За боята Garnier Color Sensation

  • 48 507
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
За тъмните цветове не знам ,но аз се правих с 8 и стана като на кутията.

# 16
  • Мнения: 33
Преди около 2 -3 седмица бях с черна коса, изпробвах боята страхотна е, с перфектен блясък и мекота.Сега съм с тъмно руса коса и се чудя кой нюанс ще е подходящ  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Абсолютно....мекота и блясък.Аз съм с черна коса, но синьо черното им е много добро, за разлика от доста бои в този нюанс.Останах очарована от меката ми и лъскава коса, след употребата й, не очаквах кой знае какъв резултат предвид цената й, но определено пак ще я ползвам. Peace

# 18
  • Мнения: 156
Здравейте, аз съм със средно кестенява коса. Реших да се изсветля и първо си взе Гарние от тази с маслата - тъмно пепелно рус - в корените ми стана доста светло, но краищата ми останаха доста тъмни. Следващия месец взех Колор сенсейшън 7-ми Опалово рус - стана ми след боядисване доста тъмна, но 1 месец след боядисването косата ми изсветля значително и съм много доволна. Мисля следващото ми боядисване да е отново със същия номер, защото незнам какво ще стане ако взема по-светлия нюанс - може би нищо. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1
Пробвах тази боя и се случи нещо много странно - започна леко затопляне на кожата на главата и още не бях приключила с боядисването - дотук добре - но това парене продължи и тъкмо бях засякла 30-те минути и чух как нещо пука по главата ми, помислих, 4е е от найлоновите ръкавици като ги свалях, но не беше си от косата. След около 2 мин. това спря , но кожата на главата ми взе да пари - не можах да до4акам 30 мин. и се измих по-рано.Това става снощи - от тогава досега кожата на главата ми е като 4е ли съм я попарила с вряла вода.Да не говорим , 4е цвета не се получи същия - искам да предупредя всяка жена решила да я ползва - недейте -това е приятелски съвет.Досега не съм полу4авала такова нещо от никоя боя - пробвала съм вси4ките на масовия пазар, дори и професионални - редовно правя маски на косата си, не съм алерги4на към нищо, но такова 4удо не бях виждала.Добре, че поне косата не ми опада - снощи се молех за това докато 4аках поне 20 мин да минат преди да измия този огън от главата си!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Това е много неприятно, но най-вероятно си направила някаква алергична реакция, няма значение, че досега не си имала, алергия може да се прояви във всеки един момент от живота ни.Срока на годност провери ли?

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Това е много неприятно, но най-вероятно си направила някаква алергична реакция, няма значение, че досега не си имала, алергия може да се прояви във всеки един момент от живота ни.Срока на годност провери ли?

Абсолютно! От всяка боя може да се получи - затова в случай, че не си ползвала въпросната марка се прави 48 часа тест на кожа преди да се мажеш на главата.

Аз вече няколко пъти се правя с Калър сенсейшънс и съм доволна от нея. Ползвам 8.0.

# 22
  • Мнения: 1
Tова е много неприятно, но най-вероятно си направила някаква алергична реакция, няма значение, че досега не си имала, алергия може да се прояви във всеки един момент от живота ни.Срока на годност провери ли?

Да , след това парене още докато 4аках да подейства боята погледнах срока на годност - до 2015.Пропуснала съм да го погледна преди намазването, но предполагах, 4е като нов модел няма да е застояла и ще е прясна - това е пропуск от моя страна. Както и да е важното за мен е , 4е кожата малко ми се поуспокои, а бяха запо4нали днес и ушите и лицето да ми горят - все едно имам температура, уплаших се да не стигна до болница като знам какви слу4аи има от бои....може би ми идва малко силна за мен ....нали все пак се води "интензивна"....

# 23
  • Мнения: 1
Това е много неприятно, но най-вероятно си направила някаква алергична реакция, няма значение, че досега не си имала, алергия може да се прояви във всеки един момент от живота ни.Срока на годност провери ли?

Абсолютно! От всяка боя може да се получи - затова в случай, че не си ползвала въпросната марка се прави 48 часа тест на кожа преди да се мажеш на главата.

Аз вече няколко пъти се правя с Калър сенсейшънс и съм доволна от нея. Ползвам 8.0.

Между другото има слу4аи, когато дори след отрицателен тест за алергия след това стават големи поразии като се мажеш по главата, поровете се в нета....това пак е приятелски съвет....

Радвам се, че вече няколко пъти се правиш и че си доволна , но все пак да ти кажа 4е в боите с номер 8 няма тези съставки, които има в малките номера 1,2,3 - при тях се полу4ават най-4есто такива реакции.Аз специално се правих снощи с 4 - не е от най-тъмните нюанси и затова съм още по- учудена, но както и да е!
Нека рекламата на тази боя да върви и аз не съм много сигурна, 4е тези които казват , 4е са доволни наистина се правят с то4но тази боя, а пък балъците дето се връзваме като ни изгорят главите ние да се оправяме!

Момичета, не искам отговор на думите ми! Не е задължително дори да правите какъвто и да е коментар!
 Аз пострадах(леко - слава Богу) -  нека все пак който иска да получи информация за тази боя все пак да знае, че има слу4аи и на злополучно боядисване с нея!
 Благодаря на Кар4ева за съчувствието!

# 24
  • Несебър
  • Мнения: 195
А какво означава ''тези,които казват,че са доволни наистина да се правят точно с тази боя''?Аз от няколко месеца се правя с нея и съм много доволна и още повече като имаме предвид и цената и.

# 25
  • Мнения: 1 282
Аз съм доволна от боята и не лъжа като казвам, че се боядсивам с нея. Не виждам каква ми е ползата от една такава лъжа.

Съжалявам за случилото се! Дано на никой не се случва, с нито една боя, но на мен ми стана малко обидно като казваш, че лъжем, че я ползваме.

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
И аз сам доволна от боята и се надявам да не променят качеството й.
Покрива ми добре побелелите коси, не ми изсушава косата.

# 27
  • Мнения: 156
Някой ползвал ли е професионалната Beauty Color , за изсветляване по-специално?

# 28
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
И аз сам доволна от боята и се надявам да не променят качеството й.
Покрива ми добре побелелите коси, не ми изсушава косата.

Снощи пак се боядисах със същата боя. И на мен ми покрива добре и като цвят ме удовлетворява, а и като цена. Ползвала съм и доста по-скъпи бои, от които косата ми се е чувствала по-зле.
Иначе алергична реакция може да се получи от всяка боя.

# 29
  • Мнения: X
Аз бях светло-кестенява до тъмно руса и се вапцах с абаносово черен. Ами направо гарваново черно стана. Неестествено. Надявам се след няколко къпания малко да се тушира този син оттенък, който се получи.
Иначе ужасно ме сърби главата от тази боя. Но аз май като цяло имам някаква алергична реакция към тъмните бои. Голямо дръгнене падна. Даже и там където беше попаднала върху ушите ми, ме сърбяха ушите като за световно. Странна работа.

Общи условия

Активация на акаунт