Седем часа разлика сезон 2: Какво ли има още да се случи...? - тема 11

  • 42 888
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 039
Teddy_l4, благодрая за новата тема. Много хубава е станала.
Дано да я изпишем само със интересни неща.
За "развода" с БТВ и филма - мисля си, че няма защо да се притесняваме.
Все пак Господарите и филма се правят от 2 различни фирми на клана Халваджан.
Едва ли БТВ ще си заколят златната кокошка, надявам се.

# 16
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Страхотно си се справила Teddy_l4   bouquet
Едва ли БТВ ще си заколят златната кокошка, надявам се.
всички се надяваме

# 17
  • Мнения: 931
От двамата братя се правят, но те не се разграничават помежду си. На пресконференцията бяха и двамата. И начинът, по който говориха, показа един много дълбок конфликт между тях (и двамата), от една страна и БТВ, от друга страна. Поводът са "Господари на ефира" и "Пълна лудница", но засегнаха и много други продукции ("Седем часа разлика" не го споменаха), но си представям, че ако никой не отстъпи и продължат в този дух има реална опасност да не могат да продължат съвместната си работа и по сериала. Не съм сигурна какви са им схемите, но съвместната продукция означава съвместна инвестиция, а между скарани партньори това е много трудно.
Силно се надявам наистина, че ще намерят разрешение за другите си пререкания, за да не се пренесе това и върху сериала и да го спрат преждевременно - защото спрат ли парите, спира снимането на сериите и ние си оставаме да си пишем сами сценария Simple Smile

# 18
  • Мнения: 74
Ауу, да Ви кажа какво разбрах сега. Калин Сърменов участва в рекламната кампания на С.А "Д.А. Ценов".

И аз много се тревожа за сериала. Дано по-бързо да се решат нещата и да продължаваме дълго време да си гледаме сериала.

# 19
  • Мнения: 4 529
Здравейте в новата тема! Hug

Теди,благодаря за темата! Най- искрени поздравления и от мен  за оформлението й! Много стилно !   bouquet

За бъдещето на сериала не се притеснявам, като че ли... И аз, като  Айша ,мисля, че не биха се отказали от него...Да се надяваме!



Благодаря! Аз винаги се опитвам да влагам идеи в това което правя, било то клипове или каквото и да е. Затова при мен важи правилото за "важното е качеството, а не количеството", че има такива дето бълват неща без особен замисъл, колкото да има.


Малко се притесних от думите ти...Сигурно и аз съм от тези,които бълват не особено смислени неща, но....не всеки има талант да бъде оригинален( щото то си е талант) или  притежава дар слово ,за да изкаже образно и обосновано това,което го вълнува.  Embarassed

# 20
  • Мнения: 0
Малко се притесних от думите ти...Сигурно и аз съм от тези,които бълват не особено смислени неща, но....не всеки има талант да бъде оригинален( щото то си е талант) или  притежава дар слово ,за да изкаже образно и обосновано това,което го вълнува.  Embarassed

Е ти пък.... що ме разсмиваш  Laughing  Ни най-малко не съм имала теб предвид. По-скоро имам предвид клиповете, които се навъдиха напоследък. Толкова безидейни....а някои идейни, но без особен успех в реализирането... сега да ми пеят "smile" и да ми се показва някой да плаче, ами не ми идва добре...

# 21
  • Мнения: 2 545
Teddy_l4, хубава е идеята да качиш клипче на сцената със скарването между Боян и Таня. Наистина е това е една от най-силните сцени до тук във втори сезон. Можем само да си пожелаем да видим още такива сцени. Както става ясно - добри актьори има, значи проблемът не е в тях  newsm78 Да му мислят ония дето има да мислят... сценаристите, де.

# 22
  • Мнения: 0
Teddy_l4, хубава е идеята да качиш клипче на сцената със скарването между Боян и Таня. Наистина е това е една от най-силните сцени до тук във втори сезон. Можем само да си пожелаем да видим още такива сцени. Както става ясно - добри актьори има, значи проблемът не е в тях  newsm78 Да му мислят ония дето има да мислят... сценаристите, де.

Да, то тук стана няколко пъти дума за тая сцена. А и на мен уникално много ми хареса. Една от най-най-любимите ми сцени досега в сериала и реших, че трябва да се качи. Ох, ако стане и клипче от това....дано да ми дойде нещо на ум. Дано, дано....

