Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 12

  • 87 428
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 601
Машинка за домашно мелене на зърна ,примерно такава,някой да е поръчвал,отзиви?
Това ми се струва ужасно скъпо.
И на мен,но ми казаха,че заради камъните от корунд цената е висока.Ако някой знае нещо качествено , по-евтинко,да свирне,моля Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 210
  bouquet за темата

# 17
  • София
  • Мнения: 178
Привет, момичета  Heart Eyes Абонирах се, получих код и ще мисля какво  може да ме изкуши, за да го ползвам.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 476
Привет, момичета  Heart Eyes Абонирах се, получих код и ще мисля какво  може да ме изкуши, за да го ползвам.

А до кога важат тези персоналните кодове, имат ли срок?

п.п. Aia'  благодаря ти

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 21:57 от jijibiji

# 19
  • Мнения: 125
Един месец

# 20
  • Мнения: 1 030
за Великден / католическия/ - дали няма да има някакви намаления? newsm78

# 21
  • Мнения: 3 727

sasi6, на мен винаги ми блокират парите няколко минути след самата поръчка, а си ги теглят след като ми я доставят

Пратиха ми мейл, че не могат да си дръпнат парите,явно съм нямала достатъчно. После гледам, че са ми изпратили втория артикул. До английски адрес. Това вчера.
 Днес внасям допълнително пари за другия артикул. Сега си отварям пощата и пак гледам са ми писали, че има проблем с картата.
 И въобще не знам дали всъщност за това, което са ми изпратили са си взели парите вчера,защото днес вкарах повече отколкото струва първия артикул, а те ми пишат пак да си проверя картата...
Уф,много объркано стана,дано ме разберете!

# 22
  • София
  • Мнения: 178
Не знам, mousy. Винаги ни зарибяват с някакви намаления - и с повод, и без  Simple Smile

Да се отчета - поръчах едни дънки на тимбъленд за мен и обувко-маратонки за Мъжа ми Кемъл Актив, цвят Peat, последен #9.

sasi6, влез си в профила на поръчките и оттам актуализирай проблемната поръчка. И си провери после в онлайн банкирането точно какво са ти дръпнали. На мен веднъж само ми се случи да не ми достигнат и си изтеглиха както при теб стойността на един артикул, след 2 дни видях, че са объркали и пак са дръпнали пари и за платения вече, но по друг курс на паунда. Писах им и веднага ги върнаха.

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 00:06 от Aganka

# 23
  • Мнения: 3 727
Лошото е, че картата ми е на ЦКБ и няма банкиране. А в БАНКАТА са супербезхаберни. Днес ходих на място да ми видят имам ли блокирани или изтеглени пари и не виждат нищо. Казаха ми, че явно още не е отразено. Това защото не знаят къде да гледат. Всеки път им обяснявам,но ако не попаднеш на ЧОВЕК не става.

Aganka,благодаря ти! Май се оправих! Потвърдихе я като се върнах от банката,но не се получаваше нещо. Сигурно парите още не са били осчетоводени,макар че повече от 2 часа бяха минали. Сега пак пробвах и май стана,ще видя утре дали ще има развитие.

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 00:54 от sasi6

# 24
  • София
  • Мнения: 178
ок, а като си влезеш в профила, излиза ли ти съобщение, че едикояси поръчка има нужда от вниманието ти?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Привет, момичета  Heart Eyes Абонирах се, получих код и ще мисля какво  може да ме изкуши, за да го ползвам.

Къде и как се абонираш и за всичко ли може да се ползва кода  Praynig

# 26
  • Мнения: 3 727
Тук
http://www.amazon.co.uk/b/ref=amb_link_163287947_1?ie=UTF8&n … f_rd_i=1000623563

За дрехи и обувки избрани артикули.

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Налага ми се за пръв път да пазарувам от amazon.de, защото най- сетне открих един страхотен парфюм, който издирвам от години. Проблемът е, че не правят доставки на парфюми до България и много бих се радвала ако ми обясните дали има друг начин да си го получа някак. Четох за услугите на превозвачи, но никак не съм на ясно за какво става дума, а и погледнах няколко сайта на фирми, които се споменават тук, но те извършваха такива услуги само за Великобритания.

Предварително ви благодаря ако отделите малко време да ми помогнете с ориентацията Simple Smile

# 28
  • Мнения: 125
Diana Kostadinova, напиши кой е този парфюм, може да го има в някой друг сайт, който има доставка до БГ или до УК. А за транспортирането от Германия - нямам идея, чувала съм само, че е скъпо.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт