Лакове за нокти - тема 58

  • 45 860
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 33
didi2004 Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири. Може да се поръча и до английски адрес, тогава доставката не е на артикул. Ето темата за сайта  Peace.

Благодаря ти   bouquet

# 661
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Essie Poppy Razzi

# 662
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
           Orly- Haute Red

# 663
  • Мнения: 0
Вдовичке много ми харесва това червено. Откога се каня и аз да сложа червен цвят и все не му идва реда  Heart Eyes

nasito8988 Казват се Medusa Gabriele  Joy Виждала съм ги само в Шумен в едно левче за по 1лв. Много хубави цветове, само трябва да внимаваш като си купуваш да гледаш четката, че има някои четките им са като метла.
Аз за два дена три пъти се прелакирах  Whistling
Горните два са все левчета, а долния е Флормар Неон N008

# 664
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Кой ще пуска следващата тема?

# 665
  • София
  • Мнения: 421
Дами, тази красота дали не съм я пропуснала? Има ли я в магазините?

549 DISTRACTION CHANEL
Скрит текст:

# 666
  • Мнения: 556
Аз отново съм на мууд вълна  Laughing


http://radi-d.blogspot.com/2012/04/mood-polish.html

# 667
  • Мнения: 1 224
Ради, много е красиво!!!  Heart Eyes

# 668
  • София
  • Мнения: 74
Днес тествам един от магнитните лакове на nails inc., които съвсем скоро ще се предлагат и в България. Цветът е Trafalgar Square:



Много добре излизат шарките, и много лесно. Хубавото на магнита, е че има ограничител, който помага да задържиш магнита без да мърда, и съответно шарките да излизат ясно.

Не мога да снимам в момента, за да покажа, но изглежда много добре.

Тествам и основата Kensington caviar base coat и топа Kensington caviar 45 second top coat. За топа засега мога да кажа, че има много хубав стъклен блясък. Остава само да видя дали не се износва бързо, както и колко време ще издържи лака върху вече естествените ми нокти... Mr. Green

Засега впечатленията ми са много добри.

В идните дни остава да пробвам и следните цветове:

Portobello - страхоооотен неонов корал
Holland Park - лолав неон, също много хубав
Wellington Square - прасковен пастел
Sloane Square 3D glitter polish
Electric Lane holographic topcoat

Направо не знам от къде да започна... Crazy Имената на лаковете много ме радват, Лондон ми е любим град... Heart Eyes

# 669
  • Мнения: 24
 Chanel Distraction e страхотен летен цвят !
Днес установих, че лаковете на H&M по 3-4 евро превъзхождат някои лакове, които струват 20 евро. Нанасят се лесно, съхнат бързо и са покривни дори на 1 пласт.



Скрит текст:

# 670
  • Мнения: 556
Meрси Миши! Hug

Ето аз с какво се връщам от прословутата Бузлуджа Laughing

DS jewel, Cara Mia Crimson и Overexposed In South Beach

Само дизайнерския беше на 15лв, другите са от намалените на по 10. И от 5 реда с лакове не останах особено впечатлена от цветовете... Но тези, които си взех много ми харесват! Heart Eyes

# 671
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хънт, мерси мило, аз се оказа, че имам още поне 2 от този нюанс на червеното. Simple Smile
Маникюра на първата снимка много ме радва. Simple Smile

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Някой , пазарувал ли е от този сайт

http://www.opinailvarnishuk.com/

Цените са много добри,но не мога да открия колко е доставката и дали въобще доставят до България

# 673
  • Мнения: 75
Някой , пазарувал ли е от този сайт

http://www.opinailvarnishuk.com/

Цените са много добри,но не мога да открия колко е доставката и дали въобще доставят до България
Доставят, 23 долара е до БГ

# 674
  • Мнения: 1 114


Харесват ми червените.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт