newsm78

# 668
  • София
  • Мнения: 3 581
Имам поръчка експедирана на 04.04. и получена на 10.04. на адреса на КД, време ли е да си я потърся или да чакам ... за първи път ползвам този превозвач, и не съм сигурна, дали ще повторя newsm78
Пиши им - има вероятност да е в обработващия се камион, тръгнал на 11.04, но може и да е в следващия, пристигащ днес.
Защо няма да ги ползваш повече?

# 669
  • Мнения: 215
Ами дано да е в пристигащия Peace
Струва ми се, че бавят пратките, 10 дена откакто е при тях и още да не е тръгнала за България ли  newsm78

# 670
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами дано да е в пристигащия Peace
Струва ми се, че забавят поръчките, 10 дена откакто е при тях, и още да не е тръгнала за България ли?
Колко време пътуват камионите им от Англия - 2 -3 дни ???
Как реши, че не е тръгнал? Нали ти казах да им пишеш - или е в камиона, който се обработва или в този, който пристига днес-утре. Пиши им и на кое име е поръчката. Ето графика на камионите
http://kdshoppinguk.com/orders/index.php?act=news&code=view&id=26

# 671
  • Мнения: 215
Благодаря, писах им  Peace

# 672
  • В реалността
  • Мнения: 214
Аз имам поръчка от друг сайт, доставена при тях на 10-ти, но не ми се обадиха, че е пристигнала на 18-ти. Чакам я в утрешния, дано да дойде вече. Пиши като ти отговорят  Praynig

# 673
  • София
  • Мнения: 3 581
Ето и от мен една малка поръчка, получена днес. Всичко е 2-4 или 3-4. Много са хубави, нямам сбъркани този път, само банския ми се струва умален и се чудя дали да не поръчам 4-6 Thinking
http://nellyiv.snimka.bg/other/h-amp-m-2012.667797.26958613 - оттук до розовата поличка

# 674
  • София
  • Мнения: 424
NellyR,чудесни дрешки  Hug
Аз моите ще ги получа другата седмица със следващото раздаване.От КД са ми замотали пратката някъде,уж са я изпратили,а куриера я върнал заради неточен адрес дрън,дрън.Звънях на куриера въобще не е имало пратка за мен,но важното е,че се намери и ще я получа.

Общи условия

Активация на акаунт