Пепел от рози по БТВ - 9

  • 34 135
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз съм много крайна в мнението си за Ердоан. За мен той е изтънчен садист, който изпитва удоволствие от болката на другите, би извършил престъпление дори и да е трезво състояние Peace Двамата с Решат са все едно баща и син, чудно да не би със Селимката да са ги разменили в родилното  Mr. Green

 По принцип съм любителка на отрицателните персонажи, но в този сериал точно тези герои са ми изключително противни както с постъпките си, така и с отношенията си към другите, направо се отвращавам от тях  #Cussing out

# 31
  • Мнения: 14 840
И аз съм на мнение че Решат и Ердоан са все едно баща и син. И може би и двамата осъзнават колко много си приличат и затова е тази ненавист и това съревнование между тях . Само че Решат е по хитрият докато Ердоан действа малко по първично и по импулсивно ,сякаш бърза да догони чичо си и дори да го изпревари И двамата имат своите предимства- опитът и годините са в полза на Решат ,докато бързо взетите решения/ понякога се налага/ са в полза на Ердоан
 Не знам кой е по лош от двамата.Не ми се месли Ердоан какъв щебъде на годините на Решат, щом още сега е достоенсъперник на чичо си.Имам чувството че понякога и самия Решат се плаши от племенника си

# 32
  • Мнения: 460
http://nasilie.eu/?p=277

Изнасилвачът.

“Мъжете, които изнасилват” – клинично проучване от 1980 г. :
Сексът и насилието са навсякъде: американските ТV зрители са превърнати в сексуални воайори. Изнасилването всъщност обслужва несексуални нужди. То е израз на власт и гняв…, свързва се по-скоро с враждебността/гнева/ и контрола/властта/, отколкото със страстта /сексуалността/.



Това обяснява защо Ердоан пръв започна гнусното деяние и защо изпитваше такова удоволствие когато нахлу с биячите в къщата на Фатмагюл и Керим. Ердоан е един комплексар, който е гневен от това, че е пренебрегван във фирмата, пренебрегван е от чичо си, а е толкова убеден, че е заслужил повече  с работата си. Ердоан има проблем с властта, той иска да контролира всичко. Гаден тип е, определено. Sick Макар, че има страхотно чувство за хумор. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6 563
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 71

При тях поне има надежда и очакване за нещо хубаво! Исках да кажа, че у нас ги има, свързани с тях! Grinning


Забелязахте ли, че тук Фатма казва на Керим по телефона "Seni seviyorum" Flutter Heart Eyes


# 35
  • Мнения: 22 867
Забелязахте ли, че тук Фатма казва на Керим по телефона "Seni seviyorum" Flutter Heart Eyes


Не бях забелязала, но сега ми стана ясно защо Керим е с такова изражение! Grinning
Благодаря!  bouquet

# 36
  • Мнения: 0

При тях поне има надежда и очакване за нещо хубаво! Исках да кажа, че у нас ги има, свързани с тях! Grinning


Забелязахте ли, че тук Фатма казва на Керим по телефона "Seni seviyorum" Flutter Heart Eyes



A Керимчо гледа като паднал от Марс  Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 4 690
Еййй пак сте изписали тонове виртуална хартия Simple Smile,хайде и аз да се запиша в новата темичка  Hug
Ердоан ,че е голям  злодей,така си е ,но аз харесвам действените хора и много по-противен ми е Селим,акто цяло покрай другите него май го пренебрегваме  Thinking или аз съм изпуснала....Но наистина ми е много антипатичен опериран е от собствено мнение,не изнасили фатма защото беше пиян или другиран ,а просто защото другите го направиха и това в деня на годежа му и все пак е взел нещо от Решат ,така убедително се изкара жертва пред Мелтем ,че ако гледам за първи път бих му повярвала , че е невинен.На мен и Мелтем ми е интересна,освен Фатмагюл мисля ,че и тя е жертва.Първоначално я мислех за разглезена богаташка щерка,после след сватбата ми се издигна в очите като заяви пред всички ще се разведат след известно време и.....след малко пак се обърна на 180 С, макар че трябва да я разберем ,на кого бихте повярвали на чужда жена или на любимия.И така де много ми е жал за нея и сигурно занапред ще страда все повече.

