АФК ~127~ Сърцето има доводи, които разумът не познава.

  • 22 692
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 449
   Добро утро  Hug Hug Hug Hug
Честито Ви Възкресение Христово,светъл празник на всички Hug Hug Hug Hug
   Благодаря за новата тема Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 0
Добро утро!Честито Възкресение Христово!Весел и слънчев празник на всички!Благодаря за новата тема,както винаги е прекрасно оформена!Неси,отново много ти благодаря за преводите!Хубав ден,момичета!!!

# 32
  • Мнения: 2 449
Скрит текст:
HAZAL KAYA'NIN BU GÖRÜNTÜSÜ ŞAŞIRTTI!
Adını Feriha Koydum dizisinde dün gecceki bu görüntüler izleyenleri şaşırttı.
 14 Nisan 2012 20:34
 İşte dizinin takipçilerinden dün gecceki bölümle ilgili yorum:

"Adını Feriha Koydum dizisini severek izliyorum. Hazal Kaya'nın kendine has bir güzelliğinin olduğunu düşünüyor ve çok beğeniyorum.

Ancak eski bölümlerle kıyasladığımda Hazal Kaya'nın çok fazla kilo aldığını fark ettim. Dün akşamki bölümünde de bu durum fazlasıyla gözüme çarptı.

Hazal gerçekten bu kadar kilolu mu ya da çekim sebebiyle mi ekrana öyle yansıdı bilmiyorum ama görüntü beni rahatsız etti. Aşk-ı Memnu dizisinde rol alırken, bir eli yağda bir eli baldayken bile böyle değildi."

   Май критикуват Хазал,че е качила доста килограми и сравняват снимка от последната серия със снимка от ЗП, като Нихал Laughing Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!  bouquet
Добро утро,Фемирки!
Честито Възкресение Христово!

Нямах достъп до интернет тия дни и не можах да гледам серията,но след вашите коментари и преводите на Неси все едно съм я гледала!  Hug

Гласувах,че не мога да преценя и си мисля,че както каза Тинчето ще стане,за да може и да се разбере за бремеността!Ще видим какво са ни подготвили сценаристите!

# 34
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug

Вили,   bouquet ех тези яйца ме спукват  от сях прото и с това подрусванеееее hahaha



Вили, вади знамената  Hug

# 35
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро, мили момичета!!! Hug Hug Hug

Виолетка, благодаря за кафето и закуската на Емир!  bouquet

Прекрасен Великден, мили виртуални приятелки! Нека в навечерието на този свят ден се сбъднат всичките ви мечти!

# 36
  • Мнения: 180
Добро уто Simple Smile
Честит ни празник!  bouquet
Вили,маминко  bouquetза закуската Hug
Бабче мн хубаво си се пременила.Е полегнал на гръдта на Ф и я гледал с един особен,мил поглед. Heart Eyes
Вера за страхотния пост  bouquet Hug

# 37
  • Мнения: 54
Здравейте Hug

Вили  bouquet

Щерката пак ни е подредила най-отпред Mr. Green hahaha




# 38
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тя ние подредила  hahaha hahaha hahaha ама тоя надпис Judas ме убива.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Христос воскресе!



# 40
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Наш Енгинчо, днес дали няма да го споходи музата , та да ни спретне едно фрагманче! newsm78

# 41
  • Мнения: 54
Тя ние подредила  hahaha hahaha hahaha ама тоя надпис Judas ме убива.
hahaha То не е от нас,  Whistling не се ли позна бе душко, ние сме най-отпред вдясно hahaha  Joy hahaha

# 42
  • Мнения: 54
Хриси, Воистина воскресе Hug

# 43
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тя ние подредила  hahaha hahaha hahaha ама тоя надпис Judas ме убива.
hahaha То не е от нас,  Whistling не се ли позна бе душко, ние сме най-отпред вдясно hahaha  Joy hahaha

Е как няма да се позная  hahaha hahaha hahaha

Май повредата на  компютъра на Ферда е било сериозна, защото никаква я няма тези дни.Усеща се  липсата и .

# 44
  • Мнения: 180
Сиси,маме Hug
За кого се отнася "judas"? Laughing
Хриси,леля "Во истина возкресе". Hug
Илда и аз се надявам да ни зарадва днес,но зависи може би от музата му  и колко е поседяла Laughing

Общи условия

Активация на акаунт