АФК ~128~ Явленията на живота убеждават там, където думите са безсилни.

  • 18 484
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 719
Започвам първо с темата. Заглавието е супер,  сменени са и цитатите, които са просто върха.
Дъще, благодаря ти.


Хриси маме, стига мълча,  Hug ми думай каква клюка разбра.
Неси, благодаря за преводите детенце.   bouquet  smile3525 newsm51 Да не ходим на истинска сватба?  newsm78
Сестричке, ние с тебе ни майка ни баща си имаме в родословното дърво, Joy с две думи щъркела ни донесе, а може и от крушата да сме паднали, знам ли!?

Наде както казах осиновявам  Joy Joy hahaha hahaha

# 61
  • Мнения: 9
Току що една фенка туитна, че Чаги го няма на церемонията, защото сега е бил на сета.

ПП: Подчертавам, че инфото е от фенка. Така че ако Чаги се появи, после да не ме обвинявате Peace

# 62
  • Мнения: 12 719
Току що една фенка туитна, че Чаги го няма на церемонията, защото сега е бил на сета.

ПП: Подчертавам, че инфото е от фенка. Така че ако Чаги се появи, после да не ме обвинявате Peace

Tired Tired Поне Хазал да е там  ooooh! ooooh!

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 15


Сиситър, то да ти кажа нашата рода калпава излезе. Например виж ми щерките-ни едната, ни другата. ooooh!Ще я обновяваме.

Оит кои ме спомена тука съм мамче  smile3533, аз ви чета почти редовно не ви изпускам от поглед  smile3521ай имам таен шпионин които ми казва всичко hahaha

Просто щерките ти излезнаха големи хаймани  hahaha hahaha hahaha
Ни верно ние слушаме с девете уши кака работи да ме води на лунапарк  tooth tooth

Последна редакция: вт, 17 апр 2012, 22:03 от ·٠•Mimen4ence•٠·

# 64
  • Мнения: 12 719


Сиситър, то да ти кажа нашата рода калпава излезе. Например виж ми щерките-ни едната, ни другата. ooooh!Ще я обновяваме.

Оит кои ме спомена тука съм мамче  smile3533, аз ви чета почти редовно не ви изпускам от поглед  smile3521

Просто щерките ти излезнаха големи хаймани  hahaha hahaha hahaha
Ни верно ние слушаме с девете уши кака работи да ме води на лунапарк  tooth tooth
Миме  Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 12 719
Ох всички се събраха само аз съм си самичко  Cry Cry Cry

# 66
  • Мнения: 21 201
Мими, привет. Hug
Погледнах дървото на първа страница и се ошашках,  #Crazyа мислех, че съм си научила урока, че нали изпит държах пред Вили, но безуспешно.
Така като са разпределени бабчетата, се оказва, че и със сестричката не сме никакви сестри, а Диди не ми е никаква баба, а майка #CrazyJoyили аз нещо не разбрах. newsm78

# 67
  • Мнения: 2 449
   Е тези фенове-много не им вярвам ooooh! ooooh! ooooh!Ако режисьора е на церемонията Naughty Naughty Naughtyкъв сет ги е патил  ooooh! ooooh! ooooh!кой ще ги режисира.А мисля,че не снимат тази вечер -Батуто май е на кино с Джейда и гажето й newsm78 newsm78 newsm78

# 68
  • Мнения: 2
Ох всички се събраха само аз съм си самичко  Cry Cry Cry

и аз съм сама Mr. Green

Мими, привет. Hug
Погледнах дървото на първа страница и се ошашках,  #Crazyа мислех, че съм си научила урока, че нали изпит държах пред Вили, но безуспешно.
Така като са разпределени бабчетата, се оказва, че и със сестричката не сме никакви сестри, а Диди не ми е никаква баба, а майка #CrazyJoyили аз нещо не разбрах. newsm78

 hahaha hahaha hahaha hahaha



# 69
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Оооо, щерко мамина, ти се появи. tooth

# 70
  • Мнения: 0
Тинче, newsm51 newsm51 newsm51 за новата тема.

Този път си оцелила бингото с дъщеря като Неси, да не съм чула да се оплакваш. LaughingКой е кат теб, пак се уреди, аман... hahaha

Неси Hug

Вили и теб те виждам на бълкона душа, с теб ще си правим друго семейство, щом Тинчето не ни иска. hahaha

# 71
  • Мнения: 12 719
Мими, привет. Hug
Погледнах дървото на първа страница и се ошашках,  #Crazyа мислех, че съм си научила урока, че нали изпит държах пред Вили, но безуспешно.
Така като са разпределени бабчетата, се оказва, че и със сестричката не сме никакви сестри, а Диди не ми е никаква баба, а майка #CrazyJoyили аз нещо не разбрах. newsm78
Joy Joy Joy Joy Joy
Ох всички се събраха само аз съм си самичко  Cry Cry Cry

и аз съм сама Mr. Green




Искаш ли да си от родата  hahaha hahaha без това си нямам щерка  Whistling Whistling Whistling

# 72
  • Мнения: 2 449
   Уффф... с тази рода-цяло лято се сродявахте ooooh! ooooh! ooooh!аз си затраях,защото от роднини-нищо добро не съм видяла Sick Sick Sick Sick

# 73
  • Мнения: 12 719
   Уффф... с тази рода-цяло лято се сродявахте ooooh! ooooh! ooooh!аз си затраях,защото от роднини-нищо добро не съм видяла Sick Sick Sick Sick
Е хубава работа  Hug Hug чуствай се като част от семйството ни  Hug Hug

# 74
  • Мнения: 2
  Уффф... с тази рода-цяло лято се сродявахте ooooh! ooooh! ooooh!аз си затраях,защото от роднини-нищо добро не съм видяла Sick Sick Sick Sick

печелиш награда от мен с този бисер тази вечер!

 rotfImao rotfImao rotfImao



Общи условия

Активация на акаунт