Нови придобивки в гардероба - 29

  • 105 928
  • 692
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
За панталончето-не е ли от шопингтерапия!? Аз ги гледах но май само л размер имаше Rolling EyesИ не вървят ли с коланчето?

# 16
  • Мнения: 81
 ммм коланчето е страхотно- обожавам такива

# 17
  • Мнения: 2 435
Момичета, някоя от вас има ли такива обувки? Поръчала съм ги, но така като ги гледам се чудя дали ще са удобни, защото не са кожа Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: X
За първи път се включвам в темата, но честно да ви кажа се чудех дали да не пусна нова със заглавие "Модни съвети" Simple Smile
 подариха ми една чанта която страшно ме грабна....
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … 50uqheua8tk8jhk3m
На живо и на по-голямата снимка е направо страхотна. Отстрани има копчета и отдолу също и като се закопчае става малка, скриват се дръжките в друг отделен цип и се слага голямата дръжка за през рамо Simple Smile
Обаче сега се появи проблема...
тъй като съм с ограничен бюджет, а искам да я нося пролет-лято се чудя с какво да я съчетая. Имам бели блузки и тениски в началото си мислих с това. Но сега седя и се чудя няма ли да е по-добре да се съчетае с обувки? Само че в какъв цвят....бял, кафяв или оранжев....
щото откъм оранжево няма много богат избор. И то хубаво оранжево...
Иначе ако съм с тениска примерно бяла или оранжева, но надолу да речем с черни обувки ще е тъпо...
от друга страна пък имам и бяло и черно кожени якета и обувките трябва да вървят и с тях....
Питам така, понеже не мога да си позволя да си купя 5 блузи и 3 чифта обувки...
а само едни...
Ще ви бъда благодарна за съветите. Може и снимки за да добия представа, и като тръгна по магазините да ми е по-лесно...
мерси в аванс  Hug
П.П. Чудя се и с бледо розови или шарени обувчици няма ли пак да е хубавко, примерно с ето тези ?
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … 50uqheua8tk8jhk3m

# 19
  • Мнения: 81
Шаренките обувки ме развеселиха. Laughing А защо не нещо с токче?

# 20
  • Мнения: X
Защото имам проблем с единия крак...
не мога да нося токове. Може само ниски равни или с лека платформа и малък свод, почти никакъв заради единия крак.

# 21
  • Мнения: 5 622

niama_me , казваш пролет- лято. Лятят носим сандали. Защо не вземеш едни обикновени кожени ( с естествения цвят на естествената кожа) сандали, равни и удобни? Или нещо подобно на платформа?

Шарените, които си показала според мен не се връзват много с десена на чантата.
Успех и да се похвалиш като намериш правилните сандали/обущета   bouquet

Аз минавам само да се разпиша. Обещах още в предната тема да покажа покупки, но...още не съм се наканила  ooooh!, вярвам, че не сте разбрали много, че не съм си изпълнила обещанието, а аз от своя страна обещавам, че при първа възможност ще наснимам и ще покажа  Hug

# 22
  • Мнения: X
Мда...може би си права, обаче хич не го обичам този цвят. Телесния...
Аз съм с матова кожа и първо не ми отива, второ не съм го заглеждала  никога. Винаги съм избирала нещо, което да се откроява а не да се слива...или да е по-бледо.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 751
Запис, че да ви следя  Grinning

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
niama_me по принцип отдавна не е задължително да се съчетава цвета на обувките с цвета на чантата. Според мен спокойно можеш да заложиш на морскосини пантофки например.

Ще отива и цвят тъмен бронз, но той се намира по-трудно. Аз бих сложила и нещо по-ярко, но това не е практичен съвет, ако човек е с по-ограничен бюджет, защото не се съчетава лесно с всичко.

# 25
  • Мнения: X
Благодаря Лу,
да знам че не е задължително да съчетавам цветове, но ми е по-готино....
дори и да е шарено, поне някой от цветовете да съвпадат, винаги ми е изглеждало по-завършено...като цяло...
но може би просто моя вкус е такъв..
иначе за синьо аз въздишам от 2 години, или тюркоазено. Отива ми много и ми харесва много, може би ще заложа на него.

# 26
# 27
  • Мнения: 21
Вчера си купих подобни обуща на тези
http://img267.imageshack.us/img267/6356/img1673t.jpg

моите са черни и отгоре имат подгъв, сладки са и токчето им е маалко по-ниско от това на снимката:)

# 28
  • Мнения: 0
Взех си страхотна рокля на ЗАРА. Беше 45 лв., черна подходяща за различни поводи или срещи и излизания. До коляното с висока талия, нагоре тясна, а долу  клош. А материята е памук и ликра, съвършено стои. Много съм доволна.

# 29
  • Мнения: 83
Взех си страхотна рокля на ЗАРА. Беше 45 лв., черна подходяща за различни поводи или срещи и излизания. До коляното с висока талия, нагоре тясна, а долу  клош. А материята е памук и ликра, съвършено стои. Много съм доволна.

Звучи много добре. А с какъв ръкав е?

Общи условия

Активация на акаунт