Изтеглени пари от банкова сметка

  • 10 375
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да замесена е и шефката на клона, защото тя много спокойно каза "да знам че вие не сте си теглили пари от сметката"дори не каза нещо от рода дай да погледнем подписите ,или чакайте да проверя за какво става на въпрос,така че на 100%е замесена и шефката на банката.


Не е задължително да е замесена.
Възможно е в момента да се прави вътрешно разследване, поради което директорката да е информирана за случая, за това да е казала " - Да, знам".

Успех

# 16
  • Мнения: 58
Благодаря на всички които се включват по темата и за съветите и за помощта която ни оказвате.Защото всички отговори са ни много полезни. Hug

# 17
  • Мнения: 2 386
Нямям съвети, но искам да следя развръзката. Откога друг човек без твоя лична карта може да тегли от спестяванията ти?!

# 18
  • Мнения: 4 300
От никога. Само дето фалшиви лични карти има, с фалшиви лични карти се правят пълномощни.
Обаче ако от банката поискат да сканират някому личната карта, той обикновено оревава света, че му искат прекалено много лични данни, без да мисли за собствената си защита.

# 19
  • Мнения: 2 386
Все забравям колко изобретателни са престъпниците, и колко ограничени са служители/изпълнители на реда (нарочно или не). Как ще оревава някой си света, това са правила и норми, те затова са направени - да се спазват, не да се мърмори срещу тях?!

Успех на авторката! Току-що ме разубеди да си отворя сметка в България, имах едни момолетни планове, които вече не ми се струват толкова добри.

# 20
  • Мнения: 58
В случая на сестра ми парите са изтеглени от служителка на банката,и тя е писала името на сестра ми, като не е очаквала че сестра ми може да дойде до България и да поиска да си изтегли парите.Казала е че утре до обяд ще бъдат възстановени, което мен малко ме съмнява, просто иска да спечели време,но се чудя за какво и е това време,като сестра ми и каза че ако не си получи парите в сметката ,просто отива и си пуска жалби навсякъде и че тя ще си носи отговорност за постъпката .Аз искам дори да запознаем и медиите със случая защото според мен дори и да върне парите, като се замисля колко ли още хора има на които въобще и през акъл не им минава какво им се случва с парите,и ако един ден разберат не знам дали няма да е късно.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 484
В случая на сестра ми парите са изтеглени от служителка на банката,и тя е писала името на сестра ми, като не е очаквала че сестра ми може да дойде до България и да поиска да си изтегли парите.Казала е че утре до обяд ще бъдат възстановени, което мен малко ме съмнява, просто иска да спечели време,но се чудя за какво и е това време,като сестра ми и каза че ако не си получи парите в сметката ,просто отива и си пуска жалби навсякъде и че тя ще си носи отговорност за постъпката .Аз искам дори да запознаем и медиите със случая защото според мен дори и да върне парите, като се замисля колко ли още хора има на които въобще и през акъл не им минава какво им се случва с парите,и ако един ден разберат не знам дали няма да е късно.

Вие още ли не сте подали жалба в полицията и централата на банката?  #Crazy newsm78

# 22
  • Мнения: 58
Подала е само в банката,като са я помолили за сега нещата да не се раздухват,и че утре до обяд касиерката е казала че парите ще и бъдат по сметката.

# 23
  • Мнения: 616
Подала е само в банката,като са я помолили за сега нещата да не се раздухват,и че утре до обяд касиерката е казала че парите ще и бъдат по сметката.

Наивници.

# 24
  • Мнения: 550
златен дъб, може ли да обявиш името на банката, ако се притесняваш може и на лични.
Почвам много да се притеснявам от зачестилите такива случаи като на сестра ти. Дано сестра ти барзо да се оправи и да си получи парите обратно. Желая й го от все сърце.

# 25
  • Мнения: 460
От никога. Само дето фалшиви лични карти има, с фалшиви лични карти се правят пълномощни.
Обаче ако от банката поискат да сканират някому личната карта, той обикновено оревава света, че му искат прекалено много лични данни, без да мисли за собствената си защита.


Присъствах на едно такова "ореваване". ooooh! Половин час една женица крещя в офиса на една банка и заплашва, че ще ги съди...голям цирк беше. ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 484
Аз пък ходех да закривам празна сметка в една банка, с което и приключих и всички взаимоотношения с нея, и пак ми искаха копие на личната карта, което надлежно си "архивираха", макар че имаха същото копие уж в досието ми. А на коя банка копията на ЛК на клиенти и други документи се бяха разхвърчали на улицата при силен вятър... ooooh!
Мисълта ми е, че и да сканират и да не сканират, ако има крадлив служител или изобретателен външен крадец си обречен. А това да не се раздухва случая е потресаваща наглост, веднага бих подала жалба във всички възможни институции И лично срещу шефа на клона.

# 27
# 28
  • Мнения: 58
И за мен тази история е ужасяваща но нещата не зависят от мен а от сестра ми а тя иска само да си вземе парите.Днес въпросната служителка и върна 600евро  и каза ,че другите ще ги донесе утре. Ядосвам се и се чудя какво мога аз да направя за да предпазя и други хора от подобна случка. Чудя се тази служителка от къде ги взима тези пари и дали не взима пак от нечия сметка и хората да не знаят , и един ден да им дойде като гръм от ясно небе.
Аз моите пари ги изтеглих от банката в която бяха, макар че не е една и съща банка ,но вече май няма никаква сигурност никъде.
На драго сърце бих пуснала името и на банката и на служителката но не зная дали имам това право .

# 29
  • Мнения: 599
Тая служителка не трябва ли да е уволнена на секундата за злоупотреба и кражба Shocked Как така седи още там? К'ъв е тоя шефа ѝ?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт