Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Дафне, аз много отдавна изложих хипотеза как ще стане. Фърат ще застраши по някакъв начин животът на Джемре  и едва тогава, когато Кузей си помисли, че ще я загуби завинаги ще покаже какво всъщност изпитва към нея.
Сюмер каза на Баръш, че няма невинни и тогава той влезе в този сайт.

той е наясно с чувствата си, но страда от скрупули... заради гюней и семейството си

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 23:11 от Добро Утро

# 46
  • Мнения: 186
Лека нощ, момичета ! Hug
Дано не сънувам крещящия Гюней, мекотело такова, че много му насъбрах от ареста.
Жалка, дребна душица. Прав беше Сами - Дипломата не прави човека.
Има други качества, но му липсва човещина.
Дали наистина ще стане най-големият душманин на Кузей  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 413
Един подпис за фенките на зеленоочка...

# 48
  • Мнения: 18 562
Докато не видя Кузей да захапе някоя както Берен, не вярвам в тия целувки с никоя!  Embarassed
Ама може и само да подгрява сега де... Embarassed



 Joy Joy Joy Joy Joy Шани, евалла! Това ми хареса/ за подгрявката/

# 49
  • Мнения: 2 282
Дафне, аз много отдавна изложих хипотеза как ще стане. Фърат ще застраши по някакъв начин животът на Джемре  и едва тогава, когато Кузей си помисли, че ще я загуби завинаги ще покаже какво всъщност изпитва към нея.
Сюмер каза на Баръш, че няма невинни и тогава той влезе в този сайт.

Да разбирам, че въпросът ще бъде на живот и смърт и тогава К. ще признае, че обича Джемре. За да си отиде спокойна от тоя свят, може би.
И каква файда от това признание.

# 50
  • Мнения: 18 562
Шани, благодаря за прекрасните очи на Зеленоочка! Heart Eyes Hug
Джемре няма да умре, само Кузей ще си мисли така бе, Дафне  Laughing Тъй като не успя да разтърси Кузей с ареста на Гюней, следващия човек, когото Фърат знае, че Кузей обича много е Джемре, та затова ще се опита да го предизвика с нещо срещу нея. Е тогава вече ще успее да го взриви.

# 51
  • Мнения: 3 547
 Хайде да не спорим на кое му се вика целуване...

Аз като видя целуване като това ...тогава ще се съглася Laughing

# 52
  • Мнения: 2 282
Шани, благодаря за прекрасните очи на Зеленоочка! Heart Eyes Hug
Джемре няма да умре, само Кузей ще си мисли така бе, Дафне  Laughing
После ще умре от срам, че е проявил слабост.

# 53
  • Мнения: 18 562
После вече ще е късно hahaha hahaha hahaha Но поне ще му олекне и няма вече да се преструва.

# 54
  • Мнения: 0
Хайде да не спорим на кое му се вика целуване...

Аз като видя целуване като това ...тогава ще се съглася Laughing



Силно се съмнявам , че в този сериал ще има такова целуване.

Romina, мерси за хубавата тема!  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 282
http://www.youtube.com/watch?v=heVE7_SiQwQ&feature=related

Ето, Ви школата на Бихтер:дишането и играта с носовете. Има го като детайл и в сцената със З., но мноооооого бледо копие.

# 56
  • Мнения: 0
Колкото до целувката не успях да я почувствам както много от вас. Отново Зейнеп беше тази, която тръгна да го целува и той след известно колебание и отвърна и много бързо я прекъсна. Не ме линчувайте, така го усетих, не можа да ме грабне. Много изсмукана тая любов между тях ми се вижда. Ама като избра да се хване с нея, няма къде да ходи, ще се прави на влюбен. Не мога да му повярвам, че е влюбен в нея и това си е. Как виждате любов тук, не знам


Зейнеп е на погрешен път. Кузей не е верният човек за нея. Не обратното! Тя заслужава нещо друго, по-различно, да не кажа по-добро, че ще ме разпнат на кръст, в днешния петък - много подходящо  Twisted Evil. Дано Кузи се събере с Джемрета, ходят си двамцата и кварталът да прелива от лИбов...  Simple Smile

Така и ще бъде Сара Бри, защото Джемре-Кузей, това е любов.....


Да бе, да - нали и аз това казвам, лика-прилика са си  Joy

Тези любови първи, непреодолими и вечни ги има само по турските филми. Колко от вас, списващите тук, сте с първата си любов понастоящем? Хайде холан, в кой век сме, какво дават на хората да гледат и в какво искат да ги убедят? Доколко реалистични са тези неща?  newsm78

# 57
  • Мнения: 0
Ромина   bouquet
Дафне, аз много отдавна изложих хипотеза как ще стане. Фърат ще застраши по някакъв начин животът на Джемре  и едва тогава, когато Кузей си помисли, че ще я загуби завинаги ще покаже какво всъщност изпитва към нея.
Сюмер каза на Баръш, че няма невинни и тогава той влезе в този сайт.

Да разбирам, че въпросът ще бъде на живот и смърт и тогава К. ще признае, че обича Джемре. За да си отиде спокойна от тоя свят, може би.
И каква файда от това признание.

Дори така няма да се получи... изобщо не си представям, че Джемре когато научи, че причина за катастрофата, ще иска да бъде с Кузей, заради чувството за вина, което ще изпита. Колкото и да й симпатизирам   Peace засега няма шанс да бъдат щастливи (поне при сегашното им ниво на комуникация, т.е. липса на такава по важните теми). Peace

# 58
  • Мнения: 18 562
Много, ама много бледо, чак не се вижда. Бехлюл дори Нихал целуваше с повече хъс, ето ви доказателство

# 59
  • Мнения: 3 547
ееее...тъкмо я изгледах така коментираната целувка Зейнеб - Кузей...

ами че какво изобщо романтично видяхте в нея...

Зейнеб си я потърси, Кузей отговори след известно замисляне и то защото го очакват от него, целуна я много сковано, а не нежно, доста суховато беше , първи се отдръпна и наистина да отвориш очи след целувка гледайки нагоре като него и да си прехапеш устните след това, докато мацката се е разтопила пред теб и прехласнато не отваря очи и не отдръпва устните си...ами че това ако не е пазене на дистанция...
Той самият я целува гузно, защото си знае защо изобщо тръгна с нея и че не постъпва честно спрямо нейните чувства...


Изобщо не се заблуждавайте да виждате любов в тези отношения.
Каванч умее перфектно да пресъздава нюасните на емоциите, гледайте по-внимателно детайлите на неговото поведение

Мерве играе страхотно. Браво.

Общи условия

Активация на акаунт