Ин витро -Плевен 6

  • 80 301
  • 794
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 154
allaya, аз изпращах кръв по куриер до лабораторията в София, не е задължително да се ходи на място. Просто трябва предварително да се обади човек и да се уговори за ден, в който ще е там кръвта. (Това го казвам просто като вариант)

# 751
  • Мнения: 766
allaya, аз изпращах кръв по куриер до лабораторията в София, не е задължително да се ходи на място. Просто трябва предварително да се обади човек и да се уговори за ден, в който ще е там кръвта. (Това го казвам просто като вариант)

А! Това не го знаех. Чудесно. Много ти благодаря  Hug За да не товаря тук темта дали може да ти пиша на лични за подробности около това?

# 752
  • Мнения: 3 154
Естествено, че може  Grinning

# 753
  • Мнения: 817
Ами аз при едно ходене в София  през 2010-та ги пуснах в Цибалаб  и бяха -, а след това в Плевен пак бяха +. Пусни ги и на друго място, не се тровете напразно с АБ.

# 754
  • Мнения: 216
Ето, бях забравила за Националния център по заразни и паразтни болести! Задължително изпратете кръв там! Антибиотиците са гадни, на мен ми беше лошо от тях, в ,стата си усещах вкус на метал и всяка храна имаше гаден вкус. Ако тогава някой ме беше светнал за Центъра, щях да изпратя кръв там. Не знам, нещо им куцат точно изследванията за хламидия в клиниката. Thinking

# 755
  • Мнения: 54
Друг вариант е да идете в "Екзакта",водят е най-добрата лаборатория и доста болници си пращат там материалите за изследвания.Намира се до Окръжната болница.Когато ние си правихме опита при мен излязоха отрицателни резултатите, а при съпругът +.Тогава изпратиха мъжът ми да си направи изследвания там/  и  по точно Рилчева му го препоръча/ и резултата му бе - .

# 756
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен, повече от година не съм писала тук, но "любимата" тема с хламидиите ме провокира Simple Smile

Преди да започна опит в Плевен и нашите резултати се оказаха +, въпреки че няколко пъти се бяхме изследвали на други места и резултатите винаги бяха отрицателни. След няколко месеца лечения започнахме процедурата - неуспешна и обяснението беше "Имате хламидия"
Тогава видях поста на Pingvin4e за доц. Теохарова,посетихме я и резултатите бяха (-)
Преди да започнем втория си опит отидохме при доктора  с резултатите от София, но той не се съгласи с тях и ни каза, че трябва да си купим някакъв антибиотик (от Македония) и да ни го вливат венозно в продължение на 1 седмица и при двамата. Това премина границата на търпението ми и сменихме клиниката.

В новата клиника също ни направиха изследване за хламидия, естествено беше (-), без излишни лечения и месеци наред тъпкане с АБ започнахме процедурата. Опитът ми е успешен!

Това пожелавам и на вас, мили момичета! Само положителни емоции и успешни процедури  stork-boy stork-girl

Не мога да разбера какъв им е проблема на КИРМ с тази хламидия...

P.S. Въпреки, че съм в нова клиника редовно влизам в плевенската темичка, много познати ник-чета, чета ви и ви стискам палци Simple Smile
P.S. Извинявам се за дългия пост, сигурно ви досадих...

# 757
  • Мнения: 766
Здравейте и от мен, повече от година не съм писала тук, но "любимата" тема с хламидиите ме провокира Simple Smile

Преди да започна опит в Плевен и нашите резултати се оказаха +, въпреки че няколко пъти се бяхме изследвали на други места и резултатите винаги бяха отрицателни. След няколко месеца лечения започнахме процедурата - неуспешна и обяснението беше "Имате хламидия"
Тогава видях поста на Pingvin4e за доц. Теохарова,посетихме я и резултатите бяха (-)
Преди да започнем втория си опит отидохме при доктора  с резултатите от София, но той не се съгласи с тях и ни каза, че трябва да си купим някакъв антибиотик (от Македония) и да ни го вливат венозно в продължение на 1 седмица и при двамата. Това премина границата на търпението ми и сменихме клиниката.

В новата клиника също ни направиха изследване за хламидия, естествено беше (-), без излишни лечения и месеци наред тъпкане с АБ започнахме процедурата. Опитът ми е успешен!

Това пожелавам и на вас, мили момичета! Само положителни емоции и успешни процедури  stork-boy stork-girl

Не мога да разбера какъв им е проблема на КИРМ с тази хламидия...

P.S. Въпреки, че съм в нова клиника редовно влизам в плевенската темичка, много познати ник-чета, чета ви и ви стискам палци Simple Smile
P.S. Извинявам се за дългия пост, сигурно ви досадих...

