Прахосмукачка робот - 2

  • 86 142
  • 874
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 0
Здравейте,

Доста изчетох по темата за роботчетата. Спряла съм се на модел Румба 581 заради навигаторите, но съм в голяма дилема дали да купя от България или от Амазон.

Нека тези, които са купували от Амазон споделят дали seller им е Амазон или са купили роботи и от други селъри. Плюс това не успях да разбера колко е гаранцията от Амазон. В сайта на iRobot UK гаранцията им е 1 година.

В България дават гаранция 2 години, но доколкото разбрах от вас отношението и професионализма тук е на ниско ниво. Освен това забелязах и друго нещо на модела 581 - във всички други сайтове пише, че включва 3 бр. навигатори, а в бг сайта пише, че са 2 бр. Дали пък не си продават третия като аксесоар да припечелят още малко?!

# 871
  • Мнения: 0
Аз съм с румба 581 от октомври 2012 (купена от БГ) и ни я дадоха с 3 навигатора, но досега не съм ги използвала нито веднъж. Не си спомням, колко пише че вкл. тогава  newsm78

# 872
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз съм с румба 581 от октомври 2012 (купена от БГ) и ни я дадоха с 3 навигатора, но досега не съм ги използвала нито веднъж. Не си спомням, колко пише че вкл. тогава  newsm78
В България откъде я закупихте? И ние сме се спряли на този модел  Flutter

# 873
  • Мнения: 4 936
Момичета, някой да има лични впечатления от тази машинка:
http://www.amazon.de/Dirt-Devil-EVO-Swiffer-Wischer/dp/B0045I7FE … 798229&sr=8-1

има ги и тук, в Метро

# 874
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт