Ясновидци (врачки) - 10 тема

  • 308 414
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Аз пак да ви попитам, понеже никой не отговори в старата тема
някой да има мнение за Рени Анастасова?

Провери по какъв маршрут най-бързо  можеш да се отдалечиш максимално от въпросната...... и изчезвай с 200!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз пак да ви попитам, понеже никой не отговори в старата тема
някой да има мнение за Рени Анастасова?

Провери по какъв маршрут най-бързо  можеш да се отдалечиш максимално от въпросната...... и изчезвай с 200!

Ходила ли си?

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 4 591
За да не е гол запис, да кажа, че преди време майка беше ходила при Мариела от Пловдив, която я насочи към заболяване, за което въобще и нямахме представа, вече е потвърдено от доктор Sad. Казала й, че ще си постои вкъщи, е, ако приеме операцията, която й предлагат като лечение, ще си постои няколко месеца.

# 20
  • Мнения: 200
Аз пак да ви попитам, понеже никой не отговори в старата тема
някой да има мнение за Рени Анастасова?

Провери по какъв маршрут най-бързо  можеш да се отдалечиш максимално от въпросната...... и изчезвай с 200!

Ходила ли си?
За мое отвращение-да.Споделих в предните теми.

# 21
  • Мнения: 0

Нов расклад в таротаро:

http://taro.tarotaro.ru/#spread=parting

# 22
  • Мнения: 185
здравейте момичета, имам си страхотен хороскоп от vox populi newsm44, само че на английски......

# 23
  • Мнения: X
Здравейте! Да споделя, че следващото пресказание от Сирма, което беше и най-важното за мен, не се сбъдна. Много съм разочарована.... Sad

# 24
  • Мнения: 520
Здравейте момичета и от мен в новата тема!
След като ходих при Ани, говорих по скайп с Карла, Мр. Морисън и Никола Узунов,Сирма по телефона, мога да кажа, че генерално всички казват едно и също с разминаване в срока от около половин година, но т.к. при Ани и Карла например бях около Нова година, предсказаията бяха за Април и след това, нали някоя планета беше ретроградна....А т.к. с Никола и Мр. Морисон говорих Март, казаха че нещата ще се случат след лятото.
Ако след лятото отида при някой друг или някой от същите със сигурност ще кажат след нова година.... и така до безкрай.
Само една женица ми гледа на кафе, както и една моя позната на карти та те двете познаха нещичко и то без да казват срокове. И на двете платих 10 лева.
Всичко останали ще имат да взимат.

Нямам им координатите т.к. моя позната ме води.
Казаха ми за една жена в Хасково, която работи с полицията т.е. помага за разнищването на някакви по заплетени случаи. Не знам как се казва, но ако някой от този регион я знае и може да даде координати, моля!!!
Иначе до тук всички са гола вода!!!Ще има да си чакам приказките от 1001 нощ на върбов в петък.

# 25
  • Мнения: 4 591
Казаха ми за една жена в Хасково, която работи с полицията т.е. помага за разнищването на някакви по заплетени случаи. Не знам как се казва, но ако някой от този регион я знае и може да даде координати, моля!!!

Аз знам за Стоянка Митева/май така беше фамилията/, че работи с полицията, но е от Димитровград. Бях чела статия при миналогодишното убийство в Димитровград, че е казала на полицията на кой път ще намерят заподозреният/те.

# 26
  • Мнения: 0
Liliya13, сещаш ли се за име на тази жена от Хасково Thinking Не са толкова много ясновидките в града, пък и с полицията да работят newsm78 Може пък да е тайна тази полицейска работа Simple Smile Но ако знаеш поне малко име, може да се проучи.
А за Стоянка Митева от съседния Димитровград май е легенда това за полицията Whistling Simple Smile

# 27
  • Мнения: 37
Момичета кажете своите впечатления.Станаха ли нещата които ви казаха  от кои сте най-доволни до момента? Peace

# 28
  • Мнения: X
Някой да знае нещо за Дора от Ямбол или околните села?Или да е чувал за нея?

# 29
  • Мнения: 0

Liliya13, относно сроковете: Преди месец бях при един астролог и той каза, че не се наема вече да прави прогнози във времето, поради изместването на земната ос, която продължава да се измества.
Той дори се чуди как негови колеги се наемат да го правят. Каза, че събитията могат да се прогнозират, но не и времето , в което ще се случат. Нещо като принципа на неопределеността в квантовата механика - колкото по- точно се определи мястото на частиците, толкова по- неточно е времето, в което ще се намират там. Може би затова сроковете толкова се разминават с реалността.
Всички "феномени", с които се консултирах виждат едно събитие, че ще се случи, но дават различни срокове за това. От зимата, която отмина, до зимата която идва............ Joy

Общи условия

Активация на акаунт