Кой е доктора? Simple Smile

# 758
  • Плевен
  • Мнения: 197
А иначе кой ли не е лекувал хламидия в КИРМ  Embarassed ами аз не съм! На нас направо ни хвърлиха в донорската програма без заобикалки.

Деси честито и тук и аз надничам в тази тема защото оставих тук много приятели за които си надявам  Praynig

# 759
  • Мнения: 42
здравейте момичета излязох от темата за Кирм,но ви чета от време навреме и аз като desi.r съм възмутена.Стигам до извода ,че на всички момичета,които са избрали КИРМ имат проблем с хламидията.На 29.02 ми взеха кръв и след показване на резултатите на доктора-заключението имаш хламидия-1.04 при граница до 1.10.Цял месец антибиотик,при съпруга ми резултата беше отрицателен.След месец пиене на антибиотик отивам пак на преглед.Доктора ми каза а те хламидии ,ама са добре не е висок резултата.Е какво да си мисля,че този антибиотик съм го пила ей така,защото имам пари в излишък и един антибиотик няма да ми наруши финансите.Проверка на хламидии не ми пусна не знам защо при положение,че първо каза,че имам.Вадете си изводи момичета и не се сърдете на тези,които напускат темата и отиват в други клиники.Има момичета,които са доволно, но има и такава като нас ,понякога можем да сме ви полезни.Весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници.

# 760
  • Мнения: 1 661
Цял месец антибиотик,при съпруга ми резултата беше отрицателен.След месец пиене на антибиотик отивам пак на преглед.Доктора ми каза а те хламидии ,ама са добре не е висок резултата.Е какво да си мисля,че този антибиотик съм го пила ей така,защото имам пари в излишък и един антибиотик няма да ми наруши финансите.Проверка на хламидии не ми пусна не знам защо при положение,че първо каза,че имам.Вадете си изводи момичета и не се сърдете на тези,които напускат темата и отиват в други клиники.Има момичета,които са доволно, но има и такава като нас ,понякога можем да сме ви полезни.Весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници.
И при нас се случи нещо подобно, определено имат КИРМ някакъв проблем с изследванията, но и аз не знам точно какъв. ThinkingТова беше една от причините да сменя клиниката, имаше и други неща разбира се. Naughty

# 761
  • Мнения: 766
Доколкото разбрах в КИРМ са им много чувствителни реактивите за хламидия. Може и това да е. Едва ли на някой му е приятно ние да се тъпчем с антибиотици. Освен това четох в теми и за други клиники, че има проблем с хламидията и дори на момичетата  се правят процедури без изследване на тази инфекция, което е по-недопустимо защото по-добре да пиеш АБ и после да е успешна процедурата отколкото в обратния ред.

# 762
  • UK
  • Мнения: 5 999
Доколкото разбрах в КИРМ са им много чувствителни реактивите за хламидия. Може и това да е. Едва ли на някой му е приятно ние да се тъпчем с антибиотици. Освен това четох в теми и за други клиники, че има проблем с хламидията и дори на момичетата  се правят процедури без изследване на тази инфекция, което е по-недопустимо защото по-добре да пиеш АБ и после да е успешна процедурата отколкото в обратния ред.
По тази логика мога да кажа, че в КИРМ са им много чувствителни и реактивите за НК клетките, т.к масово излизат с високи такива и какво се налага Wink
Между другото аз съм от онези недоволните пациентки не толкова от клиниката, като цяло, а от д-р Рилчева и д-р Стефанов Crossing Arms Но пък никога не съм се "сдобивала" + изследване за Хламидия Peace
Минаваме 52 страничка, нека някоя успяла вече мама да пусне нова темичка    bouquet
Пожелавам успешни процедури на всички и много сбъднати мечти! Весели празници
Hug

# 763
  • Мнения: 766
По тази логика мога да кажа, че в КИРМ са им много чувствителни и реактивите за НК клетките, т.к масово излизат с високи такива и какво се налага Wink
 
Hug

Какво се налага?

# 764
  • UK
  • Мнения: 5 999
По тази логика мога да кажа, че в КИРМ са им много чувствителни и реактивите за НК клетките, т.к масово излизат с високи такива и какво се налага Wink
 
Hug

Какво се налага?
Явно не сте минавали по този път или не сте чели по темите и по въпроса ( за НК клетки и пр.). Вливания със скъпи препарати се налагат, неколкократно и не се поемат от ФАР, а от нас, пациентите  Peace Peace[/color]

Общи условия

Активация на акаунт