София МЛАДОСТ (18)

  • 80 173
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 478
Agal  на нашия вход са лепнали съобщение за изгубено папагалче сиво с червена опашка пише че е,има и телефон ако е същото ще запиша номера.

# 736
  • Мнения: 17
Не е то!:(
В Младост-3 съм, 303 блок. Беглеца не "казва" откъде е избягал!:)

# 737
  • Мнения: 2 241
Аз съм в Младост 1А и на нашия вход също има лепенка за изгубено папагалче.
Мога да погледна и да ти дам телефона, който пише.

# 738
  • Мнения: 17
Телефона ми е: 0884 315 865. Папагалчето е беличко, много красиво и дружелюбно! Снощи си кацна на масата и сподели трапезата ни.Simple Smile Каца на рамото ми няколко пъти.Simple Smile Явно е отглеждано с много любов и сигурно липсва на някого!

# 739
  • София
  • Мнения: 1 508
Ще стискам палци да се намерят собствениците. А междувременно папагалчето е в прекрасни ръце  Hug

# 740
  • Мнения: 17
Jarrita @, Благодаря ти, мила!:)
Преди малко разбрах, че някой е отлепил съобщението, което бяхме сложили на вратата на входа ни. Мъжа ми се ядоса и излезе да купи кафез, защото милото птиченце си иска условия за живот!
Разпратих съобщения в няколко ФБ групи, но и от там никой нищо не пише!:(
Явно, "гостенчето" ще си стане член на домакинството.

# 741
  • Мнения: 3 248
Едно детенце е изгубило сивия папагал с червената опашка. Той е едър и май се казва Пако. Дано да си го намерят. Онзи ден го издирваха в градинката при общината.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 508
Преди години така ни се лепна прекрасно куче - чисто, с подрязани нокти, възпитано, нежно и внимателно, и го приютихме, докато се намерят стопаните му. Оказа се, че собственичката е била възрастна жена, която е починала и "добри" съседи изритали кучето на улицата, та така си и остана при нас. Слава Богу, папагалът не е куче, много малко вероятно е някой да го е изхвърлил, и рано или късно неговите хора ще се намерят. Прекрасно е, че сте го приютили, навън не само не е пригоден да живее, но и местните птици са напълно в състояние да го изкълват до смърт, както се беше случило с канарчето на баба ми навремето.

Бъдете здрави  Hug

# 743
  • Мнения: 7 263
Дано стопаните на папагалчето си го намерят, може би наистина страдат. Но пък поне е на сигурно място и се радва на спокойствие и внимание, навън не би оцеляло. Наскоро едни мои приятели така "осиновиха" врана и сега живее в мир и любов у тях с 2-те им котки Simple Smile

smehorana едно мейлче до ХЕИ ..... за друго не знам, но за детска кухня бих била безкомпромисна!
Радвам се, че е по-добре нашто другарче!

# 744

Общи условия

Активация на акаунт