# 38
  • Мнения: 2 116
Нещо за Ердоан, щом сме го подхванали и него... newsm78 Joy

Участието му в изнасилването  Mr. Green е непростимо  Naughty обаче, това не бива да изключва различен ъгъл и възможност за поглед и за него... Peace Laughing
Знаете, че го харесвам, като цяло, и в повечето случаи се опитвам да разбера защо е такъв, какви са и неговите причини да има своята си истина. Thinking
Писала съм доста за него... newsm78 и той като Мукадес е много лесен за нехаресване ... Wink
Става бързо и няма нужда от много усилия...един поглед, на което и да е негово поведение или реакция...и готово...квалификацията идва и от само себе си...зъл и лош... Mr. Green Thinking

Обаче все пак...дали е така, или по-скоро само това ли искат да ми покажат сценаристите с образът му? newsm78

Поне аз, разглеждам всяка една постъпка отделно, които обаче са като елементи изграждащи образа му в цялост.
И всеки един детайл, ми показва/поне до сега/ защо Ердоан, не е различен, а е такъв какъвто е... newsm78
Нещо за него свързано с последните няколко епизода... Shocked Thinking
Аз не бях забелязала някакво по-специално внимание и интерес от негова страна към Гайе?
Защо тогава бе тази намеса?
Мисля, че целта му беше да уязви по някакъв начин Мюнир, нещо като да натрупа точки и актив срещу него и по този начин и срещу всички, защото той води някаква своя борба с останалите Яшаран... #2gunfire
Те по някакъв начин оформят образа на всичко онова, което според него му пречи, да е доволен и щастлив...

Разбира се, че винаги е по-удобно виновника/виновниците/ да са други, вината да е чужда и в никакъв случай лична... Thinking Така и с Ердоан...за съжаление.. Mr. Green

В момента е в личната ми класация за гадняр, защото не играе по правилата... Naughty
Да, според мен дори и в тези гадни игри  Mr. Green...на власт, мощ, пари...трябва да има правила и съобразяване с позиции и йерархия... newsm78
Да, може и да ви звучи налудничево...но правила трябва да има... Peace
И ако Решат, Мюнир спазват или поне се опитват да се придържат към тях, то Ердоан най-безцеремонно ги погазва, при това умишлено демонстрира това, смятайки, че това увеличава мощта му, над останалите в играта и увеличава преднината му... Mr. Green

Разбира се, няма как да види, че тази преднина е по едно нанадолнище  ooooh! и може лесно  и бързо... newsm78
да счупи главата си... tantrum Banghead
Та, така...за мен Ердоан също е доста интересен образ... Peace Laughing

Арвен, labrex, Ферина,  нека се придържаме към това, което е в бг епизодите, моля  Praynig Hug
Благодаря ви!   newsm51


Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 23:44 от margita9

# 39
  • Мнения: 6 604
http://nasilie.eu/?p=277

Изнасилвачът.

“Мъжете, които изнасилват” – клинично проучване от 1980 г. :
Сексът и насилието са навсякъде: американските ТV зрители са превърнати в сексуални воайори. Изнасилването всъщност обслужва несексуални нужди. То е израз на власт и гняв…, свързва се по-скоро с враждебността/гнева/ и контрола/властта/, отколкото със страстта /сексуалността/.



Това обяснява защо Ердоан пръв започна гнусното деяние и защо изпитваше такова удоволствие когато нахлу с биячите в къщата на Фатмагюл и Керим. Ердоан е един комплексар, който е гневен от това, че е пренебрегван във фирмата, пренебрегван е от чичо си, а е толкова убеден, че е заслужил повече  с работата си. Ердоан има проблем с властта, той иска да контролира всичко. Гаден тип е, определено. Sick Макар, че има страхотно чувство за хумор. Mr. Green
newsm10 mimata67 , много точно!

