Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 7

  • 65 250
  • 656
  •   1
Отговори
# 645
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Поли , добре дошла!  bouquet

# 646
  • Мнения: 9 436
Добре дошла и от мен!  Hug

# 647
  • Мнения: 0
От 8 години сме заедно не сме семейство все още ,сега му предстои път след 20 дена заминава  за 3 или 4  може 8 месеца,много ми е гадно..
Влизам в групата Ви..

# 648
  • Мнения: 290
Светли празници ви пожелавам момичета  easter
Моето момче е вече в къщи и няма по щастлива от мен  newsm44

# 649
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета. Присъединявам се и аз към вас. Моят съпруг също пътува и отдавна търся група като вашата. Аз съм от Бургас Simple Smile Ще се радвам ако има момичета от Бургас и с голямо удоволствие ще ви чета и пиша от време на време от сега нататък Simple Smile И ако някой ми каже и групичката във фейсбук с радост ще се присъединя към вас и там. Определено тами ми е по-лесно да пиша.

Последна редакция: нд, 04 май 2014, 19:52 от IvetkaS

# 650
  • Мнения: 17
здравейте на всички самотни мами и дами . бих желала да се включа във Вашата група. нашият татко също упражнява занаята, т.нар. тираджийство и мн ни липсва на мен и нашето момче. второто е на път, живот и здраве през август и отсега ми се доплаква като се сетя,че може да не е тук и да посрещне бебчо Sad ще ми е приятно да чета и споделям с вас общите тревоги и радости! успех на всички Simple Smile

# 651
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета. Присъединявам се и аз към вас. Grinning  и съм от Бургас! newsm18

# 652
  • Мнения: 3 271
Добре дошли на новите момичета.Темата нещо доста замря.Дано се съживи .  bouquet

# 653
  • Мнения: 83
Няма ли такава групичка и във Фейсбук Wink

# 654
  • Мнения: 3 271
Има група и там.

# 655
  • Мнения: 2 192
Фирмата, в която работя, набира шофьори. Ако проявите интерес, на ЛС мога да ви пратя линк към обявата.

# 656
  • Мнения: 40
Ами дайте тогава линк за групичката във фейса  Wink !

Общи условия

Активация на акаунт