Подарък за моята скъпа майка :)

  • 1 808
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 488

чалга-културата не прощава!


Както и псевдо дълбокомислени сентенции в стил професор Вучков

# 16
  • Мнения: 0
ХМ.....БРАВО! Аз получих ей така от моите момчета ваучери за маникюр, масаж и козметична процедура.Е няма такова удоволствие.Отвори сайтовете всички оферти и тем подобни, вземи на майкати нещо само за нея, да се почуства човек и да си почине. И цвете да и подариш - лошо няма, но удоволствието за тялото е несравнимо, особено ако не го прави често.Избери 1 -2 неща и това е.А дори и вечерята да приготвиш в къщи- пак е нещо.Можеш и прозорците да измиеш вместо нея, и после да я пратиш на масаж.  Laughing Успех и да споделиш после какво си направил!

# 17
  • Мнения: 19 488
Моят син така една вечер пое ангажимента вечерята да приготви той - хареса ми, приятно ми стана, въпреки че менюто се състоеше от  дебело отрязани филии с хляб дебело намазани с пастет...../той беше доста малък тогава де.../

# 18
  • Мнения: 0
Моят син така една вечер пое ангажимента вечерята да приготви той - хареса ми, приятно ми стана, въпреки че менюто се състоеше от  дебело отрязани филии с хляб дебело намазани с пастет...../той беше доста малък тогава де.../

Мисля, че това е без значение. Важното е, че детето е имало желание и е помислило за МАМА!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Поздравления на автора на темата - най-важното е, че искаш да зарадваш майка си!  bouquet
Подкрепям мнението на повечето, изказали се преди мен - независимо какво ще й подариш, дали ще е материално или не, тя ще се зарадва - просто заради жеста и заради това, че си се сетил. Peace

Ако, все пак, за майка ти има нещо специално - хоби, любима песен, място или каквото и да е, помисли как можеш да свържеш подаръка си с това нещо. Peace Колаж от снимки, на които сте само двамата с нея също е добра идея.  Hug

# 20
  • Мнения: 4 569
Гошев, като се появиш сподели каква е била изненадата. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт