Подарък за годишнина - помагайте!

  • 2 266
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Соте, с 22-дневна почивка на някое топло моренце.  Mr. Green Или поне 2-дневен спа-уикенд. Аз продължавам да си мисля, че в днешното стресово ежедневие това е най-добрия подарък за всеки.

Умна идея!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 610
Соте , след 22години  подари и уйкенд, ама само за нея... Wink


като оня виц:

- Жена, падна ни се от тотото...6-тица, стягай куфарите!!!
- О, мъжо...къде ще заминаваме !!!?
- Няма значение! Важното е да те няма!

# 17
  • Мнения: 135
Соте , след 22години  подари и уйкенд, ама само за нея... Wink


като оня виц:

- Жена, падна ни се от тотото...6-тица, стягай куфарите!!!
- О, мъжо...къде ще заминаваме !!!?
- Няма значение! Важното е да те няма!

Та кво казваш.. да взема да и наема някой напорист жиголо.. поне за два дена да ме отмени.. верно ще я изненадам!!!!  Joy

# 18
  • Мнения: 1 610
аз чесно да си кажа искам ден ...ей така за себе си... Ми... аз най-заслужавам!

май съм в криза... newsm78 ....писнало ми е и от мъжо и от деца...ама да не се отклоняваме от темата...

къде ми е въдицата ribolov



# 19
  • Мнения: 135
аз чесно да си кажа искам ден ...ей така за себе си... Ми... аз най-заслужавам!

май съм в криза... newsm78 ....писнало ми е и от мъжо и от деца...ама да не се отклоняваме от темата...

къде ми е въдицата ribolov

Ако си мислиш че и на мен не ми е писнало от жени вкъщи!!!!  Mr. Green
Така че дай да ти услужа с некоя моя въдица и да идем у първио гьол та да ни мине!!!!  Joy

# 20
  • Мнения: 156
Бях чувала от хора за това и се амбицирах и аз да го направя.  Получи се и още говорим за преживяването.  Купих самолетни билети и резервирах хотел на място, където имаше какво да правим и което ни харесва.  Помолих колеги да пуснат един ден отпуска на половинката, ангажирах баби и дядовци да гледат детето.  Дойдоха те на гости с преспиване, а на сутринта аз събудих момчето му казах да се облича -- чака го изненада.  Багажът, паспорти и всичко останало беше скрито в багажника на колата и просто се качихме и тръгнахме, без да му казвам къде.  Разбра на летището чак за къде летим.  Получи се великолепен уикенд.  Ще трябва да се организираш малко и до помислиш какви дрехи и козметика да и вземеш, без да разбере, че липсват предварително, но дори и да има липси, мисля, че изненадата ще компенсира неудобството.  Бъди смел, за 22 години определено си струва риска и организацията.  Не е необходимо и да е много скъпо.

# 21
  • Мнения: 2 479
Принцеска, супер изненада! Искам и аз да ми направят такава! Може да не е непременно за годишнина от сватба... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 610
ей това е семейство....  bouquet за принцеска....
винаги съм уважавала хотата на действието... като вземе човек да го мисли па така па онака и работата се е прецакала...
Бравооо...принцеска!! и Peace+1 за съпруга ти, явно има за какво  Wink
***

ще се въздържим ли до 30.04.
Дай да изчакаме забраната и да си взема изпитите 19-20.04. , че като си вземем и шапките и тоягите...  newsm49 /     ribolov 
да ни намерят цървулите после...


# 23
  • Мнения: 135

Знаех си аз че жените са по изобретателни в такива моменти.. страхотна идея.. дори тайничко завидях на твоичкият!!!!  Hug


ще се въздържим ли до 30.04.
Дай да изчакаме забраната и да си взема изпитите 19-20.04. , че като си вземем и шапките и тоягите...  newsm49 /     ribolov 
да ни намерят цървулите после...

Аааа спокойно.. има време за всичко.. ще почакам!!!! Mr. Green
Да ти кажа най голямите изненади съм ги получавал все у някой гьол!!!!  Joy

# 24
  • Мнения: 2 479
Вие двамцата ще омажете темата май  Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 156
Благодаря ви.  Мисля, че наистина му хареса изненадата.  Дано на който му се иска, също да му се случи.  По-скоро, разбира се!

Общи условия

Активация на акаунт