МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!ГЪБИЧКИ И БРЕМЕННОСТ!

  • 9 293
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 eli83рвиждам ,че вече са те поуспокоили,че това е нормално полоажение,макар ,че и аз си изкарах акъла -сега по-празниците.Докато нямах грам оплаквания и като почна едно течение...не е за разправяне.и едвам дочаках до 2ри,та да си дойде лекаря...И при мен симптамите бяха същите и също доктора ме прегледа само от разстояние,но моя поне обяснява и ми каза,че при бременнаст не се бърка,защото има опасност да се вкара инфекцията навътре.предписа ми Клион Д/вагинално/ и Миконазол/външно/и още на следващия ден вече почуствах облекчение.Имам му пълно доверие и като знам ,че досега винаги еуе взимал правилни решения за моето състояние сеи мисля,че няма да ми предпише нещо което да навреди на мен или на бебето.Стискам ти палци.

# 16
  • Мнения: 878
zdravei ,kato medicinsko lice moga da ti kaja che ima 14 vida bjalo techenie i suma ti vidove gubichki ,koito se lekuvat s razlichni medikamenti.Nai-dobroto koeto mojesh da napravish e da si napravish mikrobiologichno izsledvane .Ne e prieto nikude da ti se izpisvat lekarstveni preparati sreshtu gubichki samo po gledane  #Crazy
Ako beshe taka ......njamashe da ima laboratorii
  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 111
при гъбите задължително ли има сърбеж? Защото аз имам само течение.

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Може ли и аз да ти дам един съвет .След като се излекуваш от гъбичките ,можеш да се миеш по няколко пъти на ден (в упътването го пише )с LAKTACYD интимен душ гел.Той съдържа млечна киселина и по този начин стимулира естествената защитна флора на влагалището.Аз го ползвам от вторият месец и до сега(в деветият съм ) не съм имала никакво течение.

# 19
  • Мнения: 878
napulno ot gubichki po vreme na bremennost ne mojete da se izlekuvate ,zashtoto lechenieto e kombinirano s lekarstven preparat koito se priema prez ustata i e dosta silen .Toi ne se izpisva na bremennite .Taka che lechenieto e samo vremenno,sled rajdaneto e cjalostno. Hug
zaduljitelno lekuvaite partniora si i polzvaite prezervativ,za da ne se zarazite otnovo do bezkrainost!

# 20
  • Мнения: 350
 ОЩЕ ПО ВРЕМЕ НА ПЪРВИЧНИЯ ПРЕГЛЕД  ЛЕКАРКАТА В ДЛЪЖНА ДА ТИ ПУСНЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ, ВКЛ. СЕКРЕТ.
аКО НЕ ГО ПРАВИ И СИ ПЕСТИ НАПРАВЛЕНИЯТА, СИ ПОМИСЛИ ДАЛИ НЯМА ДА ТИ СПЕСТИ ОТ МЪРЗЕЛ И НЯКОЕ ДРУГО ВАЖНО ИЗСЛЕДВАНЕ.
аЗ ЛИЧНО ИМАХ СУПЕР МНОГО НЕРВНИ СИТУАЦИИ С ЛЕКАРКАТА МИ,КОЯТО МИ ОТКАЗВАШЕ ПОЛАГАЩИ МИ СЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ - "НЯМАЛО НУЖДА".....
ДОБРЕ,ЧЕ Я СМЕНИХ

аКО ПАК ТИ ОТКАЖЕ МИКРОБИОЛ. ИЗСЛЕДВАНЕ - СМЕНИ ЛЕКАРЙАТА.

Общи условия

Активация на акаунт