ТърСя теЛеФонНа кАрТа зА раЗгОвоРи дО Бг-то - кАнАдкИ пОмаГаЙтЕ

  • 997
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Благодаря на всички за отговорите   bouquet последно ще пробвам на Надето ТУрбото и после ще изберем някой компания, че наистина тези карти са евтини, но в крайна сметка нищо не говоря #Cussing out А до сега се въздържахме, заради това, че като знам, че мога да звъня постоянно и ще има да говоря Confused

...Holy, откъде ги купуваш за 2,50 $, нали това са карти от 5$ , но напр. в някои азиатски магазини са по-евтини. Къде е това?

Флаш, в различните депаньори и азиатски магазинчета, където продават картите от 5$, има и такива от 2,50$. Почти всяка една карта я има и в двете разновидности Wink

Наде, ако намеря и си купя такава карта и ми ДАДЕ 2 часа направо ще те черпя Hug

# 16
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802

Флаш, в различните депаньори и азиатски магазинчета, където продават картите от 5$, има и такива от 2,50$. Почти всяка една карта я има и в двете разновидности Wink

Didka, да, но в депаньорите, които съм ходила  са по 4 $ .
Къде са тези депаньори с карти от $ 2,50    Thinking

Ползваме Г 3 , но понякога е хубаво да имаш и карта за навън.

# 17
  • Мнения: 7 430
лллDidka, да, но в депаньорите, които съм ходила  са по 4 $ .
Къде са тези депаньори с карти от $ 2,50    Thinking


Аз живея в Монреал, в Кот де Неж и тук на всяка крачка има Депаньори
Ако мога с нещо да съм ти полезна - пиши Wink...да купя и пратя Wink

# 18
  • Мнения: 7 430
...и ние сме с G3 Telecom, доволни сме
ползвахме преди  Bulink

Искам да попитам за тази компания - автоматично ли се набира номера или се минава през централа като с картите newsm78

Мерси ВИ  bouquet

# 19
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
...и ние сме с G3 Telecom, доволни сме
ползвахме преди  Bulink



Искам да попитам за тази компания - автоматично ли се набира номера или се минава през централа като с картите newsm78

Мерси ВИ  bouquet



Ами зависи от телефона. На бутон сме запаметили тел. на компанията в Монреал, натискаме бутона, казват ти колко $ имаш и тогава набираш бг номер. По-удобно е отколкото с карти . като ти свършат  $ можеш да заредиш през интернет.

# 20
  • Мнения: 163
На нас скоро ни се обади българка която работи в американска фирма и лови клиенти в Канада. Милена и може да се свържете с нея на 1866-2716322. Предлагат ни до София за 2.9 с и 6 с до провинцията!
Ето ви и сайта: www.necctelecom.ca.
Чакаме включване за това незнам как е връзката още.

# 21
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Дано да сте доволни, Дидка. Тези проблеми, дето ги описват тук, засега са ни непознати. Говоря от една карта няколко пъти (май не повече от 3, като се замисля). Не са ме лъгали в минутите. Надявам се и така да си остане. Wink

Общи условия

Активация на акаунт