Отговори
# 30
# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Evi Stoyanova,и ние сме трудно ящни,не признава и не иска нищо .Никакво манджи,никакви пюрета,супи ряядко.
Иначе тестяно-хляб,баница,кифли и другите вафли .солети,бисквити яде,плодове и зеленчуци също много обича.
Риба,яйца,месо,не и не.
Научила се е и казва ,че иска"сиси"-цици,цял ден може да ми виси и дърпа,бърка ми в пазвата,щипе,дърпа,пляска...полудява като се сети и не и дам.

# 32
  • Мнения: 31
никид  Joy разсмя ме по никое време. "Искам сиси" хаха. Тази Дени какви ги твори пак! Simple Smile

Evi И Калина яде с триста зора също. Доста се притеснявам, че е 9 200, а пък на ръст не е мръднала от 2-3 месеца. Дрехите от миналото лято ни стават още.  ooooh!

# 33
  • Мнения: 86
Запис и от мен.Дано бързо се оправя малката буба  Praynig

# 34
  • Мнения: 1 262
Надявам се малката Тея бързо да се възстанови.Бебеш да не ни е сърдита newsm78, жалко , че не ни чувства близки тук.

Аз да ви кажа дадох пръчици, където се бях зарекла никога малката да не опита/поне до определена възраст/Да си призная така я научих да стои в количка, с пшеничени пръчици.

Ники,  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 24
Еви, Роси, Никид и ние се присъединяваме към вас. Аз си имам вече второ такова. Каката до две години си беше почти само на адаптирано мляко и освен него ядеше само един път на ден, основно плодове, пилешка супа, рибена супа и кускус с кашкавал. А АМ ни отиваше кутията за 3 дена.
Владито сега и той тити по цял ден търси, като не му дам пищи и се тръшка, добре че поне навън се забравя и не ми рови в пазвата. Сега е 9300 и 77 см. Каката я водих на един много добър гастроентеролог в Москва, който ми каза че просто храносмилателната система на някои деца е по-незряла, имат транзиторен недостиг на ензими, който с времето сам ще се оправи, демек ще прояде.
 А така просто като яде "човешка" храна не може добре да я усвои. С АМ и кърмата им е по лесно храносмилането. Та така, общо взето детето само си знаело какво е по-добро за него. Направи ни няколко изследвания и ни назначи терапия, обаче и тя не е панацея. Каката прояде след третата година. Сега не мога да кажа че омита всичко подред, яде пак с триста зора, но менюто и стана доста по-разнообразно, и едвам на 4 години стана 15 кила и 101 см, ама здрава да е пък останалото са подробности.
mari:) за пшеничните пръчици и Владито е така, това е единственният начин да го изведа от площадката без рев. Ама той покрай каката и други екстри вече си опита, и с шоколод се храни почти всики ден Embarassed, ама то така, като даже аз по време на кърмене си ям по половин -един шоколад на ден Mr. Green Така сме си вкъщи, без сладко не можем.

# 36
  • Мнения: 493
Момичета, не съм ви сърдита. изпитанията пред Тея не са приключили, най-трудното предстои, операцията беше най-лесната част. Сега всичко зависи от нея, дкато не излезе от реанимация не искам да се "радвам" че "всичко е минало".  Hug Hug моля ви не ми се сърдете.

# 37
  • Мнения: 1 262
Елииииии, Hug Hug Hug
Милите, всеки ден ви мисля,ох дано...дано...дано...всичко  мине като по-вода с възстановяването. Praynig

# 38
  • Мнения: 16
Ели„ Тея е силна  Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета! Благодаря ви много за отговорите, радвам се, че не сме само ние така с яденето! Антонио много обича плодове и месо, хляб, бисквити. Вчера покрай баткото опита и гумени червей Embarassed, ама така пищя, че не ми даде сърце да не му дам. А после няма да ви кажа какво мазане по столове, дивани, играчки и под настана! ooooh! А за царевичните пръчки да ви кажа има едни май на Хипп, продават се в ДМ и се водят уж спец. за бебета, опитайте тях. На мен вчера в яслата ми казаха, че е ял и едни оризови бисквити, аз лично ги намирам за отврат, но са полезни, май пак ги има в ДМ. А в яслата плащаме по 3,70 Евро на ден за храна, а той досега е ял 2 пъти. Shocked. Учителката ни посъветва засега да го отпишем и май наистина трябва да го направим, като прояде, ще го запишем пак...
Мари, и аз мисля, че е жалко, че Бебешондел не ни чувства близки тук. Другата тема, в която пише досега не съм забелязала да наричат тема на Тея, а ние го правим за втори път...но всеки си има право на мнение и предпочитания. Ако някой може, да смени заглавието.

