Ъъъъъъъ..... нещо не разбирам....

  • 7 069
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Този пич да не е намислил някоя тройка? Само това ми идва на акъла... И как я мисли - те ще ходят по заведения и ще се приберат в хотела, пък ти - какво ще правиш?  не е ли дошъл , за да спи с теб в крайна сметка?

# 16
be ima li russian girl, otpisvai go toia. Mnogo hubavo ne e na hubavo i mislia, che tozi pich ne si zaslujava gubeneto na vremeto.

# 17
  • Мнения: 1 327
ако ше го разкарваш - сега е момента... не му е чиста работата, да знаеш...
и аз поддържам приятелства с мъже. ама да взема да спя с някой от тях в една стая  newsm78 все си мисля, че това вече не е чисто приятелство.. освен ако пича не си пада по "по-задълбочени приятелства"  Laughing
иначе и аз си имам едно приятелче, за което всичко давам! виждаме се често, чуваме се. ходя до тях. на една екскурзия спахме в един апартамент, ама там бяхме и с другия шофьор и жена му, всеки в отделна стая. ползвахме само общо банята и тоалетната и коридора, който превърнахме в хол с една маса (пиене, папане и веселба...
с жена му поддържаме също добра връзка, но не мога да си представя да спя в една стая с него... това вече не е просто приятелство.
знаеш ли, когато питах жена му нали не ревнува, че ние така се чуваме и пиеме кафе и тя каза не, щото го прави много явно и никога не се е крил да ти звъне или да говорите пред мене.. може би трябва да обърнеш внимание и когато говори с нея как говори!!!
по-миналата година на един курс от Кушадасъ трябваше да пътувам на стълбите от там до Пловдив. направо ми се ревеше накрая, още повече, че стигнахме до Кушадасъ и веднага наобратно - никакъв сън. е, тогава ми идеше да ходя и да го сритам да направи малко място да си легна и аз в леглото на автобуса, и пак не ми се стори редно.
те, рускините, имат по-различно мнение за живота, но с рускиня в една стая и нищо да не прави  newsm78 да не е импотентен??? я провери стаята с 1 легло ли е или с 2? що не им отидеш на гости в хотела за малко?

# 18
  • Мнения: 508
Не ми харесват,такива приятелства от смесения пол.Добре си поговорила с него.Не си мнителна.Такава трябва да си.Да по4акаме малко да видим какво ще и3ле3е от цялата тая работа.Па3и си 4увствата,3а да не те нарани.

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз имам приятели и бих спала в една стая
НО! Сега по твоя тип - варианта това наистина да е приятелка : според мен той е на средна възраст, а ти си поне 10г по-млада. Това гто прави неуверен, + това той е ергенин - без опит. И той я е довел на сгледа - да те прецени, да си каже тежката дума. Ще оставя без коментар техните взаимоотношения - щото обикновено това са САМО приятелски, но са минали и през друго.... НО не е задължително да е имало сексуален контакт.
Уви никой от вариантите не е добър - ако е бивша,, ако е просто несигурен и има нужда от чужда намеса да реши... Както и да е - това говори за известна незрялост на взаимоотношенията ви.

НО! НЕ бързай да късаш - излишно е, харесвати с него, той приема децата ти... защо да не се позабавлявате всички още? Пък неведоми са пътищата божии... аз ако някой ми беше казал, че ще съм жененеа за мъжа ми вече 2 г и че даже ще живеем заедно вече повече от половин година... щях да помисля, че е луд или че нищо не разбира... Ма е факт - аз самата си се смея понякога... Да живота е смях, или сълзи, а често смях през сълзи. ТАка, че не виждам що да го разкарваш? Имаш по-добри предложения? Или? НИто пари ти иска, нито те задължава с нещо... Просто нищо не губиш - а печелиш забавя и приятно прекарване за всички ви, + може би хубав секс /само тук внимателно/ Wink Поне аз така мисля. Отдавна загърбих старите си монашески разбирания - никой мъж не оценява това, че си водила затворнически живот и даже си хванала паяжина на опр места... Ама никой /освен може би баща ти, и то ако е консервативен Wink/!
Затова - забавлявай се, само не влагай много чувства.... изчакай с тях докато ти се разясни истинското положение на нещата...

п.п. как мина сгледата?

# 20
  • Мнения: 351
Здравейте и според мен е много странно. Ти попита ли го защо точно в една стая? Когато съм пътувала в командировка- винаги сме били в различни стаи... та те двойните са тъй интимни... Но щом пък толкова открито ти го заявява, може би няма нищо лошо... просто са му по-свободни разбиранията на човека. Ти го познаваш по-добре от нас-прецени дали е нормално за него такова поведение.

