ШЕСТОКЛАСНИЦИ II срок - 3

  • 43 108
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139

 StopШе счупите яйцата така бе! Naughty


hahaha hahaha hahaha
Коментарът не е за смях, ама това последното направо ме разби!!!  hahaha hahaha hahaha

# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И на мен ми направи впечатление, че голямо движение, голямо нещо.

Аз пък ходих до Техномеркет  - ама няма криза, казвам ви. Такива опашки се вият, исках един фотоапарат да си взема, ама то толкова опашкаа  #Crazy . Та първо в Люлин, после в МОЛ-София, ама пълно ви казвам, граби народа яко, включително и аз се уредих с фотоапарата, с опашка от 4-5 човека за 65 лв (Канон) и после Кенвело с една група бях, гледаме намаление, та викнах баткото да се включи в групата като пазаруваш 200 лв плащаш 100 лв, та хайде това, хайде онова и накрая 401 лв., та платихме 201  Joy . Емоция, иначе на църква реших да не ходя, защото по-населени от МОЛ-овете, опашките определено бяха по-големи от Техномаркет, поне във времето което аз отидох.  

Междудругото, аз съм ви казала, че моят е роден 3 месеца преждевременно. И като го раждах - имаше мами, които ми завиждаха, че съм родила след Великден. Иначе лошите неща се случвали преди това - е и техните оцеляха дечица, ама като си препатил, какво ли не ти идва наум.

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
не мога да го разбера това пазаруване. дори не е Нова година, дакажеш, че правят подаръци! Пак голямото преяждане, пак голямото препиване! Човека го разпънали да изкупи всички чужди грехове и вместо благодарност, народът го обръща на харчене и плюскане като невидял! Какво толкова имат да купуват като техника баш сега, не ми е ясно! Вярно, намаления, ама...

# 78
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Струва си да се чака, ако някой обзавежда, понеже нямаше опашка в МОЛ-а се възползувах, ама ако нямам зор, не бих си позволила да чакам толкова.

За храната, боядисах 6 червени яйца, иначе хладилника ми е празен. Утре ще пазаруваме, ама така да го понапълниме, не за друго. Двама тиинове имаме, които добре се хранят, иначе е готино човек да се види с близки и като се вижда, обикновено се олива от пазаруване.

# 79
  • Майничка
  • Мнения: 12 663
Откакто въведохме приходно-разходна книга вкъщи Mr. Green, за празниците се пазарува по списък, планиран и бюджетиран поне 3 седмици предварително. Изприщвам се, ако трябва да се навра в калабалъка, особено с децата или пък да помъкнем огромните торби, нищо че супермаркета ми е отсреща. Всеки ден по мъничко и отмятаме.

# 80
  • Мнения: 4 936
Явно големите магазини чакат поводи като Великден за да намалят цените - и народа да понапазарува на нормални цени

# 81
# 82
  • Мнения: 4 936
tzarina , ей, пак да си първа! Има още няколко часа и тогава!

# 83
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856

Весел Великден! Светлина, доброта и здраве в домовете Ви!

# 84
  • в един топъл дом
  • Мнения: 136
Честито Възкресение Христово! Здраве, красота и доброта в сърцата.

Успяхме да донесем благодатния огън от Божи гроб чрез запалените свещички в дома си. Дано това да е за добро и да ни се случват само хубави неща.

Весел Великден!

# 85
  • Мнения: 1 296
tzarina , ей, пак да си първа! Има още няколко часа и тогава!
Добро утро, момичета
gold, аз използвах един промеждутък време, та седнах на компа Laughing
В последно време не ми стига времето за нищо и отдавна не бях ,,надниквала,, във форума.
Хайде, Христос Воскресе на всички!

# 86
  • Мнения: 806
Христос Воскресе!!!
 easter

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Христос воскресе! Честит Великден! Много здраве, щастие и благополучие!!!  Hug

# 88
  • Мнения: 4 936
Христос Воскресе!

Здраве и благополучие!

# 89
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Во истина возкресе, момичета. Мир, спокойствие, здраве  Hug

Общи условия

Активация на акаунт