Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 861
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 162
Ми като сте вие, мила и уважаема бабо Ана, ми пишете още в първия си пост, какво ни назидавате тук, сякаш сме ученички!!!

Извинете, момичета, може би не съм права, иска жената да й се знае името, да й се признае статутът на "поетеса" - хубаво, разбирам я, ама в световната интернет мрежа няма твърде добре разработени критерии за авторски права. Да, редно е да се цитира автор, а баба ви Ана като види, че са я пропуснали - ми да се подпише и толкоз.

# 676
  • Мнения: 3 240
Отново изгледах финала, най-естественото продължение е да влязат в стаята, да се целуват и разговарят, да излезе истината наяве. През това време Мерием и Фахретин също може да си говорят или Мерием да се настани, но да остяват младите насаме. Интересно, дали така ще започне еп. 71?

# 677
  • Мнения: 0
Ми като сте вие, мила и уважаема бабо Ана, ми пишете още в първия си пост, какво ни назидавате тук, сякаш сме ученички!!!

Извинете, момичета, може би не съм права, иска жената да й се знае името, да й се признае статутът на "поетеса" - хубаво, разбирам я, ама в световната интернет мрежа няма твърде добре разработени критерии за авторски права. Да, редно е да се цитира автор, а баба ви Ана като види, че са я пропуснали - ми да се подпише и толкоз.

 Peace

# 678
  • Мнения: 1
Dimony, и аз като Злати, не се сещам..  newsm78
Валентина и аз си мисля,че да поговорят и да разкрият измамата на МУКАсинката би било най-нормално начало за 71 епизод.. не ми се иска да протакат още !  Hug

# 679
  • Мнения: 0
Нещо все ме човъркаше докато гледах последните две минути и след като ги изгледах 16 пъти ми просветна. След думите на Фатмагюл - "Никога повече не тръгвай без мен...не ме огорчавай" обещанията на Керим. Първо - убедено - обещавам, второ - страстно - обещавам и трето - весело - обещавам и после вдигането и завъртането. Забележете второто - настръхнах... много страст, много, чоооооооооок... Embarassed Embarassed Embarassed

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Привет !  Hug DAMONCIM, нека се изразя на моя език - ти си ПРЕЦЕДЕНТ !!!
Включвайте ме към Мусинките  Sunglasses поне Мусти го помня като нормален човек (макар и за много кратко), а МУКАсинката все си е една и съща  Crossing Arms Пък и си имам слабост към Фърат  Blush
Мисля си... явно Мусти ще го дундуркат до края.. дали няма да ни го дадат след тия 22 години на свобода ? Вариантите всъщност са два - или излиза от затвора, или го убиват там  Thinking , а не има и трети, но ще е прекалено, ако избяга.

Еее, слънчо, не съм се съмнявала за теб, че си в моя клуб  Wink  love001 Има и още един вариант за него, да го вкарат в лудница  Peace той май си има вече типичните признаци на параноя

http://www.dunov-knigi.com/paranoa-parvichno-umopobarkvane-p-3602.html

Ванче, не питах за Burak Kut, но няма нищо, вече знам и той кой е  Grinning Hug

# 681
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ƒαтмαgüℓ ιℓє кєяιm - ɨт's иღт ɢღღ∂вγє

# 682
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче, не питах за Burak Kut, но няма нищо, вече знам и той кой е  Grinning Hug

Злате, разбрах след това и затова коригирах поста си.

# 683
  • Мнения: 30 820
Превод на разговора между Керим ибаща му.   http://vbox7.com/play:60b3ae75df                                                                                                                    

# 684
  • Мнения: 0
Хе-хе-хе В хотелската стая пред камината има люлеещ се стол.Нооо,леглото нещо не ми хареса,тц

# 685
  • Мнения: 1
Ваня и аз не знаех, кой е този, но благодарение на теб, разбрах !  Grinning Hug
Злати  Hug вярно си има признаци на "първично умопобъркване"  Grinning ,но стига да не започне твърде много да буйства няма да го вкарат в лудница, трябват по-сериозни обстоятелства за това. И все пак, ако предположим такова развитие.. минава лечението, излежава си присъдата и излиза съвсем нов човек.. ето ти на неочакван финал.  Joy

# 686
  • Мнения: 0

Няма други  ЯВНИ защитници /фенове/ на Мустафа освен мен. /ако не броим сценаристките ,които влюбиха  в него  и  трите хубави жени в сериала /

/Златина  бе категорична и ясна ,че харесва Фърат ,а Мустафа-НЕ/
 smile3503

# 687
  • Мнения: 0
Изгледах превода на разговорът между баща и син..Ох,ще се повторя,но ще го кажа отново"

Керим,реве и аз,рева..Керим е ясно що реве,ама аз що му прегласям,не знам
[/color]

# 688
  • Мнения: 30 820
bekleyin goruceksiniz guzel bolum
62 bolum 71 yaninda HIC bisey Косова




изчакаме и ще видите красива епизод
62 епизод не е нищо в сравнение с 71 Косова

# 689
  • Варна
  • Мнения: 88
  Привет на всички!
 Малко спам, но няма да го крия, защото си заслужава да го видят повече хора. Надявам се модераторите да ми простят.

 На разпети петък и в навечерието на Възкресение Христово да ви покажа и другата страна на живота, лошата.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1326031

  Автор и потърпевш е нашата съфорумка rosisan. Тя не е от активно пишещите тук, но е направила чудесни клипчета за двата филма от темата. Благодаря на Господ,че е жива и вече е добре!
   Моля ви, ако имате коментарии,напишете ги в сайта на вестника, нека ги видят повече хора!

Общи условия

Активация на акаунт