Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 94

  • 65 165
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Хриси, благодаря за отговора. Тя хубаво им помага за пари, но как се свързаха с нея, та тя цъфна на вратата веднагически...
На мен много ми се иска да вкарат пак Дениз в сериала, много ми беше симпатична, много забавна. А наш Мусти - ще има развитие с него, няма съмнение, щом продължават подробно да ни го показват...ако обаче вземе,че избяга от затвора и пак вреди на Фатмагюл и Керим, ще ми дойде прекалено...  ooooh!
Малчева, получих сърцетуп  Blush

# 16
  • Мнения: 4
Мерси за темичката !   newsm51 newsm51 newsm51

За онази с шапката нямаше ли подсказ, че предстои и нейната история да разберем в този епизод?  newsm78

# 17
# 18
  • Мнения: 824
Няма милост за моята изтерзана вече душичка!
След всяко прочетено интервю усещам, че потъвам все повече в Енгин, отколкото в Керим!

Хриси, благодарско! Тези негови интервюта са толкова малко и са ми толкова ценни.

Mariana 51 -   bouquet



Цитат
*Мустафа е обсъждан и най-вече с погледите си. Как се научихте да имате този налудничав поглед?
Има роли, за които се упражнявате, разучавате ги. Но това не е такъв образ. На мен ми трябваше по-скоро да се вглъбя в себе си, да проникна много дълбоко в душата си и от там да донеса нещичко.

Какво има тоя човек вътре в себе си!? Неустоим е! Как ще издържа до облачното лято да ги видя тези погледи и ръце ...  Whistling

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 23:29 от nianta

# 19
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 Hug ,
Добър вечер!

Благодаря за новата тема!
Съжелявам, днес ви изтървах.

http://www.youtube.com/watch?v=iKs1OgFR3zI&ob=av3e

# 20
  • Мнения: 1
Марияна, благодаря за новата тема


Оценявам, че Мустафа е един много смел човек - вестник Сабах
от Engin Akyurek Bulgarian Fans

Играещият ролята на вманиачено влюбения Мустафа в „Ако съм облак” Енгин Акюрек казва: „Не изживявам любовта като него.” И добави: „Оценявам Мустафа. Рискува всичко заради любовта.”
 
Запознахме се с Енгин Акюрек чрез състезанието „Звездите на Турция”. Затвърди известността си чрез ролята на Кадир в „Брак с чужденец”. А сега прави чудеса в „Ако съм облак”. В „Ако съм облак” на Мелиса Сьозен, Енгин играе ролята на Мустафа, който е страстно влюбен в Нарин. В списание Marie Claire той сподели за своята кариера и личен живот. 28-годишният актьор казва, че много вярва в съдбата. Той казва: „За всяка роля си има човек. Когато прочетох сценария, и аз си казах – Тази роля е написана като за мен!”
 
 *Какво си помислихте, когато тази роля ви бе предложена за първи път?
 Още в момента, в който прочетох сценария, казах:”Аз трябва да изиграя тази роля!” Много голяма привилегия е човек да каже: тази роля била за мен.
 
 ОБЪРКАН ВЪТРЕШЕН СВЯТ
*Бихте ли описали ролята на Мустафа в сериала?
 Всъщност е много трудно. Когато четете сценария за пръв път, е много трудно да създадете някаква връзка. Разбирате любовта,страстта, но някак си не можете да ги възприемете. Но накратко може така да се опише: влюбен, агресивен, нервен и много умен. За да го докоснете, опознаете и да се доближите до него, трябва да направите огромни усилия. Защото иначе може да не се обикнете един друг. Всъщност това са много трудни усилия, Мустафа е един много различен образ , на който турската телевизия не е свикнала.
 
*Мустафа изживява любовта си доста агресивно. А вашият опит в любовта какъв е? Трябва ли да има толкова агресия в любовта?
Това са много трудни въпроси. Разбира се ,че аз не преживявам любовта като Мустафа. Даже го намирам за доста смел в някои моменти. Защото не се страхува да изживее дадено нещо или пък да стане за смях заради него. Казва на баща си, че обича Нарин. Около него всеки го мисли за луд. Но въпреки това той изживява докрай любовта си. Поема всички рискове за това. Това изисква много смелост наистина. Всъщност и ние понякога искаме да чувстваме така, искаме да кажем ,че обичаме до последно, но не можем. А Мустафа го може всичко това. И това всъщност е разликата между мен и всички свикнали на модерния начин на мислене и живот, и Мустафа. Тоест той не пропуска през филтър чувствата си, показва ги докрай.
 
 АНГЕЛ ИЛИ ДЯВОЛ
*А хората казват ли : ето това е любов, а не това, което аз съм преживял?
Може и да казват, и аз казвам. Но има една истина: всяка любов си има нейните хубави и лоши моменти. Всички сме както малко лоши, така и малко добри. Така и в любовта на Мустафа - има понякога дяволски и понякога ангелски чувства.
 
