Парфюмни размисли и страсти - 153

  • 52 080
  • 733
  •   1
Отговори
# 120
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Cruise-Collection-Escale … Parati-14833.html Много интересно ми прозвуча: цитрус с канела и мента! Още нещо интересно, за което да потривам ръчички лятото.

Някой знае ли колко струват комплектите с 4х15мл Ермесенс парфюми в бутик? Онлайн са 100 евро, дали и в бутик са толкова?

Rennie, дай линк, моля за Ермесенс парфюми.  Това на Hermes perfumes ли са?Hug

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 423
http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Cruise-Collection-Escale … Parati-14833.html Много интересно ми прозвуча: цитрус с канела и мента! Още нещо интересно, за което да потривам ръчички лятото.

Някой знае ли колко струват комплектите с 4х15мл Ермесенс парфюми в бутик? Онлайн са 100 евро, дали и в бутик са толкова?

Rennie, дай линк, моля за Ермесенс парфюми.  Това на Hermes perfumes ли са?Hug

Ще ги видиш надолу по страницата.  Peace

# 122
  • Мнения: 2 496
Рени, мисля че 100 евро бяха и в бутиците. Peace

# 123
  • Мнения: 34 810
http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Cruise-Collection-Escale … Parati-14833.html Много интересно ми прозвуча: цитрус с канела и мента! Още нещо интересно, за което да потривам ръчички лятото.
Точно като го видях си помислих, че ще чакам нещо лятно с интерес.

Носих Мандарината на Л'Артизан. Започва много остро, но след това омесва бързо и е една добра мандарина с горе долу прилична трайност. Аз обаче съм носила много дълго време Мандарин Базилик на Герлен и тази тема вече не ме вълнува.

# 124
  • Германия
  • Мнения: 71
Теменужно дъхави и с кристално оросяване мигове за именничките ни - Атти, Вили Маринска, Ели...Да ви е цветно лятото, което се зададе и да го парфюмирате с ароматните си имена.

Кръжах над флаконите си и се спрях на Purple Patchouli Tom Ford заради пролетно накиселяващата теменужка. Опръсках се а ла маринската.

# 125
  • Мнения: 2 833
Теменужно дъхави и с кристално оросяване мигове за именничките ни - Атти, Вили Маринска, Ели...Да ви е цветно лятото, което се зададе и да го парфюмирате с ароматните си имена.

Честит имен ден и от мен  на празнуващите парфюмни феи  bouquet
Здраве и късмет и сбъднати парфюмни желания!

Денси, аз видях няколко парфюмни магазинчета, то име има ли си това? Вътре в самия пазар ли е или на тротоара срещу книгите където се продават?

# 126
  • Мнения: 34 810
Честит празник на всички именници!  bouquet

Няма име или поне аз не го знам и е вътре в самия пазар.

# 127
  • София
  • Мнения: 849
Малко страничен , полу-парфюмен въпрос
От началото на седмицата спирам цигарите, и въобще не усещам парфюмите си.
При пръскане всичко е наред, но половин час след това няма никой.  Crossing Arms

в началото всички усещания се променят - споко, за кратко е, и бързо свикваш с новото си обоняние - после даже ще си усещаш парфюмите по-добре  Peace

забелязвам, че при стрес е подобно - от известно време съм като в трета глуха и никой аромат не ми носи същите усешания като преди  Cry

ПП. Честит празник на всички празнуващи - да не изброявам поименно, знаете си кои  Heart Eyes Heart Eyes
и специално за младото поколение - Калинчето на Ковачева и Лора на Марта  Hug

# 128
  • София
  • Мнения: 5 718
Благодаря ви за поздравленията   bouquet Честито и от мен на празнуващите днес - Маринска, Елица, Калина Г. и всички останали ароматни цветя в уханната ни тема  Hug

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Слънце, дъжд, пак слънце, пак дъжд, че и градушка по едно време - идеален полеви тест за Мароканската пустиня. Е не, тук не съм ахнала напразно, вълшебен парфюм е. Усещам го пленителен, стои ми красиво  Flutter, с две думи прости - искам го.

Честит празник на уханните ни именнички, а и на всички останали  Hug

# 130
  • София
  • Мнения: 771
Първо честит празник на всички именнички!  Heart Eyes Hug

Второ, влюбена съм (пак  Mr. Green ) до сълзи в нещо, което е излязло през далечната 1990 и аз чАк сега го тествам?!? Нямам търпение да го подуша на Лм, убедена съм ,че страшно ще му отива. Цял ден душа блотера и се разтапям - http://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Egoiste-613.html
Адмирации мосю Полж.

# 131
  • Мнения: 34 810
Ооо Куражче добре дошла! Heart Eyes Hug  bouquet

# 132
  • Мнения: 17 542
Второ, влюбена съм (пак  Mr. Green ) до сълзи в нещо, което е излязло през далечната 1990 и аз чАк сега го тествам?!? Нямам търпение да го подуша на Лм, убедена съм ,че страшно ще му отива. Цял ден душа блотера и се разтапям - http://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Egoiste-613.html
Адмирации мосю Полж.
Мда, иде ми да захапя всеки мъж, който мирише на това ooooh! Mr. Green

Искам Bottega Veneta. Mr. Green

Честит празник и от мен.  bouquet

# 133
  • Мнения: 2 321
Честит празник и от мен  и в тон с празника съм със Здравеца на Дона Карън   bouquet

# 134
  • Мнения: 106
Здравейте Simple Smile Честит празник на всички !!   bouquet  bouquet  bouquet

Имам нужда от  съвет,наскоро приключих бутилка от така обичаното ми Light Blue и ми се ще да го заменя с нещо което да се доближава като аромат до него.Чела съм,че I Love Love Moschino и Benneton Paradiso Inferno Pink са почти идентични с ЛБ,но няма къде да ги тествам,Вие какво мислите,стават ли за поръчка на сляпо?

Общи условия

Активация на акаунт