Мога ли да се доверя на пюретата Хип?

  • 6 170
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Най добрите са!

# 16
  • Мнения: 1 178
Ако имаш възможност прочети този сайт http://karmene.greatnow.com/Index.htm

Събери колкото се може повече информация преди да пристъпиш към захранване.
Не се доверевяй сляпо на лекарите, относно захранването, тези които препоръчват ранно такова са в грешка.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За къде бързаш с това захранване, след като имате алергия? Карай малко по-бавничко, за да не се усложнят нещата. И какъв е този алерголог, който ти е препоръчал брашно (та нали има глутен в него!!!!).

Както вече много мами са казали, всички хипоалергенни пюрета можеш да даваш, не само на ХИП.
Успех Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Направо не разбирам защо бързаш толкова много и защо пюрета? А и това брашно-на беба от 3-4 дни и давам от продуктите на Плазмон с глутен, а те са толкова щадящи, а какво остава за брашно...Все пак на почти всички неща/освен АМ/ пише, че са за след 4 месеца. Аз се сещам за по-подходящи неща/оризова каша-блезмлечна/но да се внимава са заради следите от мляков тази на НЕСТЛЕ/ или безглутеновите оризови трохи на Плазмон за след 4 месеца, които се разтварят в млякото/.
Но ако все пак си доволна от това мляко,което пиете защо изобщо е необходимо нещо друго? Беба си беше само на мляко до 6 месеца и си наддаде страхотно...

# 19
  • Мнения: 680
на хубавите са на hipp според мен разбирасе.има специално за алерги4ни бебета. smile3504моят бебок си ги хапва с голямо желание.

# 20
Наистина ве4е и аз не знам на кой лекар да се доверя.С един си изпатих,а сега и с втори.Истината е "не питаи старило,а патило.Безкраино съм благодарна на вси4ки вас-ако не бяхте вие кой знае как 6тях да си объркам детенцето.6те послу6ам съветите ви.Никакви пюрета и никакво бра6но.Поне за сега.О6те веднъж благодаря и целувки на ва6ите бебоци.    love001

# 21
  • София
  • Мнения: 481
Зайче, за съжаление по отношение на захранването доста често лекарите дават абсолютно безумни съвети, които водят до неприятни последствия. Казвам "за съжаление", защото много ми се иска да имам лекар, на който мога изцяло да се доверя, но... досега не съм намерила такъв Sad Затова са полезни форумите, където можеш да получиш помощ от майки, вече минали по твоя път.  Ако имаш време, влез в дир-ския Клуб Алергии, където има много дечица с алергия към белтъка на кравето мляко и ще научиш наистина много полезни неща.
Успех и много здраве за бебчето  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 427
Не бързайсъс захранването,особено  след като сте с алергии! Иначе пюретата на Хип са много добри- можеш да ги даваш,но след 6-ия месец.

Общи условия

Активация на акаунт