Гърдите вече не ме болят! Проблем ли е?

  • 10 088
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 052
Не се притеснявай, при всеки е различно, не е задължително да те болят. А и има време - ще почнат  Laughing

# 16
  • Мнения: 30
И аз мисля, че няма да се радваш на спокойни гърди още дълго  Rolling Eyes
Мен в началото ме наболяваха в рамките на нормалното...после започна адската чувствителност - всяко нещо, което се докоснеше до водеше до неприятни чувства...  ooooh!
И някъде към 3-4 месец вече започна да отшумява тази болка. Сега в момента бих могла да кажа, че съм окей до колкото е възможно.
При всяка жена е различно и все пак си мисля, че няма да ти се размине този дискомфорт.  Peace Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не е задължително да те болят. Спокойно Hug
Мен през цялата бременност не са ме болели изобщо.

# 18
  • Мнения: 80
Не е задължително да те болят. Спокойно Hug
Мен през цялата бременност не са ме болели изобщо.

Късметлийка...Simple Smile Мен още от зачеването ме болят адски много, даже понякога се събуждам от болки в гърдите.Сигурно, защото са малки и има накъде да растат сега Wink Simple Smile)

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
не се тревожи, мен ме боляха за малко не помня колко точно но не е било повече от 1-2 седмици.... синът ми е на 6,5 години, така че това не е кой знае какъв показател само по себеси, всеки си е различен Wink

sianeva - хахахах да бе Simple Smile не, не е защото са малки, моите също са малки, всъщност през бременността въобще и не нарастнаха, чак като слезе млякото след раждането Wink

# 20
  • Мнения: 285
При всеки е различно, а и всяка бременност е различна. При първата ми бременост въобще не ме боляха нито в началото нито после. При втората малко , а при третата много силно .
Надявам се всичко при теб да е наред , а и щом ЧХГ-то върви добре -бъди спокойна ! Hug

# 21
  • Мнения: 405
Пак ще те заболят  Mr. Green  Аз си спомням, че при мен беше така - ту ме боляха, ту не.
Ако приемаш съвети от непознати - опитай се да не се вторачваш толкова в симптоми и да се шашкаш. Всичко ще бъде наред  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 217
При мен се редуваше: болка и напрежение с неболезненост и отпуснатост....Побърквах се от притеснение постоянно, пък никакви проблеми с бебетата нямах.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт