момчешко име: Лука(с) или Едуард?

  • 7 676
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Обаче пак галеното на Матео е Мати, Матчо, Матейчо.....лелелеле

Абе Дамян ми харесва повече!
Направо съм се побъркала!....вече не зная кое и как ми звучи по добре или по лошо...Матей=матка,  Лука=лук или Едуард (косматото усещане обяснено по рано). Едно е сигурно че решението не може дълго да се отложи ....иначе след 2 седмици ще се чудя в болницата на какво ще ми прилича повече бебото...на Лука, На Матей на Еди или хайде да го слушаме и Хардееп (има право по закон да си има мнение)...Дамян.
Най вероятно ще трябва да седнем с Хардееп някоя вечер и да теглим късметливото име.

# 61
  • Мнения: 11 747
Той бащата ли е?  Simple Smile  Викам си тоа па к'во припява с неговия Дамян...  Laughing

# 62
  • Мнения: 0
Той бащата ли е?  Simple Smile  Викам си тоа па к'во припява с неговия Дамян...  Laughing
Еми кои друг "нахален" да настоява с едно и същото че той харесва Дамян, освен таткото.  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 12:29 от Dia22

# 63
  • София
  • Мнения: 44 271
обаче коренно се различават вашите харесвани имена Simple Smile
Няма ли нещо, което и на двамата да ви допада все пак Simple Smile


# 64
  • Мнения: 9
На мен по  ми харесва Матео,може би заради детенцето на моя приятелка(италианка) Simple Smile,но и Лукас е хубаво!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Dia22 ето ти материал за по-добра асоциация с името Едуард- българин от арменски произход- Едуард Ераносян -бивш футболист и треньор. Аз гласувах за това име!

# 66
  • Мнения: 0
Той бащата ли е?  Simple Smile  Викам си тоа па к'во припява с неговия Дамян...  Laughing
Еми кои друг "нахален" да настоява с едно и същото че той хареса Дамян освен таткото.  Laughing Laughing Laughing

Как не те е срам така "нахално" да ми разкриеш самоличността Simple Smile

Какво му има на Дамян. Хубаво и "тежко" име.

И Матей/Матео ми харесва ама така ще станат двама с имена започващи на буквата "М"

Кажи кога ще теглим та да направа листчетата  Twisted Evil и да купа едно хубаво червено винце!  Wine Glass

# 67
  • София
  • Мнения: 5 658
Направи листчетата и на всички напиши Дамян  Grinning От дотук предложените ми харесва най-много Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 615
Ау! Добре, че писах тук! Я какво интересно става  Wink
Честно казано, ако добавите Дамян в анкетата, вече ще знам за какво да гласувам Simple Smile

Сега сериозно, младежи, не се "дракайте" за имена, които биха били твърде голям компромис за единия от вас. Обмислете имена, които звучат добре и на двама ви. Дори да ви се явяват вторите по любимост  Hug

# 69
  • Мнения: 0
Ау! Добре, че писах тук! Я какво интересно става  Wink
Честно казано, ако добавите Дамян в анкетата, вече ще знам за какво да гласувам Simple Smile

Сега сериозно, младежи, не се "дракайте" за имена, които биха били твърде голям компромис за единия от вас. Обмислете имена, които звучат добре и на двама ви. Дори да ви се явяват вторите по любимост  Hug

 newsm10 ЛАЙК!

# 70
  • Мнения: 378
Сега сериозно, младежи, не се "дракайте" за имена, които биха били твърде голям компромис за единия от вас. Обмислете имена, които звучат добре и на двама ви. Дори да ви се явяват вторите по любимост  Hug
  202uu

Така или иначе после името (каквото и да е) ще ви стане любимо Peace
И на мен Ивелин ми беше компромисният вариант, а сега го обожавам Crazy

# 71
  • Мнения: 11 747
Дамян означава от еврейски победител - добре е. Съкратеното Даме много ми допада, добре се възприема в България. Аз и Едуард наистина го харесвам, не гласувах за него като компромис.

# 72
  • Мнения: 4 569
И аз съм за Дамян.  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 092
Без да съм чела цялата тема гласувах за 3-тото име с уговорката да е Матей

# 74
  • Мнения: 4 569
Хардийп, ти защо искаш да е Дамян?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт