Николета Лозанова съчетава успешно амплоато на плеймейткa, майка и съпруга

  • 45 592
  • 698
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Обществена тайна е, че успешната формула, чрез която да запазиш мъжа до себе си, е да умееш да лавираш между няколко роли. Неслучайно една от най-популярните така да се каже поговорки гласи, че идеaлната жена трябва да бъде домакиня вкъщи, дама в обществото и мръсница в леглото. Нагледен пример за това, че тази формула работи, е семейство Божинови  и в частност нежната половина от него – Николета Лозанова. Неоспорим факт е нейният всепризнат сексапил, спечелвайки и титлата на една от най-успешните плеймейтки.


Вкъщи Николета се изявява като любяща съпруга, която се грижи за уюта и хармонията в семейството.

Валери Божинов неведнъж е споделял, че тя се справя отлично в кухнята и едно от любимите им неща, които правят заедно, е да си сготвят у дома.

А само преди броени, тя стана и любяща майка.
                                       

                                              Медиите й изградиха противоречив образ, но като всяка работеща майка, тя ще трябва да балансира между всички свои задължения.

Тя го прави успешно и се придържа към доказаната във времето максима, че „любовта на мъжа минава през стомаха”.

Относно новата роля в живота й, тази на майка... Николета е изчела много книги за бременността, майчинството и отглеждането на бебето.
Именно за това, тя търси най-доброто в продуктите за отглеждането на дъщеря си и залага най-вече на безопасността и високото качество като ключов елемент в избора на обзавеждане и аксесоари.


За най-важния продукт – количката, Николета вече е избрала топ модела на премиум марката САМ.
Това е Pulsar Siderale в цвят пепел от рози с изключителен дизайн, подходящ за всяка малка принцеса.


                   

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 17:25 от zaheto

# 1
  • на село
  • Мнения: 1 028
 Shocked
Това е най- безумната реклама,  на която някога, някъде съм попадала!
Че на кого му дреме с каква количка поредната г-жа Божинова ще си вози отрочето?!  Laughing

# 2
  • Мнения: 12 687
Вече стана като  във вица - страх ме е да отворя хладилника, да не изскочи Николета Лозанова. Роди, викам може да мирясаме от вълненията около бременността, раждането, ама не. Ще кърми ли? 

# 3
  • Мнения: 9 016
Моля ви, имайте милост към хората. Стига с тази персона и вътрешните й вълнения. Повярвайте, никой от нас не живее с мисълта за нея, детето й, мъжа й и т.н., защото никой нормален човек не би проявил любопитство към жени, известни само с това, че са известни, както и едни други неща, които не бих уточнявала тук

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Бегай бе!

# 5
  • Мнения: 1 310
Добре, че ме информирахте. Peace
Да знам да минавам на друга марка.  Mr. Green
Тази жена не я харесвам и продуктите, които тя използва мигновено ми стават анти. Sick

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Добре, че ме информирахте. Peace
Да знам да минавам на друга марка.  Mr. Green
Тази жена не я харесвам и продуктите, които тя използва мигновено ми стават анти. Sick

 Peace
И не само нея!
Всички Николетки,Златки,патки,станали известни с умения и хватки в "онази" област.
Лошото е ,че малките им се възхищават.
Но е нормално-отвориш вестник-те,включиш телевизора-пак те,абе навсякъде са...

# 7
  • Мнения: 3 447
Чудя се колко по-пошло още може да стане. Реклама на Пайнер няма ли да има скоро?

# 8
  • Мнения: 1 889
На Кам са толкова отвратителни моделите! Ужас просто! Все едно карам танк! Обаче съвсем сериозно се съмнявам, че Николетка е избрала този модел количка. Та нали още прословутия и клип се беше снимала със Стоке! Вече я виждам, как бута Стокето, нагласено с все аксесоари де що ги има на пазара! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 202
И аз не вярвам Николета да се пусне с нещо различно от Стоке, та нали ще й се смеят в клуба  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 12 687
Предвид парите, които е гушнала от рекламата, сигурно ще се прежали.   И току виж всички нейни почитателки с този модел. 

# 11
  • София
  • Мнения: 35 326
Тази рекламна тема ми докара сутрешно главоболие с позиви за изпразване на стомашното съдържание.
И вие ли, Бруте? Усп, БГ-мамма?
Оставете я на лайфсайл списанията....

# 12
  • Мнения: 4 300
Да беше само на снимките- добре, ама трябва ли и да пише Laughing
'лавира между роли'
'Не случайно една от най-популярните така да се каже поговорки гласи, че иделната жена трябва да бъде домакиня вкъщи, дама в обществото и мръсница в леглото'
'Неоспорим  факт е нейния всепризнат сексапил, спечелвайки си титлата на една от най-успешните плеймейтки.'- титла на плеймейтка добре, ама отделна титла и за успешни плеймейтки ли има?

Целият текст е един бисер- изказ, правопис, съдържание, све..

# 13
  • Мнения: 637
С какво Николета ще разхожда дъщера си Никол си е нейна работа и въобще не ме засяга.
Рекламата е абсурдна, текстът към нея-още повече. Който го е измислил е ....хмм съжалявам, но е с прекалено дебелашки изказ.
Образът на майка никак не се съвместява с този на Николета.  "дама в обществото, мръсница в леглото и добра майка" е толкова дъвкан и предъвкван израз, че е загубил всякаква оригиналност, а и пльоснат до реклама на бебешка количка, звучи мега брутално.  Sick

Бг-мама, не се излагайте. Оставете си снимчиците /хубави са много наистина/, нека има линкче към сайта на рекламираните продукти, но този текст е просто отблъскащ.

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 12:09 от *_*_lana_*_*

# 14
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аха... ето и храна за хиените  Grinning Браво сайт!
Тая пък от коя дупка я изкопаха, Валерко бая се е бръкнал за да ги разнасят наляво и надясно.

Общи условия

Активация на акаунт