# 21
  • Мнения: 1 172
Не съм чела предишните ти теми, но от това, което си написала, смятам, че серизно трябва да си помислиш. Има два варианта:
- наистина човекът да е широко скроен, открит и т.н. (т.е. да няма нищо повече от приятелство м/у тази жена и него)... Но явно тези му разбирания те дразнят. Мислиш ли, че можеш да имаш бъдеще с такъв човек - днес ще те изнерви тази му проява, утре ще те дразни че някоя прятелка му звъни и си говорят много лични неща ... и така все нещо ще ти идва "в повече"...
- човекът има нещо общо с тази жена ... тогава пак трябва да мислиш какво бъдеще имате...
Дали жената е рускиня или не, няма никакво значение в случая... Въпроса е дали мъжът е честен към теб и ако да, дали ти наистина ще можеш да живееш с толкова широко скроен човек, т.е. доколко това съвпада с твоите разбирания и ти можеш да го понесеш и търпиш в бъдеще.

# 22
  • Мнения: 2 327
Както казват хората - много хубаво, не е на хубаво.
Но недей да се стряскаш толкова лесно. Не си обвързана с него и ти можеш да размислиш във всеки един момент.
Аз самата имам приятел с когото бих и спала в една стая, че се е налагало и в едно легло и нищо не сме правили Simple Smile Ама ние много отдавна сме се разбрали какви са ни отношенията и до къде можем да стигнем. Има и такива случаи...
Малко кофти звучи това, че те кани ти да отидеш с тях, а не те пита дали искаш тя да ви придружи, защото все пак ти трябва да си на първо място, но не си писала наистина колко ви е дълга връзката и колко сериозна освен чуването по телефона.
Хора разни, не бързай с изводите, но и не си затваряй очите. И късмет Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 413
Хей, я стига! Оставете жената да се радва на новата си връзка!
Защо да не са просто приятели, а човекът да е казал на Киара, че са наели една стая с надеждата, че тя ще го покани да спи в нейния дом Wink
Може да иска мнение от старата приятелка относно Киара - защо не.
Не очерняйте предварително картината! Киара, както подходиш към ситуацията, така ще я видиш.
Чак пък да къса с него newsm78
Успех и дано нещата продължат да са розови за теб, Киара!

# 24
  • Мнения: 2 332
Ха, ами явно и аз не съм широко скроена, но и на мен всичко това ми звучи твърде подозрително... айде всичко останало - как да е, ама в една стая с мацката?? kiara, пожелавам ти бързо да си изясниш ситуацията, и ако това, което научиш, не ти харесва, бързо да се махаш оттам.
Успех!

# 25
  • Мнения: 487
Не само, че съм мнителна, но може да кажа, че моето прилича чак на болестно състояние. Дано се окаже, че съм в голяма заблуда.
Трудно ми е да повярвам, че човек улегнал, който търси сериозно запознанство и след като ти е говорил всички тези неща за къщи, коли и те е накарал да повярваш, че става въпрос за сериозна вързка, след като сте заедно и се срещате от известно време и е дошъл да те вземе за да отидете в неговия град за почивните дни, наясно е, че имаш две дечица с които трябва да се съобразява...след всичко това ще дойде с приятелката си, която е рускиня, ще спят в една стая в хотел....абе спирам да пиша.
..Киара, пази си дечицата и дано съм много далеч от истината...щото моето може да е и професионално изкривяване.

# 26
  • Мнения: 4 458
Съвсем се обърках вече Simple Smile

уж да запомня на кой какво да отговоря и ..... те станаха много нещата. Ще карам направо. Вчера не можах да довърша постинга (втория) та остана с 2 реда.

Ми, какво да кажа. Аз му казах, че не мие приятна цялата тази история и го попитах как той би реагирал ако аз направя същото след почти месец от както не сме се виждали.
Човека просто изкал да си изкара хубава вечер с на-добрата си приятелка и гаджето си. Искал да е честен с мен и не искал да крие нищо защото те наистина били само приятели.
Той и тя живеят и работят в съседен град и идват тук по работа за един ден но са решили да дойдат предната вечер за да гледат Кинг Конг и да ходят на заведение.
Та, аз като казах колко съм възмутена от ситуацията той ме попита какво друго можело да се направи. Дирекно му казах, че щеше да е по-добре да не идва отколкото да идва по този начин.

