Колко често купувате дрехи на децата си?

  • 6 420
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ми на месец сигурно около60-70 лева,но му купувам по нещо всеки път като изляза за нещо друго (я пижамка,я блузка и т.н.)Има естествено периоди в който нищо не му купувам...много е различен разхода Peace

# 16
  • Мнения: 8 505
Не купувам ежемесечно,а в началото на всеки сезон-около 150-200-250лв на тримесечие.

# 17
  • Мнения: 603
Не купувам много дрешки. Имаме си в наследство, а също и  подаръци. Има месеци, когато не купувам нищо. А последният месец по повед студеното време - около 40 лв.
Средно на месец сигурно харчим не повече от 5 лв.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Завиждам на мамите дето имат "наследство" CryАз давам по около 60-70лв. месечно поне и то ми излиза толкова,защото предимно от чужбина купуваме дрешки,имаче сигурно повече щях да давам в Бг

# 19
  • Мнения: 1 866
На мен ми е трудно да преценя колко давам на месец, но определено избягвам да купувам излишни неща. Много мразя да се трупат дрехи, които не се носят. Трябва да кажа че и много ни подаряват. Особено в началото. Иначе като реша че има нужда от дрехи с удоволствие пазарувам за детето си. Аз също купувам от чужбина по Интернет при сезонните намаления. Нещата са качествени и много дрехи излизат по-евтини, дори и с транспорта.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Зависи. Този месец около 100 лв за ботушки, джинси, пуловерче, но миналия  не съм и купувала дрешки. През лятото и купувам много често, ама сега само необходимото Sunglasses

# 21
  • Мнения: 8 769
Старая се да не купувам излишни неща, а само най-необходимото. Когато беше по-малка дъщеря ми се поувличах, но виждайки,че не може да износи всичките си дрехи се посрях. Има месеци, когато не купувам абсолютно никакви парцали.
За дребен даже е още по-оскъдно-в неговата възраст все още всичко е унисекс, и носи доста нейни дрешки, както и много подаръци. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 407
И аз нищо не харча.Всичко ни е от погачата.Купила съм само 3 бодита,2 чоропогашника и едно горно якенце, а и 2 шапки!Харча за играчки по 20лв на месец!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 561
Ами доста  Embarassed, чак ме срам да напиша колко като чета някои мнени япо-горе  - аз явно съм комплексарка, че са две и сав по-ощетени от другите деца, котио са по 1 и гледам да компенсирам с дрехи - после ги някои продавам почти нови във форума, други подарявам на нуждаещи се и на приятелки и така.
Зная, че звучи тъпо - но няма да спра да купувам - пусто лакомо ми е окото  Confused.
По повод подарените дрехи - много малко от подаръците ми харесват - пример много хора са влюбени в полара, а моите деца се обриват от него , други пък не съвпадат като размер и сезон, трети визуално не ми харесват ..... абе сбъркана работа.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ле-ле,чак се почувствах неудобно Embarassed Аз съм яка маниячка явно.Нямам празно излизане Confused Днес излизах за малко и се върнах с един джинсов сукман Embarassed За другите дребни джунджурии изобщо няма и да споменавам. Купувам това,което ми харесва,дори и да не е много нужно. С тая космическа сума,май съм за лечение newsm78. Не сме богати,просто повечето пари с които разполагам ги харча за дрешки.Добре,че ни е добър татито,определя ми месечен бюджет за мой и на Алекс дрехи,но този месец малко по-прекалихДобре,че мъжото ми е готин,че ако беше някой скръндза...да ме е пратил да работя Tired

# 25
  • Мнения: 2 784
Около 30-40, но много от нещата са втора употреба. Такива хубави дрешки има, че български много рядко купувам. Нови и вземам обикновенно бодита, чорапи, чорапогащи и обувки.Детето има много по-богат гардероб от мен напоследък, ама нали е мамината глезана...

# 26
  • Мнения: 1 102
Много харча, все се зареквам че това е последната покупка за сезона, но не мога да не вляза в детски магазин. Месечно над 150лв. Embarassed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Носим дрехи, които са ни подаръци.

Рядко купувам дрешки, само ако наистина има належаща нужда от нещо.

# 28
  • Мнения: 1 107
Благодарение на близките и приятелите ни  Heart Eyes изобщо не сме купували дрешки, само веднъж-два пъти съм се изкушила да взема нещо, което ми хване окото  Simple Smile

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Дотук освен 2-3 бодита и космонавта, май нищо друго не съм купила, ааа и 4 чорапогащника.
Засега всичките му дрешки са подаръци от роднини и приятели и не виждам смисъл и аз да тръгна да му купувам. Има си детенцето доволно количество дрешки, като умалеят, ще купя. Но все така се получава, че като дойде някой на гости и хоп, носи дрешка за подарък Hug и аз съм мноого доволна.

Общи условия

Активация на акаунт