Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 8 тема

  • 25 218
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
# 738
  • София
  • Мнения: 1 385


Здравейте!   Боядисахме ги.  Станаха прекрасни.  Пожелавам весел празник на всички.

Ели  е написала сценария.  Билял не знам дали ще се влюби в гаджето на Ирфан, но тя определено го фиксира на минутата, още щом го видя очичките й блеснаха.  Той си е готин,  спор няма.  Къде ще сравнявате онази горила  с нашия човек.  Обаче потникът ако заподозре нещо такова,  не знам какво ще стане...

Аху май прояви малко ревност към Билял, но малко. За сметка на това на него очите му блеснаха от тази  нейна ревност. На мен така ми се стори.   Но Бирсенчето, определено пи оцет.  Като ги гледаше как се заливат от смях тези двамата срещу нея,  съвсем  й се стъжни.  Нека, щом отива да се разправя, така й се пада.  Аху от малка си беше наясно с женските  хватки, но по детски. Сега вече  може да ги приложи по женски. Да видим.

# 739
  • Мнения: 12 833
 Но Бирсенчето, определено пи оцет.  Като ги гледаше как се заливат от смях тези двамата срещу нея,  съвсем  й се стъжни.  Нека, щом отива да се разправя, така й се пада.  Аху от малка си беше наясно с женските  хватки, но по детски. Сега вече  може да ги приложи по женски. Да видим.

 Joy Joy Joy Joy JoyДоста кисел при това , качество екстра Joy Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 1 863
  Ени, много красота!  bouquet  bouquet  bouquet

Ринка, благодаря за новата тема! Хубава дата си е петък 13-ти, особено за някои хора. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  Много съм насъбрала  на примадоната и баба, но мисля да ги пропусна по празниците и да не си размътвам мозъка с тях в тия дни. Но Бирсен как ще духа таратора, сякаш още не и се вярва... Жалкото е от цялата работа, че Еджи ще го отнесе и много ядове ще бере с доста хора! newsm78 newsm78 newsm78
  Но това за по късно...
Дими, Ели Hug Hug
Тони, Кетхен Hug Hug

  Боядисах яйцата, тази година по мързеливата с ваденки ги облякох, но пък са толкова пъстри и красиви. Simple Smile

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.

Ами докато се намоткам, вие пъргавелки, а аз ту с прахосмукачката, ту дописвам на компа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт