То бива, бива претенции...

  • 2 916
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Малка Счетка,
Хич даже не се крия, но досега не успявам да дойда на среща  Embarassed
Но сега съм си наточила зъбките за петък  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 735
Малка счетке,продавачката да ни би да е чернокоса ,леко къдрава?

# 17
  • Мнения: 442
Малка счетке,продавачката да ни би да е чернокоса ,леко къдрава?

родителката на собственичката е вечно намусената. иначе продавачките не винаги са намусени Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 731
 smile3532Хехехех,разсмяхте ме,момичета.Ей,това ми е най-готината част от пазаруването. smile3508Заради такива персони си струва да се ходи по магазините и да ги нервиш.Аз си се забавлявам вече.В началото изпушвах направо,но сега се кефя. PartyАма това са не само продавачки,ами какво ще кажете за лелките в обществените тоалетни newsm62.Днес от сутринта сме по инстанции с малкия(уреждаме документи за покупка на жилище)и в съда сме,ама той ме задърпа че му се пишало.Отиваме до тоалетната и бабата там ни пусна без да плащам.Това добре,обаче след това той още два пъти ме води да ака oopsИ на третият път вече бабата ми казва:Ама,госпожо,защо го водите детето тук? #CrazyТо само иска да си играе #2gunfire JoyКазвам и :Къде да играе тука в тоалетната ли? newsm78Ми да,казва тя,тука идват да играят.Абе,викам ,госпожо ,той си върши работата.Ако искате погледнете. box box bash

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
 Laughing
Миналата седмица реших, че ще купувам на Сиси клинчета. Расте ми момата, поокъсели са и.
Тръгвам аз на ред по магазините, няколко часа ... търся - клинче за момиче/така наричам памучните панталончета/, ръст едикой си, цветове няколко, без вата задължително, нормална кройка.
Ходих, ходих, в един момент реших, че и аз и детето не сме в ред. Детето защото е с малко дупе, слабичко, с дълги крачета. Аз - щото не искам панталона да му стои като торба до подмишниците.
Наслушах се на какво ли не - трябвало да са много дълбоки та да е добре загащена, къде съм тръгнала да търся летни гащи посред зима. За сумтене и погледи да не разправям.
Накрая намерих каквото търсех в магазинчето където обикновено намирам разни нещица и където трябваше да отида направо. Rolling Eyes Ама акъл - море!  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 371
.....Абе,викам ,госпожо ,той си върши работата.Ако искате погледнете. box box bash
Ха ха ха, това ми напълни душата, подредила си я Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 723
Много ме нервират такива продавачки  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 309
Еее тоя русенски магазин"Мимо" е култов...Просто бабето се чудя от кога не е е... Embarassed  Майка ми ако работи по този начи в магазина...незнам. #Crazy Даже и без уточненията се сетих,че става въпрос за Мимо.Веднъж влизам.Търся слипчета за памперс...бабето newsm78 newsm78 newsm78 5-6мин чудене и накрая пита продавачката-СЛИПОВЕ ЗА ПАМПЕРС...ИМАМЕ ЛИ ТАКИВА newsm78 След което продавачката ми вади пликчета.Аз казвам-ТОВА СА ПЛИКЧЕТА.АЗ ИСКАМ СПЕЦИАЛНО ЗА ПАМПЕРС.ДУПЧИЦИТЕ ЗА КРАЧЕТАТА СА НА ПРЕДНИЦАТА-ОТПРЕЕЕД!!! newsm78 newsm78 newsm78 Попочуди се порови и се провиква пак на продавачката-ИМАМЕ ЛИ ПЛИКЧЕТА СЪС ДУПКИ- Е мили майчета няма такова човече в графиките да го добавя.

# 23
  • Мнения: 1 735
Еее тоя русенски магазин"Мимо" е култов...Просто бабето се чудя от кога не е е... Embarassed  Майка ми ако работи по този начи в магазина...незнам. #Crazy Даже и без уточненията се сетих,че става въпрос за Мимо.Веднъж влизам.Търся слипчета за памперс...бабето newsm78 newsm78 newsm78 5-6мин чудене и накрая пита продавачката-СЛИПОВЕ ЗА ПАМПЕРС...ИМАМЕ ЛИ ТАКИВА newsm78 След което продавачката ми вади пликчета.Аз казвам-ТОВА СА ПЛИКЧЕТА.АЗ ИСКАМ СПЕЦИАЛНО ЗА ПАМПЕРС.ДУПЧИЦИТЕ ЗА КРАЧЕТАТА СА НА ПРЕДНИЦАТА-ОТПРЕЕЕД!!! newsm78 newsm78 newsm78 Попочуди се порови и се провиква пак на продавачката-ИМАМЕ ЛИ ПЛИКЧЕТА СЪС ДУПКИ- Е мили майчета няма такова човече в графиките да го добавя.
newsm65 newsm65 smile3535  261uu smile3504 rotfImbo rotfImao

# 24
  • Мнения: 952
Малка счетке,продавачката да ни би да е чернокоса ,леко къдрава?
Даа същата е,че то тя и на шефката майка и няма други. Ама и двете да са там все тая даже е по-зле. Те или сумтят или се мръщят или нищо не ти казват ако решиш да попиташ #Cussing out #Cussing out..Сетих се за един друг случай\пак смях в залата\ приятелка отива да пита какви проходилки има.и на този въпрос продавачкат казва: 30...60...80.. #Puppy dogприятелкат ми опулена пита кой туй 30..60..80 подавачката вика как какво ами парите! Ама аз не питам за цените а за модела и цветовете.Ами моделите висят на витрината излез навън и ги виж Mr. Green след което моята приятелка почва да се кара че това не прилича на никакво обслужване  : smile3511 при което следва коментара...Е ти ко искаш сега и да ти ги смъкна от там ли???? smile3513 и така излиза моята дружка бясна  #Cussing out а аз се заливах от смях като разбрах за ко се  е нервирла Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт