"Scandal ", нов сериал на Shonda Rhimes!

  • 64 329
  • 422
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 159
Е , Лизи и вицето  вече се награбиха  Shocked пред камерите , които им сложиха хората на Лив.
Преди това  Мели опъна вицето  hahaha Joy .
С гадния баща нещата се развиха  кофти ... ooooh!

# 226
  • Мнения: 9 144
Драмата около татко и главната троица ми е безинтересна.
За сметка на това Тройка Б Лизи-вп-Мели ми пълни душата. Сайръс е бонус  Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 6 159
 Grinning По Фокс Лайф  е  започнало  излъчването  на  сериала от начало  - по два епизода  на ден , от 19 ч.

# 228
  • Мнения: 9 144
Актьорите бая ще се озорят със скоростта на дублажа Simple Smile

# 229
  • Мнения: 6 159
 Shocked Много напънат епизод ! Елизабет и вицето се оказаха не само мръсници , но и такива с мисия . Когато  президентът не клекна  да  играе по тяхната свирка , отвлякоха  Лив , но не познаха ,защото  и Джейк е в картинката и става  лично  Naughty
Бащата продължава с гадориите . Мели  закла Лизи  с няколко лафа  за общото им гадже  hahaha Joy

# 230
  • Мнения: 9 144
Джейк много романтичен с пистолет в ръка Heart Eyes
Сайръс е #1. След него Лизи и Мели.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Сцената с танца я превъртях 5 пъти  Embarassed Heart Eyes

А репликите между Мели и Лизи бяха един път  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 6 159
Сай  се беше  здраво сдухал , но Лив му направи "кръводаряване" и го нахъса - опасна е   Peace !
Не завиждам на бандата на вицето , сега ще ги дебнат и Джейк и президента  , а и   Mr. Green таткото  #2gunfire #Crazy

# 233
  • Мнения: 6 159
 newsm78  Вече втора седмица  нямаме епизод , почиват ли около Коледа ?

# 234
  • Мнения: 9 144
Всички сериали на Шонда почиват до втората половина на януари

# 235
# 236
  • София
  • Мнения: 27 222
изгледал първите 3 сезона и доволен  bowuu

само че първия сезон е с класа над втория и третия. Даже според мен нивото на сериала много падна (въпреки това продължава да ми е интересен и да ме вълнува), защото първия сезон беше една от най-добрите драми, които съм гледал. Но след това се уляха с тези конспирации в конспирациите и едва ли не всеки е грешник за нещо си, просто се оплетоха според мен, а и сериалът потегли в друга посока... Ако всичко бе завършило само с един сезон щеше да е класика (като Бягство от затвора и там същия проблем)

Хък ме кефи много  Simple Smile

тук обаче едва ли ще надничам по простата причина, че няма да тегля от торентите, а ще си гледам по 1 серия седмично по Фокс ченъла. Изгледах вече първата серия, тази седмица втората (ако има, не съм гледал все още програмата, че са празници) и така.
Бях сигурен, че още в първата серия Оливия ще се завърне и отново ще нахлупят белите шапки.   chef
Очаквам и Аби да се завърне при Оливия. Жалко за Харисън, Куин също ме кефи и така.

# 237
  • Мнения: 9 144
Съгласна съм с теб, твърде много задълбаха в конспирациите и с тези обрати по 4-5 на серия напрежението идва в много повече.
Първия сезон най- ми харесваше "фиксирането"
за съжаление го пратиха на заден план и последния сезон имаше само 1-2 серии за това.

Едно спойлерче
Скрит текст:
Има упорит слух, че ще забременят в шоуто и, една от водещите звезди на АВС
повечето смятат че ще е Реджина в OUAT, но моите 10$ са за Ливи, ще е типично за Шонда да се чудим кой ще е бащата  Mr. Green

# 238
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен, записвам се в темата, почнах да го гледам от края на 2 сезон покрай една приятелка и много ми харесва, държи в напрежение сериала определенп.

# 239

Общи условия

Активация на акаунт