Евтините неща ,от които сме доволни -11

  • 99 080
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 54
Ох да, маски с натурални масла ще са ми задължителни, благодаря за напомнянето! Винаги съм мислила, че кристалите ще ми омазняват косата допълнително, но пък ще пробвам - заслужават си. Ако не Викториа, кои да погледна? Ще взема и балсама на Арома, защото нямам скоро път към София и Лидл.  Peace
Благодаря ви момичета!

# 706
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Seri също имат кристали, Linea Bio и те, виждала съм и такива в по-малките магазинчета: http://beautycosmetic.biz/images/neli10.jpg  това са по-евтините. Има го и вълшебния Оrofluido, който обаче хич не спада в графата "евтин" (60лв за 100мл) . Последното е уникално  Crazy .

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
MAMA GALQ
 V pazarjik ot koi to4no magazin na glavnata si vze pudrata?
ами аз спирам на паркинга пред тези новите магазини на центъра и от там като тръгна по главната беше първия в дясно / преди това не видях магазин за козметика ,а бързах и валеше

 като излезна от паркинга първо минавам покрай някакви магазини с евтини дрехи и обувки има и един за gsm - ми ,после един за по хубави дрехи и от там влизам на главната улица , като влезна има в дясно едим магазин за големи хора , минавам един за шалчета дрънкулки/любим ми/ е и чак след това е козметиката

A ето намерих картинка http://www.alfar.com.tr/EN/catherine.html
DYNAMIC-8100
боже била розова аз май заблудих някой че е кафява кутийката  Embarassed сега си погледнах моята точно такава е

А в Пловдив къде я има тази пудра Mr. Green
И аз се интересувам  Grinning

момичета в предвид скапаното време не съм поглеждала но съм сигурна че я има и тук не може само в Пазарджик да я продават.Вижте линка по горе , че тази марка се оказаха че имат сто вида пудри - сега им разглеждах сайта  http://www.alfar.com.tr

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 14:56 от MAMA GALQ

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Seri също имат кристали, Linea Bio и те, виждала съм и такива в по-малките магазинчета: http://beautycosmetic.biz/images/neli10.jpg  това са по-евтините. Има го и вълшебния Оrofluido, който обаче хич не спада в графата "евтин" (60лв за 100мл) . Последното е уникално  Crazy .
Аз също бих препоръчала Сери - много са добри, но определено съм по-доволна от Пантен - серума за възстановяване на накъсани краища. По скъп е от Серито с около 2лв., но пък за сметка на това е с 1/3 по-голямо количество (50/75 мл.), така че излизат фифти фифти като цена. Също така, горещо препоръчвам маска Миосотис (Miosotis - голяма червена кутия) с плацента и костен мозък 500 мл. около 8 лв. Поне с моята коса направи чудеса, при положение че я изгорих с обезцветители.
Аз си купувам редовно продукти на тази марка от кварталния козметичен гараж/на ул."Гълъбец",това е пресечка на "Богомил"/,но предполагам,че в повечето добре заредени магазини за козметика,ще ги има.
Благодаря  Hug  "Богомил" ми е съвсем наблизо, така че ще се разходя да потърся магазина  Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 6 334

Ползвам на Oriflame с UV защита. Не знам точно как да опиша какво прави, защото не усещам, но мирише приятно и е спрейче. Та може да се фъскаш колкото си пожелаеш.  Laughing Laughing Не е скъп и като количество е добре. http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=16268 и опаковката му е искрящо оранжева, не както е показано тук светло оранжево.
Много ти благодаря! А дали знаеш от този сайт (от линка, който си дала) дали може да се поръчва директно и каква е доставката?

Аня  Hug Кажи като намериш, няма да е лошо и за мен.
Жалко, че нямам консултанти на Ейвън и Орифлейм тук. Sad
Аз съм ползвала само този на Балеа от ДМ, някои се оплакваха, че много омазнявал, а на мен ми правеше косата твърда, корава и на клечки, ужасна. Дадох го на приятелка, тя пък е много доволна.

И тъй като обсъждате кристалите, да напомня, че силиконът само приглажда и обвива отвън косъма. Но, ако връхчетата са сухи, само кристали не помага, трябва първо подхранване - масла, или продукт без отмиване и накрая за финиш кристалите. Като състав всички са с една основна съставка, но някои имат добавени малко масла, напр. Линеа био - ленено семе (но според мен е много малко количество, поне така го усещам на косата си).

# 710
  • София
  • Мнения: 6 334
Има го и вълшебния Оrofluido, който обаче хич не спада в графата "евтин" (60лв за 100мл) . Последното е уникално  Crazy .
а това какво е, на коя фирма, може ли линк?

