Цъфтят цветя, бръмчат пчелички, а Димитровградски мами са по паркове- с колички.

  • 28 348
  • 219
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 522
Добро утро Димитровград
Тафи,когато я пуснах мин седмица беше добре,лекарката каза че е добре гърлото ,беше спрала да кашля-даже сиропа не бяхме спряли,и като тръгна на градина на втория ден хоп сополи и взе да кашля от ново.Оставих я понеделник и вторник в къщи,мисля се дали и утре да не си я оставя и ве4е в четвъртък или петък,че да не отвикне пак да ходи и да почне да плаче,но ще видим.
При нас е много гадно времето,духа и е мокро не става за излизане...

# 61
  • Мнения: 522
 ехо,къде сте момичета???

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте, извинявам се, че се вмъквам в темата, но моля за помощ за мои приятели, които мечтаят да си имат детенце! Който има желание и проявява интерес - http://dimitrovgrad.bgvesti.net/news/116572/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D … zBwtvB3c.facebook
Благодаря ви много!!!

# 63
  • Мнения: 522
 newsm78
ехо къде се изпокрихте всички,няма ли някой да пише

# 64
  • Мнения: 3
Аз съм тук утре ще пиша сега само се записвам Simple Smile

# 65
  • Мнения: 258
Здравейте момичета, аз малко късно се включвам в темата, но сега я открих. Също живея в Димитровград и съм настояща и бъдеща мама. Момиченчето ми е на 2г. и 9м. и чакаме още едно слънчице през юни. Ще се радвам да се запозная с други мами  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 522
Анелия здравей!
моето момиченце е почти на 4г,може и да сме се виждали по парковете,щом живееш в Димитровград
в кой квартал сте?

Мони,мина ли сватбата?
tafi87  вие как сте?как са бебоците,още малко остана? Сигурно ще си със секцио,какво казват докторите?

# 67
  • Мнения: 258
Здравей, ние живеем близо до бензиностанция ОМВ или бившия ресторант Тракия. Сети ли се? Може и да сме се засичали наистина, не знам. Ние по принцип ходим на разходки на различни места и почти навсякъде сме били. Като се оправи времето може да се видим в някой парк  Laughing

# 68
  • Мнения: 522
Разбира се 4е се сещам,а вие ходите ли на ясла или градина. Ние сме в центъра точно до "Глигана"

# 69
  • Мнения: 258
Ще я давам на градина март месец, понеже Февруари прави 3 години и така, не ми се даваше на ясла, направо на градинка. Вие в коя градина сте? Аз я записах в Приказка.

# 70
  • Мнения: 522
 ами ние сме точно там,В Приказва,сигурно е са в една Група,тя моята дъщеря януари ще направи 4г но е в първа група

# 71
  • Мнения: 258
Довола ли си от градината? Аз само хубави отзиви чувам. Маи няма да са в една група, понеже аз като говорих с директорката ми каза, че в началото ще е във втора група и чак септември като оформят групите ще си влезе в групата. Как се казва твоята дъщеричка?

# 72
  • Мнения: 522
АМИ  аз и доволна и разочарована за някой неща 50:50 съм да ти кажа,от начало очаквах много пове4е ,но уви.Явно нашата група е запълнена,а във втора има място.
Карина се казва,а вие? любопитно ми стана дали сме се виждали

# 73
  • Мнения: 3
Здравейте момичета  Grinning Напоследък все не ми стига времето и за това не пиша  Wink Имам още малко и вече ми е тежко но ще търпя  Grinning Вие как сте ... Аз нали не съм в Димитровград в момента а в родния си град и имами с сняг вече при вас как е ?

# 74
  • Мнения: 258
Здравей Хриска, аз май се сещам кои сте  Simple Smile Моето момиченце се казва Александра, но повече и казвам Сандра. Тя си е играла няколко пъти с едно момиченце Карина, мисля че е твоето. Веднъж много си играха в парк Вапцаров, тогава Кари беше мисля че с дядо си.
Ти кога я даде на градинка?  Колкото повече наближава времето да тръгва почва да ми е едно притеснено. Дано свикне бързо, как беше при вас?

Общи условия

Активация на акаунт