Та, както и да е. За самата вечер.... ами не се видяхме  Mr. Green
Аз трябваше да пътувам по работа в друг град и се върнаг чак в 8.30 вечерта а филма беше от 8. Ходих да си взема децата от една позната която ги гледаше докато се върна. Написах му смс че току-що идвам. Отговора беше че са на кино но няма търпение да се видим. Е да ама аз след 7 часа по пътищата издържах едва до 9.30 а филма свършваше в 11 и му казах че си лягам и му пожелавам весело изкаване на вечерта.

Сутринта се запознах със заветната най-добра приятелка. Оставих ги да си довършат закуската..... Малко по-късно му се обадих да питам дали е още в хотела или са излязли вече. Та, отидох до стаята  да го видя за малко. Стаята беше с 2 легла  Grinning въпреки че това не пречи.... Оная кукумявка беше в банята и като излезе ми вика "ооооо, ти ли си?" (а не камериерката съм  Crossing Arms ) и после изръси нещо.... нер на място " мислех, че ще доведеш децата да се запознаеме"  като се има в предвид, че преди по-малко от ..... 10 минути и казах, че те току-що са отишли на градина. После добави "е, значи ще имам честта да се запозная с тях чак довечера като пътуваме"  Thinking

Прави сте че не трябва да прибързвам с мнения и решения ама... знам ли нещо не ми се връзват тия....

Имаше въпрос от колко време се познават - от една година се познават и вече са най-добри приятели! А, тя много кратно натякна че е сгодена и ще се мести в Швейцария.... както и той това ми го повтаря....
Абе аре бе не на мене тия, като е сгодена та какво, да не е свършил света за нея.
Аз тая жена не я харесвам от момента в който ми беше казано, че си води приятелка с цел да се запознае с моя човек и да са заедно и твърдяла, че много ще си допаднат и ще се харесат  Close Верно че е мааалко преди мене в смисъл, че ние с него се знаехме и тя знае че той ме харсва...... ама що за сводничество е това. Ааааа, той да не е малък? Или това е хронична черта на рускините? Като видят някой готин и богат се лепват за него и уреждат приятелките си с останалите  Close
Ами, не я харесвам!

Ааааа, и след филма не са ходили никъде направо в стаята.....

Давам още един, последен шанс и тогава решавам. Може наистина де само приятелство, но ако не е  Thinking Не се е свършил света, ако не е той ще е друг ама няма да търпя и премълчавам. Ако не му харесва така да си ходи, на мен също не ми харсва по неговия начин! Точка!  уфффф че се ядосах накрая

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, напълно си права да си ядосана! Аз си признавам, че доста ме ООчуди такова предложение от страна на твоя човек #Crazy Макар, че БНД има такава приятелка, с която по студентски години са били и в едно легло, при положение, че мадамата вече е била женена! Но от мадамата знам, че никога не се е стигало до нещо друго.....Но ако това се беше случило докато сме заедно определено бих си поговорила сериозно!
Ако решиш да не влагаш много емоции, а да си поживееш - тогава не разпитвай много...Но ако господина опита да играе двойни игри - хем да се прави на много влюбен, хем да забърква лепкави ситуации - тогава внимателно проучи нещата! newsm78
Ух, дано се оправят нещата при теб и след време да се смеете на тази ситуация! Пожелавам ти от сърце и душа да се случи най-доброто за теб! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 235
Съгласна съм че ситуацията е доста необичайна, но бих те посъветвала (до колкото имам право да го правя разбира се) да не избързваш с изводите. Хората имаме различно разбиране за живота и това което е правилно и редно за едни е не редно за други, и обратното. Не търси под вола теле. Възможно е нещата да са такива каквито той ги описва. Ако ти е хубаво с него отдай се на тази връзка безрезервно, а когато имаш сериозно основание, че той не е коректен към теб и децата лесно ще се разделите. Съгласна съм че неминуемо в един момент ще се появят и чувствата и ако се стигне до фатален край, който не ти пожелавам много ще боли. За съжалението хубавото и лошото вървят ръка за ръка.  Ако ще си  мнителна за всяка негова постъпка и дума рискуваш да го загубиш още преди да си го имала. Пожелавам ти една истинска и изпепеляваща любов Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 317
Не искам да те обезкуражавам,но тази история ми се струва доста съмнителна. newsm78
Как така ще спят в една стая? NaughtyНе е възможно да нямат пари за друга.Странно е това приятелство между мъж и жена,които се познават от една година. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И точно тази вечер ли трябва да си изкара хубаво с нея,при положение че не сте се виждали един месец.

Много съм ревнива и може би затова така разсъждавам  Thinking,не ми обръщай внимание.


Пожелавам ти от сърце много щастие и любов. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт