Кръстихте ли бебо на баба или дядо?

  • 7 487
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 031
Да, кръстихме го на свекър ми, той е страхотен човек и напълно си заслужава Grinning

# 166
  • Мнения: 4 242
Сина ми е кръстен на свекъра а дъщеричката на татко си. Laughing

# 167
  • Мнения: X
не и заради взимането на кармат и за да няма сърдити/не че нямаше,де/Специално го мислехме, да няма и помен от буквичката на някой от тях-и пак си го обичат.а и по-добре да му е хубаво името на човечето-и за второто така сме решили

# 168
  • Мнения: 1 114
Бебо се казва Мартин - на майка ми Магдалена. Ако беше момиче, както си мислехме до 7. месец  Sick, щеше да се казва така. Мъжа ми и аз харесваме това име, а майка ми ни помага доста и го заслужава.  Heart Eyes
Винаги съм била на мнение, че след като бащиното име  и фамилията са от мъжа ми, то собственото трябва да го избера аз Mr. Green. Така е честно, долу-горе ...
В интерес на истината аз най-напред, като разбрахме , че е момче , исках да го кръстя Макс, но после се отказах заради асоциацията с Макс и Мориц. Ние все пак искаме добро детенце, а не малък разбойник. Laughing Сега мисля, че името много отива на бебо.

# 169
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Да на свекъра Laughing
Той е свещенник и е страхотен човек. А пък и името ми хареса

# 170
  • Мнения: 3 550
Да, на дядо. Пък името е и библейско, хлапето ще си има небесен закрилник.

# 171
  • Мнения: 226
        Да на свекърва ми . Тя се казва Йорданка ,а  сина ми Йордан.

# 172
  • Мнения: 5 323
Не!

Не искам детето ми да носи кармата на дадения човек,чието име е взело Naughty
Затова си имат собствени имена   bouquet!

# 173
  • Мнения: 1 202
Това ми е много болна тема !Много съм против кръщаването на децата с имената на баба или дядо!През тези 9 месеца когато бях бременна питах моя възлюбен как ще се казва детето а той викаше има време.И най- накрая като родих и дойде времето да се запише името на детето вика нека да е на баща ми /понеже се роди момче/нали ни били купили апартамент трябвало да ги уважим !А аз не исках с точно това име но за да не се караме и да правим циркове реших да отстъпя!Но и досега му казвам,че едно от нещата които никога няма да му простя и това за името!Но поне се успокоявам,че детето се роди на деня и когато моята майка и така сега и двамата имат на една и съща дата рожден ден!  nbirthday

# 174
# 175
  • Мнения: 1 934
Да на дядото макар че него познавам починал е доста преди да се запознаем с таткото пък и моя се казва така та е и на двамата.

# 176
Не!

Не искам детето ми да носи кармата на дадения човек,чието име е взело Naughty
Затова си имат собствени имена bouquet!
НЕ!А по принцип ми се искаше да е на свекър ми/много е готин/,но той се казва ВОЛОДЯ,и меко казано му е тъпо името.Затова кръстихме синът ни ВИКТОР-поне първата буква.

# 177
# 178
  • Мнения: 739
гледам в анкетата почти са се изравнили.
не. иначе щеше да има сърдити. А и с мъж ми имахме единодушие за това име / той отхвърли другите ми предложения, все искачаше някой познат с отрицателни черти, та да не е неговото име  Mr. Green/

# 179
  • Мнения: 1 403
На свекърва ми

Общи условия

Активация на акаунт