Във ръката с шарено яйце, във коремче с ЮНСКО сърчице

  • 27 985
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Хасково
  • Мнения: 224

Fizzy, радвам се, че бързо си се оправила, дано да няма повече проблеми до края. Ти в коя болница беше? Аз съм избрала Селена, бях миналата седмица и да я разгледам Simple Smile

И аз там ще раждам. Ти си видяла обстановката,а отношението на персонала е страхотно. Двата дни които бях там се чуствах като на хотел а не в болница. Всеки ден ти чистят,дават ти минерална вода,натурални сокове и плодове,а храната си я избираш от меню всяка сутрин. Дори сутрин те питат как си пиеш кафето. А лекарите и сестрите са абсолютни професионалисти,което си е най-важното!

# 61
  • Мнения: 14
Запис и от мен  Hug
Отдавна не съм се включвала, но няма ищо с какво да се похваля. Моето шило не рита,а само се върти из корема ми, постоянно имам чувството че се обръща  Simple Smile
Чакам с нетърпение края на месеца и аз най-накрая да изляза отпуска и след това болничен,че не ми се ходи вече на работа.
И аз си имам контракции по 3,4 на ден,ама все не мога през деня да си полегна да почина  Confused
Лека вечер на всички мами  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 31
Fizi имах питанка към теб за щъркел4ето...  newsm78

Стоевич, за Elisun& знам със сигурност 4е там се следи и там ще ражда и е много доволна. Питай я на ли4ни  Peace дано съм помогнала.

Нанина много ми улеква като пишеш за малките късмет4ета, все добри новини да се 4уват. А как се стигна до твоето раждане и защо имаше проблеми с твоята избрана болница? Извинявай ако не ти се говори за това   bouquet

Алекса привет то4но се 4удех как си Simple Smile

Във Фейсбук се разисква някаква тема за вестителките, я да я разясним Simple Smile Ще е интересно

# 63
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Запис и от мен..калимера  bouquet

# 64
  • Мнения: 43
запииис Mr. Green

# 65
  • Хасково
  • Мнения: 224
Kalimerа,много съм разсеяна! Моето щъркелче е синьо.

# 66
  • Мнения: 4
Ma4oka, при коя лекарка си? Ако получиш някаква допълнителна информация, моля, сподели я. Това, което ме интересува най - много е дали има кой да помага, кой да отговаря на въпросите ни след раждането, някой да ни помага при засукването и т.н. Обстановката предполагам е ОК, все пак е частна болница. Simple Smile
Мен също ме осигуряват допълнително от работата и се надявам да покриват разходите по избор на екип, но не знам дали работят в болница Вита. Утре ще се обадя да проверя.
Относно раждането, за сега говорим за нормално раждане. Стига всичко да е наред и да няма някакви изненади Simple Smile


Мушморок11 при д-р Антоанета Илиева съм  newsm53 но честно казано не съм я питала за след раждането и засукването  newsm12 newsm78 не съм се сетила - на 20-ти съм на преглед и мога да попитам! И аз смятам да раждам нормално, но ще видим очния какво ще каже, защото имам диоптер ..  hahaha smile3556
Относно допълнителното осигуряване  - то е на мъжа ми и е от Общинска здравноосигурителна каса АД  newsm78 newsm78 Може би трябва да се обадя на телефоните, които са дадени и да се консултирам... Thinking

# 67
  • София
  • Мнения: 0
Благодаря Калимерка  Hug
Къде влизате във фейсбук? Искам и аз да ви видя там  Grinning

# 68
  • Мнения: 0
и аз искам да вляза но нещо не разбирам как newsm78 newsm78ще съм благодарна ако ни разясните Grinning Wink

# 69
  • Мнения: 300
Поздравления за творците на темата, отново сте надминали себе си  newsm51

Ети, не се притеснявай, днес те почакахме до към 14.50 и като решихме че няма да дойдеш тръгнахме на разходка, после седнахме да си полафим и на мен специално ми беше много приятно. Решихме че до седмица- две пак ще се съберем така  че ще пишем този път да се видим и с теб.
Нани, браво на малките сладурки, направо си ги представих с памперси, сигурно им стигат до мишниците  Hug
Физи, каква е тая супер болница, нашето ново родилно само дето много го хвалят и на половината от това което писа го няма. Сега остана да пишеш, че лекарите са манекени и идвам и аз да раждам там  Grinning

На мен от допълнителното здравно осигуряване не ми изплатиха ехокардиографията, а как да очаквам, че ще ми поемат разноските по раждането #2gunfire Аз съм към Евроинс.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.   smile3501

# 70
  • Мнения: 142
Калимера , прекрасна тема както винаги  Hug
Благодаря , че си ме включила в първата страничка  bouquet


# 71
  • София
  • Мнения: 31
Май никой не 4ете първа страни4ка с инфото - " Моля, който иска да бъде добавен на първа страничка/ да се извършат поправки по данните, да мипише на лични; За да се включите в групата ни във Фейсбук, моля, изпратете имейла, с който сте регистрирани във Фейсбук, на лични на dania_09.". групата е тайна и не се вижда от никои освен от нейните 4ленове... като гледам там сме по активни и многобройни Simple Smile

# 72
  • Мнения: 0
калимера не се сърди че питаме,но аз веднъж исках да се присъединя и писах на лични,но е възможно аз да не съм направила нещо както трябва и затова все още немога да разбера как да вляза в темата!

# 73
  • Мнения: 21
Аз прочетох! Даже сега и писах съобщение с името ми във фейсбук  Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 0
И аз писах  Blush
дано да ни добави, че много ми се иска да ви видя поне на снимчици  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт