Носехте ли специално бельо за бременни

  • 2 141
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
Носех си до последно прашките,само като влезнах в болница си купих 3 чифта бикини и докато ми течаха лохиите бях с тях,после пак с прашки.

# 16
  • Мнения: 1 107
Единствено смених сутиените с банели с безшевни, бикините не съм сменяла, те си бяха и подходящи, нося много плитки  Wink

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 920
Носих си прашките до към 7-8 месец когато започнаха много да ми опъват на д-то и тогава минах на бикини.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз не съм купувала специално бельо. Носех си прашки до края. Само в болницата носех гащи. И все още де - докато текат лохии и други чудесии . А иначе даже по-големи не съм си купувала - с мойте си се фръцках докрая Mr. Green

# 19
  • Мнения: 10 758
Изобщо не е нужно да си купуваш бельо за бременни. Аз си носех прашките до края. Peace
И аз също Peace.

# 20
# 21
  • Мнения: 827
А иначе даже по-големи не съм си купувала - с мойте си се фръцках докрая Mr. Green
Като казваш "фръцках", сещам се за това как аз изглеждах с прашки като мина покрай огледалото  Mr. Green ОГРОМНО тюленообразно тяло, на което скромно и едва забележимо се мъдрят прашчици!  hahaha

# 22
# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Изобщо не е нужно да си купуваш бельо за бременни. Аз си носех прашките до края. Peace






 Peace

# 24
  • Мнения: 1 370
Изобщо не съм носила такова белъо. Даже отидох да раждам с прашка

# 25
  • Мнения: 4 629
Аз носех, много ми беше удобно. Мъжа ми още ме бъзика  Wink

# 26
  • Мнения: 2 000
Не съм си купувала специално бельо.

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Носих само сутиен за бременни

# 28
  • Мнения: 2 271
Не и не виждам смисьл в това!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 181
Не
Ходех си с много плитки прашки и си купих сутиени без ръбове.За болницата бикини.

Общи условия

Активация на акаунт