# 711
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Орофлуидо .
Знам, че се взима от салони, но с една приятелка си разделихме едно шише и не знам откъде го е взела  newsm78 . Ползвам го като кристали, но подхранва косата ми. За съжаление е на височка цена и си го пестя, ползвам го около поводи  Whistling .

Да споделя за бебешките шампоани: след Бочко-то, който така и не доживях да видя да се пени нормално си взех бебешки на Тео. Е най-накрая нещо, което се пени  Crazy . Колкото и да ме убеждават, не обичам шампоани, които не се пенят  Laughing .

# 712
  • София
  • Мнения: 6 334
Орофлуидо .
Знам, че се взима от салони, но с една приятелка си разделихме едно шише и не знам откъде го е взела  newsm78 . Ползвам го като кристали, но подхранва косата ми. За съжаление е на височка цена и си го пестя, ползвам го около поводи  Whistling .
Благодаря, току що изрових от гугъл инфо. Само, че това си е арганово олио, аз ползвам на Фрамези и съм също много доволна! Но е много по-различно от кристалите, въпреки че си приличат като консистенция.
Тук съм писала малко за това на Фрамези.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Наскоро взех на дребните шампоан Здраве бебе-има приятна,нежна миризма,прави кремообразна пяна,измива мн добре и не изсушава косата.Баткото като се събуди е със страшен обем Laughing Mr. GreenДоволна PeaceСамо дето пише,че е притив сълзи,а аз го пробвах на моето лице и ми налютява малко(не много де).Цената беше 3.50 лв.,за БГ шампоан не е малко,но пък е хубав.
Онзи ден си взех и шампоана на Лавена с коприва,в Кауфланд е на примоция-под 2 лв,ама колко точно беше newsm78Снощи се мих и сякаш косата ми стана добре(е,с маска и балсам без отмиване след това де).Толкова евтин шампоан не съм вземала до сега,но нали го хвалихте тук.Ако ми поспре косопадът малко,ще супер.
И като споменах косопад,да сте останали доволни от някакви витамини п/в косопад?
Аз още не съм си взела гелчето за лице на Лидъл,все не мога да се наканя да се отбия в този магазин,а и в момента се мия с на дребния гелчетата на Мустела и Здравето.

# 714
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
От шампоана Здраве бебе и аз съм много доволна, също и от кремчето и сапуна  Peace Сега съм си наумила да си купя шампоан ПА-ПА  Laughing Купувам и съм страшно доволна и от сапуните на Бочко  Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз останах много приятно изненадана от пА-ПА

# 716
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Аз на Catherine Arley взех двойната пудра ..номер 1113 от сайта по-горе се пада и днес цял ден не е мръднала.
От шампоана на Лавена за мазна коса поне аз не съм доволна.
Колкото до подхранването на коса аз съм доволна от стимуланта на Икаров...поне ми е удобен че всички масла са наедно и не смесвам.

# 717
  • Мнения: 371
За шампоаните на Лавена - и аз си взех с Коприва... косата ми беше все едно мита със сапун  Confused ужасно твърда и сплескана  ooooh! едвам я пооправях с балсами... Сега съм с шампоана на Гарниер и съм  долу горе доволна ( няма пълно щастие  Mr. Green )

Лятото  обаче имам друг проблем с косата.... има някакви къси косъмчета, които хвърчат навсякъде, а ако се наелектризират малко приличам на зелено човече с антенки  Mr. Green какъв продукт да използвам, за да прилепя тези косъмчета към останалата част от коса и да не разхвърчат  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 532
Лятото  обаче имам друг проблем с косата.... има някакви къси косъмчета, които хвърчат навсякъде, а ако се наелектризират малко приличам на зелено човече с антенки  Mr. Green какъв продукт да използвам, за да прилепя тези косъмчета към останалата част от коса и да не разхвърчат  Rolling Eyes
Този проблем го имам и аз, при това целогодишно Tired Според фризьорите, при които съм ходила (питам ги всичките какво да направя Blush) това е нова коса и единствено може с някакви стилизиращи продукти да се "замазва" положението.. За съжаление обаче при мен с такива продукти досега се получава точно замазване и взех да свиквам да си ходя "хвърчаща" - но с удоволствие ще следя за предложения Hug

# 719
  • Мнения: 371
Пух, това и на мен ми е хрумвало, обаче с лакове, пяна и тем подобни косата ми става по-мазна и за това ги избягвам....

Общи условия

Активация на акаунт