# 40
  • Мнения: 71
margita9, аз също следя сериала по БТВ и не съм гледала сериите напред, просто коментирах гифчето, което така или иначе беше постнато Peace Просто съм наблюдателна и прочетох думите по устните й, без да искам Blush Hug

# 41
  • Мнения: 2 116
margita9, аз също следя сериала по БТВ и не съм гледала сериите напред, просто коментирах гифчето, което така или иначе беше постнато Peace Просто съм наблюдателна и прочетох думите по устните й, без да искам Blush Hug


Арвен..  Hug
Хубави са гифчета, вярно  Heart Eyes...трудно може да се въздържим, така е, разбирам ме!  Peace Laughing
Само малко повече внимание и усилие и всичко ще е окей!  smile3521  Hug
Благодаря ти, отново!    bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Аша,
за новата темичка!


Малко имам склонности към философстване... newsm78 Joy дано не прекалявам и досаждам с това...уж, гледам да  внимавам, ама ако нещо попрекаля/ Rolling Eyes Embarassed Wink/ разчитам на вас!  Hug newsm53
smile3521 Сакън! Да не вземеш да се промениш! От това ще пострада темата и то солидно! Naughty

# 43
  • Мнения: 640
Дали забелязахте какво излъчване имаше Ердоан в последната серия ,когато Мюнир го нарече изнасилвач. Той го прие толкова ядосано ,все едно е лъжа.. Дали не е забравил ,че наистина е изнасилил Ф.  Crossing Arms Имах чувството ,че е приел за истина лъжите ,с които се оправдават пред Мелтем и родителите й. В един момент се замислих ,дали да не превключвам телевизора, когато го дават него. Толкова ми е противен ,че не мога да намеря и трошица извинение
за съдизма му. Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Малко Ердоан в стил -"бризче" Joy Joy Joy Joy Joy

С чаша уиски във ръка,
загледан във безкрайността,
самотен, да, вълк единак,
крои той плановете пак.

Едва ли злобно е било детето?!
Кое ли променило е сърцето?!
Неправдата- това е ясно-
тя го е направила зверче ужасно.

Израстнал сред богатство и сред грижи,
във дом-дворец, не в селски хижи.
Край него щъкали безброй слуги,
ала и тука имало беди.

Баща му, брат е на Ришат
и в тоя сатанински свят,
не братска обич имало при тях,
а завист, властолюбие и страх.

Ришат в тщестлавието потопен
използвал яко своя брат рожден.
Рифат пък истината е прозирал,
но болката в сърцето си прибирал.

Така порастналият вече Ердоан,
макар да е и той- Яшаран,
видял неправдата как властва
и как във нея той участва.

Това отровило младежкото сърце,
навъсило красивото лице.
Утеха във пороците потърсил,
от положителни емоции се е отърсил.

Кому ли помощ дал е алкохола?
А наркотиците? Или пък мацка гола?
Превърнал се в безсъвестна отрепка,
в която трудно нежна струна ще затрепка.

Сравнявайки живота си със този на Селим,
той виждал себе си непогрешим.
И в стремеж да смаже своя чичо-враг
потъва в още по-голям батак.

Скрит текст:
Дори, когато светъл лъч пред него се яви-
доктор Нил- за него нови пътища разкри,
той посланието на съдбата не откри
с лъжите си- мечтите си разби.

И както при богатите се случва
и щастието все не ги улучва,
виновни са щастливите, нали?
Тогава?- той ще ги унищожи!

Дано съдбата работата си да знае
и за щастието на Ердоан нехае,
дано за влюбените наши гълъбчета няма
последици от злобата  голяма.

Общи условия

Активация на акаунт