Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 7 тема

  • 30 248
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 816


Много ми харесват чорапките му  Joy Joy Joy Joy Joy.Чок шик  Joy Joy Joy

 Joy Joy JoyДобре започваме, постепенно преминаваме по- нагоре,  Joy Joy Joyобувки, чорапки, панталони и други такива работи Joy Joy Joy Joy Всичко му е шик Joy Joy Joy

# 16
# 17
# 18
# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 10
   Момичета, сега ви изчетох и се прехвърлям и в тази тема. Аз все още не съм изгледала 4 еп., работата ме е заляла, но днес планувам да си открадна свободно време и да му се насладя.
Да ви кажа, не мога да си затворя усмивката. Много ме забавлявахте в последната страница на предната тема.

Ринка, джанъм беним, благодаря ти за хубавата тема- да си я изпишем с хубави анализчета, инфо, преводи, да се радваме на играта на Мурат и на най- хубавата новина- новината за поредната преведена серия.

Ели, Ени, Peace, няма да ви кажа защо съм толкова уморена /свързано е с омачканите чаршафи на Мурат/ Laughing Blush Laughing   Не ме убивайте, но не го и отстъпвам.
Ени, на теб само чорапките. Ели, за теб обувките. Дргуго не раздавам- стислива съм. Peace Peace

Сега сериозно....
didiasp, за пост 686  Peace- и мен ме вълнуват същите въпроси.

Ени, за пост 718  Peace

di-ni, обичам да чета постовете ти още от темата за ЛиН. За пост 717 и 725- много ми харесаха! Peace

# 22
  • Мнения: 2 558






Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 21:07 от Danailova1026

# 23
# 24
  • Мнения: 877
:Морски очи newsm51 - благодаря! С теб на за първи път сме заедно и не за първи път имаме сходни мнения!
Тони Hug Hug- чудесни колажи! Peace

Отново мъка и страдания

# 25
# 26
  • Мнения: 2 558
Ели Peace днес всички професионалисти творят за Ени. Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 12 816
Лили, виждам че си тук Hug

Може ли с две думи да кажеш за какво иде реч, защото Гугъл си прави свободно съчинение

Благодаря ти предварително !

Ramiz Dayı'nın film projesi diziyle nasıl karıştı?



Скрит текст:
'Ezel' dizisindeki eski kabadayı ‘Ramiz Dayı’ tiplemesiyle hafızalara kazınan usta aktör Tuncel Kurtiz 'Suskunlar' dizinin kadrosuna dahil olduğu, Kurtiz'in önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümlerde seyirciyle buluşacağı iddia edilmişti.Ancak Kurtiz, Suskunlar dizisinde yer almayacak. Yapımcı firma TIMS Productions'ın filminde oynayacak.

TIMS Productions yazılı bir açıklama yaptı:

"Tuncel Kurtiz’in “Suskunlar” dizisinde rol alacağına dair çıkan haber asılsızdır. “Suskunlar” dizisinin yapım şirketi Tims Productions'ın çekimlerine yeni başlanan sinema filmi projesinde Kurtiz’in rol alması sebebiyle yanlış bir anlaşılma olduğunu düşündüğümüzü ve eksik bilgilerle yapılan haberin doğruluk payı taşımadığını bilgilerinize sunarız."

До колкото разбирам се извиняват на зрителите на Мълчаливите за недоразумението

Suskunlar dizisi izleyicileri bu habere üzülecek


http://www.televizyongazetesi.com/suskunlar-dizisi-izleyicileri- … -uzulecek_6_50471

Скрит текст:
Ezel' dizisindeki 'Ramiz Dayı' tiplemesiyle hafızalara kazınan usta aktör Tuncel Kurtiz'in ekrana döneceği iddia edilmişti ama...

Ezel' dizisindeki eski kabadayı 'Ramiz Dayı' tiplemesiyle hafızalara kazınan usta aktör Tuncel Kurtiz'in Suskunlar dizisiyle ekrana döneceği sabah saatlerinden bu yana internet sitelerinde haber olarak yer almıştı.

Dizinin başrol oyuncularından Sarp Akkaya Twitter hesabından yaptığı açıklamda bu iddiaların doğru olmadığını belirterek; "Tuncel Kurtiz'in suskunlar projesinde yer alacagı yonunde cıkan haberler asılsızdır." diye yazdı!

# 28
  • Мнения: 4 830
Здравейте,мили момичета! Hug HugАуууууу,ама човек не може да ви настигне running running runningТо такава красота струи отвсякъде,такива интересни коментари са написани..То новини от пресата.. #Crazy #Crazy #Crazy
Чудесни сте всичките,но нека карам подред.
Рина,огромно благодаря за уютния дом,който си ни сътворила newsm51 newsm51Мерси и за новините от пресата  bouquet  bouquet
Ени и Ванина,още веднъж благодаря за превода на интервюто smile3525 smile3525 smile3525След като го прочетох Мурат вече напълно заплени сърцето ми  love001  love001Момчето ни  е здраво стъпило на земята.Славата едва ли ще успее да го главозамае..Като четях интервюто се сетих за едно негово друго,в което той казва:Обичам актьорството,но повече обичам живота.Демек нашия красавец няма да прави компромиси за сметка на живота..Като превеждаха момичетата сега не си спомням коя от тях беше писала за израза,който е използвал Мурат,когато говорел за живота:Вратът ми е по-тънък от косъм или Boynum kildan ince.В турския език този израз означава,че пред нещо или някого прекланяш почтително глава.Че каквото и да ти поднесе то, си готов да го понесеш без да роптаеш.Мурат го използва за живота.
Ели,благодаря за снимките и за новините от пресата. smile3525 smile3525
Дини,Ени, коментарите ви са  newsm10 newsm10 и аз искам да кажа нещо във връзка с въпроса,но първо да обърна внимание на новините от пресата newsm12
Аслъ Енвер се сгодила за Биркан Сокуллу.Напук на новините за тяхната раздяла,те в семейна обстановка са се сгодили
Сега за вуйчото
Първоначално беше казано,че Тунчел Куртиз ще участва в Безмълвните .Очаквало се да се появи в някоя от следващите серии.Но впоследствие една друга новина пък опровергава това.Продуцентската къща на Безмълвните Tims Productions e написало изявление,в което се казва,че е станало недорозумение.Куртиз наистина щял да участва в един техен проект.Но в един филм,който също е на тази продуцентска къща.Така,че тези,които го очакват в нашия сериал да не се надяват много.
Също така имаше постнато и една новина за първоначалния сценарист на сериала-Умур Тургай.Той сам се е отказал от сериала,защото според него режисирането на сериал не е по силите му.Той е снимал само реклами,клипове и един два филма,който режисирал сам,снимал сам ит.н.1 серия на Безмълвните снимали цели 22 дена.2 серия за 10 дена.А по нататък една серия от 120 минути започнали да снимат за 5 дена..Малееее,хората бачкат ейййй,и то здравата..Като се има впредвид,че един снимачен ден варира от 15 до 18 часа..
Момичета толкова за новините от пресата Hug Hug

# 29
  • Мнения: 12 816


Лили благодаря от сърце за превода на новините!
 
За пет дни снимане на епизод- много усилено се работи, това си е упорит труд


 

Общи условия

Активация на акаунт