странни симптоми-помогнете!!!

  • 875
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
От около два месеца имам странни симптоми,които се появиха след секс:сухо влагалище,болка,парене.Микробиологичното изследване показа нормална микрофлора.Правих промивки сьс Розалгин-нищо.Гинеколога ми предписа глобули Лауримик600.Цяла нощ не можах да спйа от болки и пак нищо.Симптомите са много неприатни.Освен това имам спирала мирена,която трябва да сменя този ноември,на която конеца не се вижда и също ще е проблем изваждането.Даите ми сувет какво е това?И какво да правиа.Благодариа предварително

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте,

За съжаление без пряк преглед и евентуално назначаване на изследвания не може да се даде адекватно медициснко становище по Вашите оплаквания. От описаното от Вас не ставя ясно каква е вашата възраст. Посочените от Вас оплаквания могат да се дължат освен на физиологияни причини и на хормонални дисбаланси, но отново това не може да се каже без пряка диагностика и назначаване на изследвания.

С най-добри пожелания,
Екип на АГ болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря за отговора.На 35години съм,имам едно дете.Проблема е,че живеем на един от Канарските острови.Тук за преглед се чака поне месец да не кажа повече.На частно излиза скъпичко.Имам час за цитонамазка за месец май.Само още нещо искам да попитам.Ако направя курса за 7дни с лактобор гел това дали ще облекчи тези болки и парене или може да ги влоши?Поне докато имам резултати от цитоанализа.Предварително благодаря

# 3
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

Напълно разбираме Вашите притеснения и затруднения да се консултирате с лекар своевременно. Принципно, един курс с лактобор гел не би Ви навредил. Имайте предвид обаче, че трудно бихме могли да Ви дадем компетентен и професионален отговор без пряк акушеро-гинекологичен преглед и това е само едно предположение, базирано изцяло на предоставената от Вас информация.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт