ВТОРИ КЛАС - 9

  • 34 424
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 11 928
Забравих да пожелая успех на всички набори , които днес ще се явяват на " Аз и буквите".
 
    То днес ли е.  newsm78 Светослав пак не е разбрал. Отивам да го будя.

# 76
  • При децата ми
  • Мнения: 6 182
... имаме неоспорим талант в...гледането на телевизия  Crazy. Може да гледа денонощно и няма да му омръзне. Ако е толкова постоянен в  някоя област, сигурно ще постигне чудеса!


О, да, да!  Joy Вече не казва: "Тази серия не съм я гледал" , а "Тази серия много малко пъти съм я гледал"  Crazy И като пътуваме нанякъде заедно с брат си пеят всички песнички от Картууна. То не беше Озо, Бакуган , Бен Тен и кой знае още кои. Ние сме се научили да изключваме фоновия шум.  Mr. Green
Joy Joy aunt Ogg, и при нас е по същия начин: "Мълчи, че тази серия съм я гледал само един път или съм я гледал малко пъти!" Crazy
Masha24, браво на твоето момиче!

# 77
  • Мнения: 14 133
masha24 , браво на детето ти.  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 4 086
masha24, поздравления на девойката! В този ред на мисли - излезли ли са резултатите от всички училища? Някой има ли представа? Намерих резултати в математическата тема, но нашето у-ще го няма в тях.
Не са още. Чакат се към края на седмицата. Иначе и моят вчера си донесе грамотата. В нашето училище се взимат от библиотеката...
В нашето резултати има. Но грамоти - май не. Ще се изненадам, ако донесе.

Ще има, ще има. Simple Smile Нали във всички училища се раздават, няма да ви пропуснат и вас. Да провери в библиотеката или да пита госпожата-все някой ще знае.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 398
... имаме неоспорим талант в...гледането на телевизия  Crazy. Може да гледа денонощно и няма да му омръзне. Ако е толкова постоянен в  някоя област, сигурно ще постигне чудеса!
О, да, да!  Joy Вече не казва: "Тази серия не съм я гледал" , а "Тази серия много малко пъти съм я гледал"  Crazy И като пътуваме нанякъде заедно с брат си пеят всички песнички от Картууна. То не беше Озо, Бакуган , Бен Тен и кой знае още кои. Ние сме се научили да изключваме фоновия шум.  Mr. Green
Joy Joy aunt Ogg, и при нас е по същия начин: "Мълчи, че тази серия съм я гледал само един път или съм я гледал малко пъти!" Crazy
Тук с този талант мога да включа дъщеря ми , гледа неща от сорта на Тинкърбел, Ледена Епоха, сега е на вълна ЦАР ЛЪВ трите епизода и по цял ден ме кара да я гледам и тя ми ги рецитира, чак и с жестове копира едно към едно с детското Laughing
Ако пусна ТВ и тя е като огледало на геройте  Mr. Green
А Митко има талант към Хироса  Mr. Green, ученето е след това  ooooh!

# 80
  • Мнения: 14 133
kimbolina , как е днес Митко?  Sad

# 81
  • София
  • Мнения: 3 530
Тук с този талант мога да включа дъщеря ми , гледа неща от сорта на Тинкърбел, Ледена Епоха, сега е на вълна ЦАР ЛЪВ трите епизода и по цял ден ме кара да я гледам и тя ми ги рецитира, чак и с жестове копира едно към едно с детското Laughing
И мойто малкото харесва това за бебето, дето не му даваха да яде и "Стар лъв". Той не може да каже Ц или Тс и затова ст. Но той сега открива телевизора - бавно и полека. Брат му прояви таланта още някъде към 2,5 и не спира да го доразвива. Вече се е стигнало до там, че не заспива докато има пуснат телевизор.

# 82
  • Мнения: 14 133
Сашо не заспива, ако няма пуснат телевизор.  hahaha

# 83
  • София
  • Мнения: 377
Маша браво на дъщеря ти!  bouquet

Калин е още болен, една ужасна кашлица и болки в гърлото.

Успешен ден на всички!

# 84
  • Мнения: 14 133
Каменова, бързо оздравяване на Калин!  Praynig

# 85
  • Русе
  • Мнения: 11 928
    Маша   bouquet

   Митко и Калин да се оправят бързо. Чайчета,компреси и витамини.
  Ali_sun , много ги благодаря за напомнянето, успяхме да се включим.  Hug

  Светослав ме е е ядосал много здраво. Приятелят му от класа е много буйно и невъзпитано дете. Майката замина за Италия, а бащата дава ужасно възпитание. Толерира изключително вулгарен език и агресивно поведение на детето, бие другите деца. Не посяга на Светослав,но го търси непрекъснато. Всеки ден се разправяме за това приятелство и днес пак ги гледам след състезанието заедно на двора. Другото дете му купувало разни сокове и лакомства. Платих му ги и ги изхвърлих. Пак половин час приказки и каране. Да видим.   #2gunfire   

# 86
  • Мнения: 911
Амбър, разбирам те как се чувстваш и знам колко си безсилна. Незнам как такива приятелства гипривличат толкова много.

# 87
  • софия
  • Мнения: 2 543
    Маша   bouquet

   Митко и Калин да се оправят бързо. Чайчета,компреси и витамини.
  Ali_sun , много ги благодаря за напомнянето, успяхме да се включим.  Hug

  Светослав ме е е ядосал много здраво. Приятелят му от класа е много буйно и невъзпитано дете. Майката замина за Италия, а бащата дава ужасно възпитание. Толерира изключително вулгарен език и агресивно поведение на детето, бие другите деца. Не посяга на Светослав,но го търси непрекъснато. Всеки ден се разправяме за това приятелство и днес пак ги гледам след състезанието заедно на двора. Другото дете му купувало разни сокове и лакомства. Платих му ги и ги изхвърлих. Пак половин час приказки и каране. Да видим.   #2gunfire   
Амбърче , съчувствам ти ! Едва откачих Габи миналата година от едно такова. Никаква положителна идея не му излизаше от главата, само сплетни и пакости.
  Сега сме на друга вълна. Приятелчето й от класа и от входа си заминава да учи на село, че тук го закъсаха с ипотеката.Вчера официално му изтеглиха документите от училището. Детето е изключително човечно, умно и схватливо!Но го гледат на самотек. С eдинствен проблем- не случило на родители. И сега страдаме и аз, и дъщеря ми.
Добър приятел трудно се намира, заяви ГАБИ !

# 88
  • Мнения: 2 125
   
  Светослав ме е е ядосал много здраво. Приятелят му от класа е много буйно и невъзпитано дете. Майката замина за Италия, а бащата дава ужасно възпитание. Толерира изключително вулгарен език и агресивно поведение на детето, бие другите деца. Не посяга на Светослав,но го търси непрекъснато. Всеки ден се разправяме за това приятелство и днес пак ги гледам след състезанието заедно на двора. Другото дете му купувало разни сокове и лакомства. Платих му ги и ги изхвърлих. Пак половин час приказки и каране. Да видим.   #2gunfire   

И при нас се заформят такива приятелства, но агресията липсва... и слава Богу  Praynig
Колкото и да говоря, той ми отвръща "Ти не ми даваш да имам никакви приятели!"
 ooooh! Thinking

За девойката на Маша, поздравления   bouquet

Болните дано оздравяват бързичко  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 14 133
Ох, наистина е много сложно това с приятелите.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт