От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 6

  • 53 471
  • 766
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 109
здравейте,очаквам няколко пратки от Габко/около 5-6 килограма/,бихте ли ми казали с кой куриер излиза по изгодно/Спиди или еконт/.Мерси

# 706
  • Русе
  • Мнения: 621
Спиди  Peace
за 6 кг по Спиди ще платиш 13,20 наложен за превоза на Габко и още 5 лв куриерска услуга на Спидид - общо 18,30 лв.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
KD обработват.

# 708
  • Русе
  • Мнения: 621
Някой да има инфо кога Укто ще пращат по куриер?

# 709
  • Мнения: 685
Whistling Party Party Даже вече пращат и мейли, утре най-накрая ще си взема нещата, надявам се да са ми там тези, които толкова чаках и жвиях с някаква надежда да са пристигнали с предния курс, ама не би....та утре  Party Party

# 710
  • София
  • Мнения: 9 517
Някой да има идея курса на Г, който от вчера е в България, кога ще му почне обработката, или ще чакат и следващия  newsm78

# 711
  • София
  • Мнения: 1 578
Привет,

вижте какво получих на мейла си от easy2buy:
"Здравейте,
бихме желали да Ви информираме, че сменяме адреса за доставка.
Може да използвате следния:
18 Nelson Road
Town /City:Wimbledon
County:London
Province: Surrey
Postal code: SW19 1HT
като остава изискването да вписвате Easy2buy след името и да регистрирате нова поръчка."

# 712
  • Мнения: 5
Съжалявам, ако се повтаря питането....
Нали Г. вече правят поръчки от H&M...пуснах им една такава преди 2 седмици, на другия ден преведох 50% от сумата. В профила ми пише, че са платени половината и се чака доставка, но нямам никакъв друг мейл....не трябва ли вече да са поне в UK адреса им? Утре ще ги питам, но има ли и други и колко ли време е нормално да се чака?

# 713
  • Мнения: 685
Габи, всичко, което си пуснала ли е било налично, нали понякога НМ имат липси и се изчаква до изпращането...пък и сайта е меко казано "странен", та понякога сума дни бави изпращането или отказва поръчката неочаквано.
 Peace Пиша, като човек "духал супата" със собствени поръчки без посредник, но дали аз/ние си поръчваме сами или някоя фирма май е все тази, единствено адреси някои не могат да ползват Wink
Дано вс е наред и си получиш нещата ти, ако не ще ти върнат паричките.

# 714
  • София
  • Мнения: 243
Gabbi ще те известят щом пристигне при тях в Б-я с sms и  e-mail.Иначе няма да получаваш друго уведомление. Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 3 581
Съжалявам, ако се повтаря питането....
Нали Г. вече правят поръчки от H&M...пуснах им една такава преди 2 седмици, на другия ден преведох 50% от сумата. В профила ми пише, че са платени половината и се чака доставка, но нямам никакъв друг мейл....не трябва ли вече да са поне в UK адреса им? Утре ще ги питам, но има ли и други и колко ли време е нормално да се чака?
И колко им е комисионната на Габко? Ползват ли кодовете за намаление?

# 716
  • Мнения: 5
8% e комисионната. Но аз не поръчвам редовно от този сайт, сега е инцидентно и реших да си го позволя, вместо да си хабя нервите. Преди съм поръчвала от H&M лично и знам какво е, за жалост.....Иначе бяха налични като им пратих поръчката и преведох парите, дано са реагирали бързо. Но щом Enigma казва, че чак като пристигне в БГ ще ме уведомят - все още има надежда Simple Smile Благодаря! Simple Smile

# 717
  • Мнения: 3 642
Фирма Габиели има нов адрес в гр.София.     Новия адрес е ул."Филип Кутев"1, срещу сградата на ОВЕРГАЗ . Много близо до текущия адрес в Хладилника.
http://uktobg.com/

# 718
  • Мнения: 494
Привет,

вижте какво получих на мейла си от easy2buy:
"Здравейте,
бихме желали да Ви информираме, че сменяме адреса за доставка.
Може да използвате следния:
18 Nelson Road
Town /City:Wimbledon
County:London
Province: Surrey
Postal code: SW19 1HT
като остава изискването да вписвате Easy2buy след името и да регистрирате нова поръчка."
Да,с нов адрес са и имат страхотна лятна оферта-2 лв за килограм Wink

# 719
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Привет,

вижте какво получих на мейла си от easy2buy:
"Здравейте,
бихме желали да Ви информираме, че сменяме адреса за доставка.
Може да използвате следния:
18 Nelson Road
Town /City:Wimbledon
County:London
Province: Surrey
Postal code: SW19 1HT
като остава изискването да вписвате Easy2buy след името и да регистрирате нова поръчка."
Да,с нов адрес са и имат страхотна лятна оферта-2 лв за килограм Wink
Но ако е до 1кг пак си е 3 и нещо Sad

Общи условия

Активация на акаунт