Великобритания - тема 41 Зелено пролетна

  • 58 007
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 45
Мерси момичета за инфото:)

# 706
  • Мнения: 45
Adi,ние пуснахме изтеглена и попълнена форма от

http://www.adviceguide.org.uk/england/benefits_e/benefits_childr … htm#child_benefit

Пратихме още паспорта на детето и преведен дубликат на свидетелството за раждане на малката.Само това.
След около 1 седмица, ни върнаха всичко по пощата и в плика имаше някакъв референс номер.

# 707
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
svidni4ka, ходихте ли? Пусни снимки, интересно изглежда Flutter

А мен ме боли дупето от вчера. Мъжът взе колата, а аз както винаги бях организирала целия ден с разни занимания. Та с щерката се метнахме на колелата. Тя поне има съспеншън на нейното, но аз забравих да си сложа желето на седалката  Crazy Добре, че днес е дъждовно, имам извинение да си седя в къщи  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 39
Темата за ваксините е мнооого обширна и няма смисъл да я почваме. Всеки може да чете, има достатъчно информация в нета, взима си решение и така. Аз не съм съгласна , че поради това, че ги има ,болестите са изчезнали, не съм съгласна и да вкарвам в тялото на току що роденото ми дете вирус, с който може и да не се срещне никога през живота си.
Аз търся билети да си ходим в Бг, средата на юли, а още не съм направила пасаван на беболина  Mr. Green смятам да излъжа, че децата са болни и да палим джапанките преди ваканцията. Мислех да пиша писмо и да питам официално, но майки ме посъветваха да не го правя, защото не толерирали отсъствията, поради каквато и да било причина по време на училище. Даже и за зъболекар!
Merry какво представлява съспеншъна?
Хм, гледам слънце се е подало, дано да е за цял ден  Grinning

# 709
  • Мнения: 45
Момичета, не знам как е при вас, дали само тук е така или е нормално за цяла Англия, но нашата вода е УЖАСНО варовита. След като измия и всичко изсъхне, всичко изглежда мръсно, на бели петна, като избърша напр. тенджерата отвътре, след като е суха, всичко е в бял прах.

Страх ме е да пия тази вода, купих си кана Брита, но не знам тя доколко е ефективна. На малката и купувам само минерална вода. Не мога да си представя да пие от чешмата.Как е при вас?

# 710
  • Мнения: 1 427
Ами и при нас е така /Югозападен Лондон/, но аз съм варненка и съм свикнала да ми е варовито, ветровито и влажно  Laughing така че не ми прави впечатление. Слагай Калгон в пералнята, има и таблетки за кафеварки и др, ползвай на всяко чистене лаймскел римувър и ще пребориш варовика.

# 711
  • UK
  • Мнения: 1 334
на детето като беше малко давах само от чешмата по препоръка на хелт визиторката
обаче такива бели петна не съм виждала,може при вас да е с по-друг състав водата

кой ще гледа мача довечера и какви са ви прогнозите  Grinning

# 712
  • Мнения: 1 959
Merry,

Да ти обясня..
Щом те боли дупето от колоездене, значи е малко и без сланинки  Mr. Green


Бели петна от варовика нямам.
Но фугите в банята ми порозовяват три дена след почистване.


Ние ще гледаме мача в приятели.
Не мога да ги понасям италианците. Дори не ми пука с кого играят. Важното е да паднат  Crossing Arms


Пък сега поработвам. Ох, по-малко от месец до ваканцията, види му се края.

# 713
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
на детето като беше малко давах само от чешмата по препоръка на хелт визиторката
обаче такива бели петна не съм виждала,може при вас да е с по-друг състав водата

кой ще гледа мача довечера и какви са ви прогнозите  Grinning

Аз ще го гледам,ама хич не ми иска англичаните да бият. хем играят калпав футбол, хем имат големи уста колко са велики. Така,че съм за италианците.
Ако пък Англия случаино бие, Германия ще ги скъса на полуфинала.

# 714
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Laughing аз съм за Англия, макар че ме изненадаха като не отпаднаха още в групата
научила съм се да имам ниски очаквания след последните няколко първенства  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 948
За Англия, разбира се  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 645
Здравейте мацки.

 future74 и при нас е варовито но не чак толкова май. На децата давам от чешмата. исках само всъщност да кажа (питала съм много пъти лекари) внимавай с минералната вода. Обикновено не е подходяща за бебета. Най добре е трапезна вода или мноооого ниско минерализирана.

Свидничка разказвай как беше!

Мача го гледат мъжете ама Tired

Ние тези дни не сме се прибрали. Вчера Боян излезе  с една приятелка в 10, аз си го взех в 4 и го водих на кръчма със софтплей. Накрая едвам се завлече до кревата. Днес Яна има имен ден и от рано сме по езера и паркове, кеф. Утре пак големи планове Mr. Green
Аз продължавам с диетите и определено има успех, Зумбата също върши работа Mr. Green

Приятна и слънчева седмица на всички.

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 23:52 от Шу

# 717
  • UK
  • Мнения: 727
Хубаво беше в парка, разгледахме и имението Simple Smile Има голяма и хубава детска площадка, също и ферма, но за нея не ни стигна времето.
 Шу коя е диетата?
П.С. Току-що свърши мачът. Много балъшки загубиха накрая, не мога да повярвам... Хайде в кревата, че утре всичко почва пак отново  Laughing
  За водата - ние си купихме water softener, свързан е към главния кран и си имаме "мека" вода. Не е лоша инвестиция, тъй като се предпазва бойлера и пералнята, не се натрупва камък и по тръбите за парното. По-малко прах за пране и веро отиват, за да има хубава пяна, освен това не остават гадни бели седи по чашите и по мивката.

# 718
  • Мнения: 645
Язък наистина.

 Свидничка диетата е плодове, зеленчуци и печено месо (каза тя докато гребеше поредната лъжица течен шоколад от буркана на децата Embarassed)

Аз качих малко снимки, ще ги подържа малко и ще ги трия Crazy

# 719
  • UK
  • Мнения: 1 334
те англичаните са известни с това,че стигне ли се до дузпи падат  Rolling Eyes

дано Стюърт Пиърс да се е поучил от собствения си горчив опит и да кара младежкия национален да бие дузпи на всяка тренировка  Laughing поне те да прокопсат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт