ШУМЕН - 20!

  • 109 816
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 433
Ани, жив и здрав да ви е Иво!

Даре, нещо за пицарията?!

# 16
  • Мнения: 4 370
Момичета благодаря ви за поздравите!  Hug

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
До сега моите не съм ги водила по такива места, зимата бяхме канени на един РД в Джунглата, но така и не ги заведох че точно предния ден почнаха да вдигат Т. Като ви чета дори се радвам донякъде че сме пропуснали.

# 18
  • Мнения: 4 370
Момичета, имате ли идея, къде мога да си намеря дамски превръзки, едни такива мънички? Около 5см са дълги. Не държа на марка, но тези които си купувах бяха Паломита. Не съм купувала от около 2 години, но сега ми трябват и никъде не мога да си намеря.

# 19
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Ани, мисля че на борсата има.
 Виж и при Герови. В аптеките би трябвало да има.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 433
Ани, виж в ДМ май гледах такива. Това нещенце как изобщо се ползва  Crazy

# 21
  • Мнения: 4 370
Ни в ДМ, ни в Герови, никъде ги няма!  Sad
Вече имам чувството, че само аз съм ги ползвала и са ги спрели от производство.
Туй нещенце ми е супер удобно за прашка. Тези дето ги водят за прашка трябва да ги срежа минимум на две.

# 22
  • Мнения: 1 128
За протокола, ходих на пицарията.
1. Менюто е доста богато. Аз ядох спагети фетучини със сметана, топено сирене, пилешко филе, бекон и кашкавал, 600гр. и струваха 5.20лв. Пиците са на 3 размера, най-малата е от 3 до 4 лв., но аз спокойно бих се наранила с една такава, средната е 5-6 лв. Имаше и други неща, но не ги разгледах много, бях се наточила за спагети. Има може би над 20 вида пици и 10 вида спагети.
2. Външния детски кът не струва. Намира се на едно като тераса, ограден е отвсякъде с мрежа, обезопасен, но има само една пързалка тип, новите съоръжения в градската, с един по-голям и два по-малки улея. Сякаш имаше и още нещо, но не огледах много добре. Вътре не влязохме, защото имаше някакъв банкет, но и в Търговище летния кът не е много богат, хубав е зимния. Предполагам, че и тук ще е така.
И все пак си струва, хубаво заведение, с много хубава кухня и детски кът пък бил той и леко скромен.

# 23
  • Мнения: 4 370
Отвориха ли вече!? Трябва да го посетим скоро!

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 433
Важното е, че има някакъв детски кът! Мислиш ли, че може да побере десетина седемгодишни? Ако има място, ще взема да отида да погледна за какво става въпрос. Ама ако е малко за моите цели, да не се разхождам  Grinning

# 25
  • Мнения: 722
Ани, превръзките се казват PalomitaSSM /супер-супер мини/, последно се продаваха в КООП-маркета и в единия магазин Аляска в Тракийския и вече не се продават никъде. И аз ги търся, в ДМ не ги видях. Последните 8 пакета си купих от Аляска преди да я закрият, но в мамента и аз издирвам. Дотогава - тези, дето уж са за прашка ги режа с ножица Wink. Ако видиш някъде по аптеките, казвай да си купя промишлени количества, преди да изчезнат пак.

# 26
  • Мнения: 112
Има ги в нета, амааа не си заслужава от там... http://beautycosmetic.biz/palomita-palomita-ssm-ejednevni-prevrazki-p-2291.html

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 433
Има в ДМ, специално гледах. Дори са в някаква мъничка кутийка, като шишенце. Супер супер мини някакви, вероятно са точно такива каквито търсите.

# 28
  • Мнения: 4 370
Ще ида днес пак в ДМ и ще търся в кутийка! Толкова щателно огледах всички превръзки. Досега си купувах по едно пакетче, но и аз ще взема да се заредя с промишлени количества , ако ги открия.

# 29
  • Мнения: 1 128
Диманке, не огледах и аз много, че детския кът е на едно като терса, масите са по-долу, видях само пързалката, но може зад нея да е имало и друго, не знам. Иди най-добре и виж сама. Горе видях, че имаше и 2 малки масички за майки, но не са за много хора.

Забравих да ви питам, да има сред нас дистрибутори на ейвън? Търся каталог с не измирисани тестери на парфюмите.

Общи условия

Активация на акаунт