*Мустафа е обсъждан и най-вече с погледите си. Как се научихте да имате този налудничав поглед?
Има роли, за които се упражнявате, разучавате ги. Но това не е такъв образ. На мен ми трябваше по-скоро да се вглъбя в себе си, да проникна много дълбоко в душата си и от там да донеса нещичко.
 

*Тогава "Ако съм облак" не е просто историята на едно богато семейство от Мардин?
Не, не е. Тази история може да се случи в Измир, в някое градче в Испания. В "Аз съм Александър" също.
 
 МУСТАФА Е ЕДНА МНОГО СПЕЦИАЛНА РОЛЯ
*Какво допринесе тази роля за вас?
В актъорството има стълбички. Понякога трябва да насилите възможностите си. Аз мисля ,че точно с този образ го направих. Мустафа е един много специален образ. Такава роля може да получите след 5 години или никога. Този сериал не знам до къде ще ме отведе или какво ще ме накара да усетя. Всъщност доста сме затрупани със сериала тук в Мардин. И нямам много време да мисля за това. Но смятам ,че допринасям за актъорството страшно много с тази роля.
 
Превод: Djulia Pitt  и Дени
С благодарност !
Много ме впечатлиха тези две изречения. Явно знае какво иска и как да го направи. И макар срамежлив по всеобщо мнение , вероятно е целеустремен, интелигентен и мъдър .

Една много красива снимка:


Микеланджело е казвал: "Искам да извадя образа от този камък" /цитирам по памет, но това е смисъла/

# 21
  • Мнения: 4 529
Здравейте в новата тема !
Искате - не искате, тук съм! Защото ме омагьосвате с позитивизма си. Действате ми като наркотик  и не мога без вас!

Благодаря на Мариана за новата тема ,а на всички останали - за всичко останало!  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower


Ей, ще взема да го  загледам аз този Облак! Уж ще го гледам след Фатмагюл, ама....не знам дали ще издържа до лятото.  Heart Eyes
Хриси, благодаря за  интервюто!  Ах,този Енгин...

# 22
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Тя хубаво им помага за пари, но как се свързаха с нея, та тя цъфна на вратата веднагически...

НЕ знам дали помниш, но когато за пръв път отидоха до фара, ги посрещна един индивид, на когото си връчиха колата и една пачка с пари. Явно той ги е свързал с Шапката. Тя е дистрибутурка на "таласъми", явно ги прекарва през границата по воден път.

# 23
  • Мнения: 1
Ясно, Хриси, благодаря !  Hug
Имам чувството,че Едже и Мелек хвърлят чоп кой кога да убият. Днес Мустафа, оп - тура, няма да е, утре Хаджер... иска ми се много да се земат със Сами.. той милият как тича след нея да й помага.

# 24
  • Мнения: 9 739
Хриси   bouquet Hug благодаря за интервюто Peace

Цитат
*Мустафа е обсъждан и най-вече с погледите си. Как се научихте да имате този налудничав поглед?
Има роли, за които се упражнявате, разучавате ги. Но това не е такъв образ. На мен ми трябваше по-скоро да се вглъбя в себе си, да проникна много дълбоко в душата си и от там да донеса нещичко.
smile3501

# 25
  • София
  • Мнения: 208
Мен това клипче и песничката ме изпълват!!!

Laughing Laughing Laughing

Марианка,благодаря за темата!!!  bouquet
Хриси,на теб за интервюто!!! Peace Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 630
Момичета, в края на старата темичка Ви се появих с нагласата да Ви изчета първо, но .... Embarassed Embarassed  не можах да го  направя!
Сега благодаря на Марианка за новото ни кътче  Hug  bouquet и към всички Вас е моят среднощен поздрав!

http://www.youtube.com/watch?v=ydVHWFyaXOg&feature=share

# 27
  • Мнения: 1 277
Мариана,   bouquet за темата

Интервюто с Енгин е много интересно! Simple Smile

Куркуметка, забравих да ти честитя за съня  hug Аз сигурно съм единствения човек, който не го е сънувал  Rolling Eyes Изглежда не съм му истинска фенка Wink

# 28
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Благодаря за преведеното интервю на Енгин!
И аз като повечето тук потъвам все по-дълбоко! Толкова талантлив и известен, а толкова земен и истински.

"...Тоест той не пропуска през филтър чувствата си, показва ги докрай." - това описание на Мустафа Булут много ми хареса. Кратко, ясно и на 100% вярно. Явно това е да си професионалист - да опознаеш изцяло характера на героя, който пресъздаваш.

# 29
  • Мнения: 0
DAMON, специален поздрав за теб



  Хриси,  bouquet

В този клип Фатма със сигурност флиртува ,но  флирта  не е гаранция ,че ще  се превърне  в любов .От последните серии аз виждам ,че в  близостта и с Керим няма интусиазъм   ,а само  примирено съгласие  
 
 newsm08

Общи условия

Активация на акаунт