# 23
  • Мнения: 4 529
Утре М .Фучеджиева ще гостува в "Часът на мама"

http://www.bulfax.com/?q=node/2315156

# 24
  • Мнения: 43
От двамата братя се правят, но те не се разграничават помежду си. На пресконференцията бяха и двамата. И начинът, по който говориха, показа един много дълбок конфликт между тях (и двамата), от една страна и БТВ, от друга страна. Поводът са "Господари на ефира" и "Пълна лудница", но засегнаха и много други продукции ("Седем часа разлика" не го споменаха), но си представям, че ако никой не отстъпи и продължат в този дух има реална опасност да не могат да продължат съвместната си работа и по сериала. Не съм сигурна какви са им схемите, но съвместната продукция означава съвместна инвестиция, а между скарани партньори това е много трудно.
Силно се надявам наистина, че ще намерят разрешение за другите си пререкания, за да не се пренесе това и върху сериала и да го спрат преждевременно - защото спрат ли парите, спира снимането на сериите и ние си оставаме да си пишем сами сценария Simple Smile

Къде може да се гледа тази пресконференция? : )

# 25
  • Мнения: 4 529
От двамата братя се правят, но те не се разграничават помежду си. На пресконференцията бяха и двамата. И начинът, по който говориха, показа един много дълбок конфликт между тях (и двамата), от една страна и БТВ, от друга страна. Поводът са "Господари на ефира" и "Пълна лудница", но засегнаха и много други продукции ("Седем часа разлика" не го споменаха), но си представям, че ако никой не отстъпи и продължат в този дух има реална опасност да не могат да продължат съвместната си работа и по сериала. Не съм сигурна какви са им схемите, но съвместната продукция означава съвместна инвестиция, а между скарани партньори това е много трудно.
Силно се надявам наистина, че ще намерят разрешение за другите си пререкания, за да не се пренесе това и върху сериала и да го спрат преждевременно - защото спрат ли парите, спира снимането на сериите и ние си оставаме да си пишем сами сценария Simple Smile

Къде може да се гледа тази пресконференция? : )

Намерих ето това
http://www.capital.bg/multimedia/video/2012/04/11/1806070_globul … alagashe_cenzura/

# 26
  • Мнения: 2 545
Една от най-най-любимите ми сцени досега в сериала и реших, че трябва да се качи.
Изобщо харесват ми сцените, в които от време на време се пропуква външната маска на Таня. Щото да си призная, харесва ми, че е такава силна, ама... понякога го прекалява.
Тя Танчето вътрешно си е много ранима и нежна, но за Милото имам подозрение, че вътрешно е доста... болен човек. На моменти имам чувството, че психясва... Така се е вживял в измислената си роля, че продължава да я играе и докато е насаме... Абе, болен мозък. Ще ми се да открехнат малко завесата и от неговото минало. Няма начин да не изкочи някоя драма и от неговото минало.  newsm78

# 27
  • Мнения: 931
Aisha, аз я гледах по Канал 3. Знам, че ще я повтарят днес, ама май я няма качена никъде във вида й на пресконференция.

В сцената с Боян и Таня имаше много чувства. Откакто е почнал тоя сезон, както няколко пъти говорихме, чувствата нещо никакви ги няма.  Интересно беше развитието на Боян - до момента бях останала с впечатление, че той е комплексиран от сестра си и едва ли не я мрази, а тази сцена ни го показа в много по-различна светлина.

# 28
  • Мнения: 596
 Teddy_l4,темата е оформена чудесно,много по-различна е от всички останали във форума,хареса ми!Самата истина е,че си се справила блестящо,поздравления и от мен  bouquet,видях и че на всички останали им е харесала!

Аз още вчера изгледах предстоящите серии(много ми е слаб ангела,хич не мога да трая Mr. Green),но само ще ви чета,няма да споделям тук докато не гледат всички. Hug


# 29
  • Мнения: 61
Teddy_14, изненадата е пълна! Много приятно оформена тема, с подходящо
заглавие  и включени реплики. Донесе ми доста настроение!  bouquet
За тази седмица се успокоих, че ще се излъчват поредните епизоди от филма. Дано
не рефлектира този спор между Global Films и btv, върху любимия ни сериал.
Да, права си simpatikonia, че сцената на срещата мжду Боян и Таня Стоева, беше
разтърсваща. Аз имам и още примери за силни сцени в предните епизоди- срещата между Стоева и Пол,
срещата между Стоева и Мая, между Милото и Стоева /в болницата/, между Роки и Явор.
Очаквам още силни сцени. Само филма ни да се излъчва винаги! Искам да видя всички сезони!
Ако се ръководим по умерения климат и географската ширина, филма трябва да има 4 сезона. Grinning
Очаквам да не отнемат на хората свежия филм!

Общи условия

Активация на акаунт