Ох, момичета, стискайте палци, че на обяд съм пак на интервю. целувки от нас.

Ники Hug

# 40
  • Мнения: 152
Ники,  Hug Flowers Rose

За заглавието аз имах едно на ум, ама реших да си замълча, че щеше да прозвучи грубо...
все пак неka да е нещо великденско и положително ... сега ми хрумна следното на ум : С шарени великденски яйца, ще се борят Декемврийските деца  Mr. Green

Днес времето надмина себе си , нямам думи. Чолаков , който ми е прекалено на сърцето , сутрнита пак разтяга едни локуми, честно добре ,че видях през прозореца какво е ,че не го разбрах какво искаше да каже. Днес ще се борим със скуката. Алекс пък се бори с един кътник, който явно му разказва играта. Ама така е както се похвали преди дни ,че горе-долу добре му излизат зъбите без драми  Confused

m*@*m*@ , не се тревожи за дъвченето... няма ненаучило се ( нещо напоследък това ми е любима решлика  Crazy ) Ако даваш бисквити му вземи от тези Закуска, те се топят бързо ,а пък и лесно се дъвчат. Алекс също се дави с по-твърди храни, особено с някои солети и сухари, ама пък той си е лаком и все иска нещо да му дам , а ако не дам става скандал. Вчера яде бруските... ужас  с тия храни... ама още държа фронта за разни пръчици и чипсове  Hug





# 41
  • Мнения: 0
в края на мин тема ви споменах,че Бебеш едва ли ли и до нас в момента и че си има хиляда пъти по-важни неща ,отколкото да се занимава с нас
а пък ако на някой му е криво и тъпо и сръдливо  поради тази причина си е негова работа ,коментари от сорта в тая тема и в оная тема кой какво пише си е пак негова работа
трябва да уважаваме мнението на другите  , а именно трябваше да попитате за заглавието

много ясно,че всички сме си близки тук ,по един или друг начин ,НО всичко си има граници и това си е просто нет и толкоз

може единствено да се сърдите на собственото си его

а Бебеш влиза в тевмата само и само да успокои някои ,че не е сърдита и да чете глупостите-айде стига толко

# 42
  • Мнения: 228
в края на мин тема ви споменах,че Бебеш едва ли ли и до нас в момента и че си има хиляда пъти по-важни неща ,отколкото да се занимава с нас
а пък ако на някой му е криво и тъпо и сръдливо  поради тази причина си е негова работа ,коментари от сорта в тая тема и в оная тема кой какво пише си е пак негова работа
трябва да уважаваме мнението на другите  , а именно трябваше да попитате за заглавието

много ясно,че всички сме си близки тук ,по един или друг начин ,НО всичко си има граници и това си е просто нет и толкоз

може единствено да се сърдите на собственото си его
newsm10

# 43
  • Мнения: 152
в края на мин тема ви споменах,че Бебеш едва ли ли и до нас в момента и че си има хиляда пъти по-важни неща ,отколкото да се занимава с нас
а пък ако на някой му е криво и тъпо и сръдливо  поради тази причина си е негова работа ,коментари от сорта в тая тема и в оная тема кой какво пише си е пак негова работа
трябва да уважаваме мнението на другите  , а именно трябваше да попитате за заглавието

много ясно,че всички сме си близки тук ,по един или друг начин ,НО всичко си има граници и това си е просто нет и толкоз

може единствено да се сърдите на собственото си его

а Бебеш влиза в тевмата само и само да успокои някои ,че не е сърдита и да чете глупостите

А пък аз бих казала следното :  Shocked Shocked Shocked (просто не се сдържам .... да не говорим,че за да стане ясно на някой кой какво иска да каже е хубаво да се сложат ТОЧКИ в края на изречението )  

# 44
  • Мнения: 0
мама Ива

Съгласна съм с теб! Но вземи и ти слагай по някоя точица тук-там...

Общи условия

Активация на акаунт