Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 40

  • 28 550
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 781
Star TV nereye koşuyor?



Türkiye’nin ilk özel televizyonu Star TV’ye bir şeyler oluyor. Renkli yıldızı ve yeni sahibiyle yeniden doğuş yapan kanal, dizileri öldürme makinesine döndü. Bu olumsuzlukla rakiplerinin gerisine düşmüş gibi görünen kanal, belki de tam istediği rotada ilerlemekte!

‘Koyu Kırmızı’, ‘Kalbim 4 Mevsim’, ‘İffet’, ‘Firar’… Yeni yıldızlı Star’ın yenileriydi. Gözde olmayı beceremeyen ‘Koyu Kırmız’, 13. bölümle yollanıyor.

Perşembeye alınan ‘Kalbim 4 Mevsim’in durumu da parlak değil. Bunun sebebi; ilk günden vurguladığımız gibi özensizlik, tanıtım yetersizliği ve başlangıçtaki senaryo gevşekliği. Kanalın yüz güldüren yenisi; uygun gün, çatışmacı içerik ve oyuncu avantajıyla ilk onda yer almayı beceren ‘İffet’… Yine de izlenme oranları beklenen düzeyde değil! ‘Aşk ve sadakati yozlaştırdığı’ gerekçesiyle ceza yiyen ‘İffet’in ardından, ‘argo ve şiddet’ bolluğundan RTÜK oklarına hedef olan ‘Firar’a gelince… Gitmekle kalmak arasında bocalayan yapım, ne yazık ki daha yayına girmeden Kanal D dizilerindeki ve billboardlardaki yoğun reklamın hakkını veremedi. Bloomberg HT’de konuşan Caner Cindoruk’a göre sezon sonu ‘Tadında bırakmak’ bahanesiyle noktalanacak.


цялата статияТУК

# 31
# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 4 381
Здравейте..  bouquet  за днес, много работа...много ангажменти ...и проблемите ми от снощи, стоят си..чакаме!  Thinking
Дано да успея да гледам довечера филма с вас... newsm78
Мамче, благодаря..за последната статия, това е материал който критикува...политиката на "Стар" тв по отношение на филмите и сериалите....."Накъде...върви, телевизията..?", демек е заглавието...
Отдолу, има къде да коментираме....независимо от всичко ги похвалих, като написах да оставят "Сезоните"...че е много хубав....

# 35
# 36
  • Мнения: 36 781
Здравейте....  bouquet
Мамче, благодаря..за последната статия, това е материал който критикува...политиката на "Стар" тв по отношение на филмите и сериалите....."Накъде...върви, телевизията..?", демек е заглавието...
Отдолу, има къде да коментираме....независимо от всичко ги позвалих, като написах да оставят "Сезоните"...че е много хубав....

И аз така разбрах статията, макар и с оскъдните познания по турски и объркващите преводи на транслатора. Критикуват телевизията за начина на рекламиране и представяне на сериалите Сезоните и Тъмно червеното, който беше спрян. Аз нали все ходя из пресата да търся материали за сезоните, но освен за ВВ и Ифет, за нашето филмче няма и ред. Съжалявам за целият екип на Сезоните и най-много за актьорите. Дават всичко от себе си, но калпавата телевизия ги съсипва....Как не са попаднали в някоя друга телевизия  Thinking Лош късмет....
На предишната страница сложих една анкета. Да не пропуснеш да гласуваш, защото Сезоните беше на 3-то място, сега са на 4-то....
Сложих анкетата и в дизито.....

# 37
  • Мнения: 4 381

...това са Кърмъзъгюл и Берен Саат...явно са играли, някога заедно..."Aşka Sürgün"!

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 14:30 от KraLeva66

# 38
  • Мнения: 36 781




Селма научи за забежките на лъжеца Кенан от Хасефе.....
Но майката-мащеха не каза на сина си за Каролин и Кенан...Сега той сам ще го научи.....

# 39
  • Мнения: 4 381
Здравейте....  bouquet
Мамче, благодаря..за последната статия, това е материал който критикува...политиката на "Стар" тв по отношение на филмите и сериалите....."Накъде...върви, телевизията..?", демек е заглавието...
Отдолу, има къде да коментираме....независимо от всичко ги позвалих, като написах да оставят "Сезоните"...че е много хубав....

И аз така разбрах статията, макар и с оскъдните познания по турски и объркващите преводи на транслатора. Критикуват телевизията за начина на рекламиране и представяне на сериалите Сезоните и Тъмно червеното, който беше спрян. Аз нали все ходя из пресата да търся материали за сезоните, но освен за ВВ и Ифет, за нашето филмче няма и ред. Съжалявам за целият екип на Сезоните и най-много за актьорите. Дават всичко от себе си, но калпавата телевизия ги съсипва....Как не са попаднали в някоя друга телевизия  Thinking Лош късмет....
На предишната страница сложих една анкета. Да не пропуснеш да гласуваш, защото Сезоните беше на 3-то място, сега са на 4-то....
Сложих анкетата и в дизито.....
Да, гласувах и там....два пъти, успях...от Грохума и Мозилата..прие ми и двата гласа...

# 40
# 41
  • Мнения: 4 381
Гласувайте, Мамче..от всичките ви браузъри на компа...току-що прие, третият ми глас от Експлорера...

# 42
  • Мнения: 36 781

Прекрасна  Hug Hug Hug Hug Слънчева, чаровна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт